Teplický Mareš sestřelil Zlín. Na Vánoce jsme nemyslel. Hrál bych dál, řekl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.12.2020 (14:11)     Sekcia sport

Dvakrát stál ve vápně na správném místě. Nejdříve doklepl do prázdné brány míč, který se mu po nejistém zákroku gólmana snesl přesně na nohu, podruhé nechytatelně tečoval nepovedenou střelu spoluhráče. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Třinec sestřelil Kometu v přesilovkách. Moc nám teď nešly, tak jsme to zjednodušili, řekl Marcinko

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.12.2022 (21:16)     Sekcia sport

Vánoce jsou svátky splněných přání a dárků a hokejisté Třince si jich pro své fanoušky na Štěpána připravili více než dost. Kometu smázli vysoko 7:2 a přidali čtvrté vítězství v řadě.

 

O body jsme schopní rvát se vždy. I na Spartě, tvrdí teplický trenér Kučera

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2021 (13:58)     Sekcia sport

Bez základní osy v neděli zachraňovali fotbalisté Teplic ligovou remízu 1:1 s Bohemians 1905. Osm minut před koncem ji trefil hlavičkující Ladislav Kodad. „Když vám vypadne osa Mazuch v obraně, Fortelný ve středu zálohy a klíčový hráč ofenzivy Mareš, je to velký zásah a měl jsem obavy. Ale výkon byl bojovný, poctivý,“ chválil svůj tým po domácí plichtě teplický kouč Radim Kučera.

 

Dočkal hned v premiéře nahradil šestinu Kangových gólů. Na hattrick nemyslel

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.08.2020 (10:21)     Sekcia sport

Čtyři góly do poločasu. Fotbalisté pražské Sparty udeřili na brněnského nováčka zhurta a rychle zlomili elán Zbrojovky. Dvakrát se trefil záložník Bořek Dočkal. „Na hattrick jsem nemyslel, ale byl bych za něj samozřejmě rád,“ usmívá se kapitán týmu po vítězství 4:1 na soupeřově hřišti.

 

Teplický Mareš se konečně trefil: Potřeboval jsem čas, abych se rozdýchal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.06.2020 (09:14)     Sekcia sport

Gól po skoro devíti měsících! Zkraje prvoligové sezony rozparáděný Jakub Mareš se na 16 zápasů střelecky odmlčel, v sobotu o sobě dal zase vědět. Úvodní trefou pomohl kapitán teplických fotbalistů skolit Karvinou 4:1.

 

Plzeň ukázala, že je velké mužstvo. Sedmička je ale hodně, povzdechl si teplický Kučera

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.12.2020 (06:24)     Sekcia sport

Od jeho příchodu Teplice zabraly, připsaly si ve dvou utkáních čtyři body. V úterý v Plzni ale tvrdě narazily, utrpěly debakl 0:7. „Zápas mi ukázal strašně moc. Možná jsme byli uchlácholeni těmi čtyřmi body. Nestíhali jsme v defenzívě jako v přechozích utkáních, z naší strany tam byl až přílišný respekt," řekl teplický trenér Radim Kučera.

 

Chaloupek proti (skoro) svým. Na Slavii jsem nemyslel, říkal po debaklu v Edenu

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2024 (10:40)     Sekcia sport

Nasoukal se do dresu se čtyřkou na zádech a na rukávu si narovnal kapitánskou pásku. Talentovaný stoper Štěpán Chaloupek zažil sváteční zápas: se svými Teplicemi hrál na Slavii, kde bude od léta působit. „A víte, že jsem na přestup vůbec nemyslel? Pral jsem se za Teplice a mrzelo mě, jak to pro nás dopadlo,“ vyprávěl po nedělním debaklu 0:4.

 

I na zlý výkon máme právo, hodnotil porážku ve Zlíně teplický trenér Frťala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2023 (11:41)     Sekcia sport

Černá nálada v černých dresech. Druhý teplický výjezd na Moravu přinesl druhou porážku, fotbaloví skláři nechali v lize nadechnout v té době poslední Zlín. „Kluci mají na nějaký špatný výkon právo, i tím si musíme projít. Ještě nejsme tým, který bude mít každý zápas nadstandardní výkonnost,“ uvedl teplický kouč Zdenko Frťala po sobotním krachu 1:2.

 

Diváci mě žhaví. I bez nich ale budeme kousat, varuje teplický Mareš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.05.2020 (12:59)     Sekcia sport

Osm žlutých karet = stop na čtvrt roku! Dvouzápasový trest fotbalisty Jakuba Mareše natáhla pandemie koronaviru do drakonické délky. „Jsem snad jediný, kdo za osm žlutých dostal stop na tři měsíce,“ kření se zkušený teplický útočník, který sobotní domácí ligovou dohrávku s Libercem ještě vynechá.

 

Po triumfu přišel pád. Odevzdali jsme tři body, štve Mareše po nezdaru s nováčkem

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.08.2020 (22:29)     Sekcia sport

Patřil ke smolařům nedělní partie. Jakub Mareš měl ve vršovickém Ďolíčku proti fotbalistům Pardubic hned několik možností skórovat, jenže střelecké kopačky teplický útočník nenazul. Byť v první půli síť ligového nováčka rozvlnil...

 

Fila sestřelil Zlín, Teplice slaví

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2024 (17:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Teplic porazili ve 20. kole Fortuna ligy na svém hřišti Zlín 2:1. O obě branky vítězů se postaral Fila, za hosty se prosadil Slončík.

Teplický střelec Mareš: Bod se Slavií neznamená, že je všechno v pohodě

Budějovice odmítly záchranu. Jsme na tom lépe než Zlín, vnímá kouč Dynama

Představí se Messi na mistrovství světa? Rád bych, ale musím být užitečný, řekl

Juliš opět sestřelil Celtic: Ať mi kluci takhle přihrávají vždycky, to byla paráda

Než začal honit vrahy, hrál za Spartu. Tíhnul jsem ke kotli, vzpomíná Mareš

Znovu o deseti. Jsme moc hodní, tvrdil však teplický kouč Frťala

Teplický záložník Trubač Dali jsme K.O., ať do nás vteče sebevědomí

Hašek po pádu na Faerech: Nemyslím, že bych měl utíkat!

Nemáme sílu diktovat tempo celý zápas, vidí teplický Trubač

Zasloužená remíza? K výhře jsme byli blíž, míní trenér Plíšek. Chorvatům už chybí drajv

Česko má šíleně dobrý tým. Radši bych hrál proti Nizozemsku, prohlásil dánský kouč

Sejkův snový debut v lize: výhra a dva góly. Je skvělý, chválil trenér

Zlín nezvládl závěr podzimu. Budu mít špatné Vánoce, mrzí trenéra Páníka

Lídr Mareš touží po výhře i titulu, těší se na Barum Rally: Patří k nejlepším na světě

Teplický trenér Hejkal: Nazarov asi končí, každá koruna teď dobrá

Překvapivý Červenkův asistent, jenž se stále směje. Šíleně si to užívám, byl bych i 13. bek, říká Ščotka

Teplický Jarošík: Pět let jsme spali, nejde teď pokaždé hrát excelentně

Kuriózní situace. Asistent trenéra sestřelil hráče, dříve byl obávaným ranařem

Radu chci vždy porazit, burcuje teplický Mareš před Jabloncem

Lehečka po zisku trofeje: Splněný sen, soupeř hrál na úrovni světové pětky

Nepřišlo to, když mělo. 21 bodů k ničemu, hlesl Hruban po nymburském konci

Je to jako rozejít se s holkou, řekl Francouz o konci. Teď bude pomáhat Zárubovi při mistrovství

Rada kritizoval Jílka, také si oddechl: Moje nervy, radši bych hrál v Ulici

Na životní zážitek nebude vzpomínat v dobrém. Výsledek je krutý, řekl teplický střelec

Budínského přímé kopy odrovnaly Zlín. Výhra dodá Karviné sebevědomí

Rulík o příčinách úspěchu: Hráli jsme jako tým. Pomáhali si a přidali obětavost

Tecla znám od sedmnácti jako velkého útočníka, připomíná mi slavného spoluhráče z ciziny, říká Mareš

Hrůza. Přijdou lidi, a je to k nekoukání, ulevil si teplický kapitán

Řekli jsme si, že takhle to nejde, vysvětlil obrat a snových patnáct minut trenér nováčka

Plzeňský kouč: Jsme zklamaní, mohli jsme vytěžit víc, ale bod brát musíme

Posila Sparty má sto tisíc fanoušků! Výhoda, tvrdí expert, ale neodpustil si rýpnutí

Brankář Čiliak o návratu do Zlína: Že budu dvojka? Chci, aby Hufíno měl pohodu

Veselý se zlobil: Vánoce daleko, ale my už dáváme dárky. Tohle není krasobruslení!

Šéf šermířů: Kdyby mi tohle někdo předpověděl, řekl bych mu, ať už nehulí

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy