Finové vyhráli na domácím MS i potřetí

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2022 (21:56)     Sekcia sport

Hokejisté Finska porazili v základní skupině B na mistrovství světa tým USA 4:1. Domácí tak zůstávají i po třetím vystoupení v Tampere stoprocentní, Američané poprvé na turnaji prohráli. Olympijští vítězové z Pekingu vedli už na konci 31. minuty 4:0. Tři body za gól a dvě nahrávky si připsal útočník Sakari Manninen. Oba týmy budou soupeři českého týmu na závěr zápasového programu skupiny. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Finové vyhráli Channel One Cup, bitvu s Ruskem rozhodl technický gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.12.2021 (18:29)     Sekcia sport

Finští hokejisté porazili na závěr Channel One Cupu v Moskvě domácí Rusko 3:2 v prodloužení. Seveřané vyhráli i celý turnaj, a to díky lepšímu procentuálnímu bodovému zisku. Sami uspěli v turnaji potřetí, sborná má na kontě rovněž tři vítězství, ale při mimořádné účasti Kanady odehrála jako jediný účastník čtyři zápasy. Finové se naproti tomu neutkali se Švédy. V čase 64:30 rozhodl technickým gólem Sakari Manninen, jenž se prosadil podruhé v utkání.

 

SESTŘIH: Finové vyhráli na domácím MS i potřetí

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2022 (21:56)     Sekcia sport

Hokejisté Finska porazili v základní skupině B na mistrovství světa tým USA 4:1. Domácí tak zůstávají i po třetím vystoupení v Tampere stoprocentní, Američané poprvé na turnaji prohráli. Olympijští vítězové z Pekingu vedli už na konci 31. minuty 4:0. Tři body za gól a dvě nahrávky si připsal útočník Sakari Manninen. Oba týmy budou soupeři českého týmu na závěr zápasového programu skupiny.

 

Finové si na závěr Channel One Cupu připsali další vítězství a vyhráli celý turnaj

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.12.2021 (16:20)     Sekcia sport

Hokejisté Finska porazili v závěrečném utkání Channel One Cupu v Moskvě domácí Rusko 3:2 v prodloužení. Seveřané tím pádem vyhráli i celý turnaj, a to díky lepšímu procentuálnímu bodovému zisku. Sami uspěli i potřetí v turnaji, sborná má na kontě rovněž tři vítězství, ale při mimořádné účasti Kanady odehrála jako jediný účastník čtyři zápasy. Finové se naproti tomu neutkali se Švédy. V čase 64:30 rozhodl technickým gólem Sakari Manninen, jenž se prosadil podruhé v utkání.

 

Švýcarsko si vyšláplo na domácí tým, na úvod Finských her zapisuje výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.11.2025 (20:39)     Sekcia sport

Hokejisté Švýcarska vyhráli v úvodním zápase Finských her v Tampere nad domácím Finskem 3:1 a v sérii Euro Hockey Tour porazili Suomi podruhé za sebou. Navázali na vítězství ze začátku května z Českých her v Brně 8:2. Finové v sérii EHT počtvrté za sebou nebodovali, naposledy uspěli v únoru na Švédských hrách ve Stockholmu, kde zvítězili nad domácím Švédskem 4:1.

 

Hokejbalisté na MS vyhráli základní skupinu, čekají je Finové

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.06.2022 (21:59)     Sekcia sport

Čeští hokejbalisté zvítězili na mistrovství světa v kanadském Lavalu nad Slovenskem 3:0 a vyhráli bez porážky základní skupinu A1. Svěřenci trenéra Jiřího Mašíka připravili vítězům minulých čtyř světových šampionátů první ztrátu na turnaji, dvěma góly se na tom podílel Jan Čejka. V sobotním čtvrtfinále český tým čekají obhájci stříbra Finové.

 

Italští tenisté porazili Španělsko 2:0 a vyhráli potřetí za sebou Davis Cup

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     23.11.2025 (17:12)     Sekcia sport

Boloňa - Italští tenisté vyhráli potřetí za sebou Davisův pohár. V dnešním finále v Boloni vyhráli nad Španělskem už po dvouhrách 2:0 na zápasy a vybojovali v týmové soutěži čtvrtý titul v historii....

 

Finové přehráli Kanadu 4:1, dva góly dal Karjalainen

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.12.2021 (11:35)     Sekcia sport

Finové i podruhé na Channel One Cupu vyhráli, zdolali Kanadu 4:1. Dvěma góly k tomu přispěl útočník Jere Karjalainen.

 

Suverénní Kanadu nepotrápili ani Finové

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.08.2022 (09:07)     Sekcia sport

Hokejisté Kanady zvítězili v pondělí na mistrovství světa hráčů do 20 let doma v Edmontonu nad Finskem 6:3 a bez ztráty bodu vyhráli skupinu A. Ve čtvrtfinále je čeká v noci na čtvrtek od 1:00 SELČ Švýcarsko. Finové se ve středu od 18:00 utkají s Německem, které v souboji o druhé místo ve skupině B podlehlo Švédsku 2:4.

 

Energie si doma vyšlápla na Třinec. Myslíme na play off, říká útočník Kohout

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.01.2023 (22:22)     Sekcia sport

Karlovarská Energie si vyšlápla na Třinec a ve 42. kole extraligy zvítězila na domácím ledě 4:1. Naposledy se Energetici radovali z tříbodového vítězství na domácím ledě proti Třinci 13. prosince 2015. Západočeši tak vyhráli na domácím ledě potřetí v řadě. Naopak Třinec prohrál popáté v řadě. Střelecky se prosadil navrátilec do sestavy Kohout. „Potřeboval jsem to. Letošní sezona není podle mých představ,“ přiznal po zápase Martin Kohout.

 

Bílí Tygři s Vitáskem v sestavě vládli, vyhráli potřetí za sebou

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.12.2020 (18:17)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce porazili ve 29. kole extraligy doma Litvínov 6:3 a vyhráli potřetí za sebou. Dvěma góly k tomu přispěl Adam Musil a tři asistence si za Bílé Tygry připsal Radan Lenc. Verva prohrála čtvrtý z posledních pěti duelů.

Finové na Four Nations udolali Švédsko, v prodloužení rozhodl Granlund

HOKEJ ONLINE: Finové předvedli neskutečný obrat. Slováci slaví první výhru

Fotbalisté Flamenga vyhráli potřetí Pohár osvoboditelů

Vstup do NATO řeší Finové nyní víc než hokej. Až cesta za medailí to může změnit

Házenkáři Dukly vyhráli v extralize i potřetí, porazili Kopřivnici

Velkou kunratickou vyhráli junior Bolehovský a Stýblová, ta má třetí triumf

Hokejisté Kladna vyhráli doma potřetí v řadě

Zlín je potřetí v řadě ve finále první ligy. Vsetín si vynutil sedmý zápas s Jihlavou

Sparta doma potřetí v sezoně ztratila body. Musíme se v tom sami vykoupat, žehrá navrátilec do sestavy

Švédové vyhráli v EHT potřetí za sebou a jsou druzí za Českem.

Votroci i potřetí v sezoně vyhráli, nováček šokoval Duklu

Rusové vyhráli v EHT i posedmé

Finové po obratu porazili Švédy a na Karjale skončili třetí

Dánští házenkáři jako první tým v historii potřetí za sebou vyhráli MS

Francouzští ragbisté vyhráli na domácím MS i druhý zápas, porazili Uruguay

Pozvolný rozjezd. Ale nakonec domácí Finové jasně vyhráli

Fotbalisté Manchesteru United vyhráli v anglické lize potřetí za sebou

Hokejisté USA zdolali Kanadu 2:0 a popáté ovládli MS dvacítek. Bronz berou Finové

Kanada na MS dvacítek porazila Švédy a narazí na Slováky. Češi vyhráli skupinu

Třinec a Plzeň si i potřetí v sezoně rozdělily body, znovu vyhráli Oceláři

Spojené státy ve finále zastavily rozjetou Kanadu a vybojovaly zlato. Bronz berou Finové

Čeští softbalisté smetli Slováky. Na domácím ME vyhráli i podruhé

Rusové vyhráli v EHT i posedmé, na Švédských hrách porazili Finy

VIDEO: Spojené státy ve finále zastavily rozjetou Kanadu a vybojovaly zlato. Bronz berou Finové

Norští sdruženáři vyhráli potřetí v řadě na MS závod družstev, Češi byli devátí

Němečtí sáňkaři Wendl s Arltem na OH potřetí za sebou vyhráli závod dvojic

Hokejisté Litoměřic vyhráli v dohrávce první ligy na ledě Poruby

Berani zabrali po dvou prohrách

Sparta i potřetí porazila Olomouc, rozhodl Tomášek

Němci porazili Portugalsko a potřetí ovládli ME do 21 let

Hokejisté Kladna podlehli Plzni a potřetí za sebou nebodovali

Hokejisté Brna porazili v prodloužení Pardubice, rozhodl v přesilovce Holík

Sparta B podlehla Třinci, ve druhé lize potřetí po sobě nevyhrála a neskórovala

Polští volejbalisté udolali Brazílii a jsou krok od třetího zlata z MS v řadě

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy