Velká SUV a dodávky do zúžených pruhů nesmí. Policie měří auta se zrcátky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.09.2020 (00:00)     Sekcia automoto

Video polského kamionu, jehož řidič se snaží procpat zúženým dálničním pruhem, vyvolalo obrovský zájem. Rozkopaná česká silniční síť je takových míst plná. Do levého pruhu v zúžených místech však kromě náklaďáků nepatří ani velké množství osobních aut. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Policie loví v levém pruhu. Důkazy pořizuje i ze vzduchu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.10.2021 (00:00)     Sekcia auto-moto

Dopravní policie se začala zaměřovat na víceproudé komunikace a řidiče v jízdních pruzích. V záři a říjnu kontrolovala dálnice ve středních Čechách a rychlostní silnici na Opavsku. Tam za tři hodiny policisté odhalili 86 řidičů, kteří se dopustili přestupku a jeli zbytečně v levém jízdním pruhu.

 

Tato auta nesmí na silnici, ani závodit. Zakázané ovoce, které chutná nejlépe

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2026 (00:00)     Sekcia auto-moto

Jsou to jedny z nejvíce fascinujících anomálií dnešního světa. Auta, která stojí stamiliony a přitom jsou prakticky „k ničemu“. Nesmí na silnice a nesplňují ani žádné předpisy pro automobilové závody. Jsou čistou oslavou inženýrství, které ignoruje normy a opovrhuje razítky v techničáku.

 

Drsný trest pro pouliční závodníky. Policie auta sešrotovala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.09.2023 (00:00)     Sekcia auto-moto

Francouzské úřady zabavily a bleskově sešrotovaly dvě upravená BMW. Jejich majitelé nelegálně driftovali. Úřady a policie jednaly tak rychle, že si majitelé z auta ani nemohli vyndat osobní věci. V Česku mohou policisté auta zabavovat také.

 

Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.06.2020 (12:00)     Sekcia auto-moto

Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna užitková auta ale zaručují bezproblémový provoz. Tato jsou nejporuchovější.

 

VIDEO: Šílená honička s policií skončila útěkem řidiče

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.11.2020 (13:00)     Sekcia auto-moto

Začalo to jako obyčejná policejní kontrola řidiče v nouzi. Skončilo to jako šílená honička. Kamera za sklem policejního auta natočila celou akci. Hlídka lotyšské policie chtěla zjistit, proč řidič BMW s francouzskou registrační značkou zastavil v levém pruhu dálnice. Byla z toho honička jak z akčního filmu.

 

VIDEO: Slovenská policie vyrazila na lov hulvátů v prostředním pruhu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.02.2022 (12:00)     Sekcia auto-moto

Policie z Bratislavského kraje uveřejnila video s kamerovými záznamy ze svých zásahových vozidel z lovu hulvátů bezdůvodně okupujících prostřední dálniční pruh. Na řidiče, kteří nerespektují předpisy, ucpávají dálnice a tvoří nebezpečné situace, se zaměřuje i česká policie.

 

Zátah v luxusním autobazaru. Policie zabavuje vozy, před halou čekají klienti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2026 (14:10)     Sekcia auto-moto

V sídle známého pražského obchodníka s luxusními a drahými ojetými vozy Auta Super zasahuje policie. Vyklízí sklad aut a vyšetřuje. Před reprezentativní halou, kde autobazar sídlil, vyčkávají pod dohledem policie klienti, kterým firma dluží auta či peníze.

 

Psychopati za volantem: pozor na dodávky, elektromobily a bouráky dvou značek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.12.2021 (00:00)     Sekcia auto-moto

Beránci ve škodovkách a predátoři v bavorácích? Výběr auta o vás může prozradit víc, než byste možná chtěli. Ať už se posadíte za volant jakéhokoli auta, okolí si vás hned pečlivě zaškatulkuje. Výběr vozu na vás totiž může prozradit víc, než myslíte.

 

Ostřikovače i zpětné zrcátko: dvanáct milníků bezpečnosti aut

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.03.2022 (00:00)     Sekcia auto-moto

Dnešní auta jsou nabitá elektronikou nejen kvůli pohodlí, asistenční systémy jako ty pro udržování v jízdním pruhu mají hlavně zvyšovat bezpečnost. Které významné milníky jim v historii předcházely?

 

Schovávaná ve sněhu. Poznáte zapadaná auta podle detailů?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.02.2023 (00:00)     Sekcia auto-moto

Sněhová schovávaná čtenáře iDNES.cz baví. Nové kolo poznávačky aut schovaných pod přívalem sněhu jsme udělali trochu jinak. Poznáte auta schovaná pod sněhovou peřinou podle detailu? Nejsou to žádné chytáky. Povětšinou jsou to notoricky známá auta, která jen skryla opravdu velká hromada sněhu.

Kvíz pro experty: Ještě víc sněhu. Poznáte auta pod bílou peřinou?

Chytrá past na hlupáky drsně trestá za vjezd do autobusového pruhu

Vyhrazených buspruhů přibývá. Praha testuje detektory nepovoleného vjezdu

Zamáčknete slzu? Rekviem za auta, která loni definitivně skončila

Do většiny vyhrazených pruhů pro MHD v Praze již mohou vjet motocykly

Hasiči chtějí přísnější pravidla pro parkování elektromobilů v podzemních garážích

Výstava Auta na náplavce začíná! Dnešní program je nabitý. Bude Škoda Fabia i Ewa Farna

Zaparkovat? Nevejdu se! Velká auta a malá parkovací místa trápí nejen řidičky

Neznámá známá auta. Poznáte, jaká původní označení nesla?

Nejpomalejší na Nürburgringu. Rekord trabantu z roku 1960 překonalo mopedoauto

Volvo svolává přes 40 tisíc kusů modelu EX30. Přehřívají se jim baterie

Vzácné AML Lanta s technikou Tatry 700 stále existuje. Na silnici ale pořád nesmí

Z britských elektro taxíků jsou teď i dodávky. LEVC VN5 ujede 484 km, uveze až 830 kg

Prahu čekají změny v parkování. Elektroauta budou platit, ve hře je celoměstský paušál

Toyota Proace je skvělý stěhovák pro rodinu. Pozor na olítané dodávky

Pozor na vánoční mejdany, policie žhaví alkotestery, chystá velkou akci

Auta na kabrioletí sezonu se kupují na podzim. Legendární mazda je jistota

Toyota vylepšila dodávky Proace: V základu jsou bezpečnější, na baterky teď ujedou dále

VIDEO: Kamion před sebou hrne osobák jako hračku. Řidič o něm neví

Městská policie Terezín. Jménem zákona se podívejte na naše nové auto!

Drsné dodávky Fordu mají české ceny. Trail nabídne samosvor bez příplatku

Elektrická vlna: pod proudem jsou dodávky i supersport

V Itálii zdražili pokuty. Vyhazování odpadků z auta až za 440 tisíc

Hyundai Inster dorazil na Slovensko. Je dražší než Dacia Spring, ale má výbavu jako velká auta

Na nové auto si zákazník počká i déle než rok, dodávky se stále oddalují

Expediční speciál má ve znaku krávu a na zádi krabici na smradlavé boty

Další díl TV Světa motorů: Elektrické dodávky, ojeté Volvo XC70 a poradíme s ojetinou z Německa

Karta se obrací: evropští špioni v Mnichově zkoumají auta z Číny, všechno měří

Elektromobily jako novinka? Auta jezdila na elektřinu mnohem dříve

Nejlepší dodávky od roku 1992 na jednom místě. Někteří tito pracanti se po letech stali ikonami

Potkali jste auto s logem KN? Tajemná automobilka baví internet, jde o roztomilý omyl

Nové luxusní MPV Mercedes má jméno. Jeho konkurence v Česku stojí přes 3 miliony

Rakouská policie končí s elektroauty, vrací se k dieselům

Dojezdová rezerva už nefrčí, lepší je rovnou celé náhradní auto. Tohle se vejde do střední dodávky

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy