Pozor na debly, varuje Bouzková před BJK Cupem. Doufá, že nebude v týmu nejstarší

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2025 (17:42)     Sekcia sport

V Poháru Billie Jean Kingové dosud tenistka Marie Bouzková odehrála dva zápasy. A v obou případech slavila vítězství. „Pokusím se bilanci držet dál, co to půjde, to je jasné,“ usmívá se dvojka českého družstva, které se v Ostravě chystá na zápasy s Brazílií a Španělskem. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nedávno jsem začínala a najednou jsem v týmu nejstarší, postěžovala si Bouzková

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2025 (18:26)     Sekcia sport

Zatím to má tenistka Marie Bouzková (58. v žebříčku WTA) v reprezentačním dresu na zápasy dva nula. V premiéře v roce 2023 na finálovém turnaji Poháru Billie Jean Kingové ve Španělsku získala vítězný bod ve skupině proti Švýcarkám proti Viktoriji Golubicové (6:4, 6:4) a zvládla také souboj s Polkou Magdalenou Frechovou (6:1, 4:6, 6:4) v loňském roce v Málaze. „Je super, že jsem mohla získat pro nás bodíky. Pokusím se to držet, co to jde, to je jasné,“ smála se 26letá česká tenistka před ostravskou kvalifikací.

 

Krejčího jsme proti Plzni šetřili na Partizan, snad bude připraven, doufá Vrba

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.02.2022 (18:24)     Sekcia sport

Pavel Vrba před domácím zápasem s Partizanem Bělehrad varuje před ofenzivou soupeře. A doufá v návrat Ladislava Krejčího mladšího.

 

Na Čechy bez své hvězdy. Ve španělském týmu to před Davis Cupem vře

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.10.2025 (07:25)     Sekcia sport

Již za necelý měsíc se v Boloni uskuteční finálový turnaj Davis Cupu. České tenisty po famózním zářijovém skalpu USA čeká ve čtvrtfinále Španělsko. V celku jednoho z největších favoritů nejstarší týmové soutěže to ovšem po zveřejnění nominace pořádně vře. „Zasloužím si hrát,“ hřmí Alejandro Davidovich Fokina, kterého ale kapitán David Ferrer k daviscupovému vrcholu nenominoval.

 

Odpočinek a podpisy dětem. Wimbledon už jsem trochu vstřebala, říká Bouzková

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.07.2022 (11:59)     Sekcia sport

Před dvěma týdny dosáhla na nejlepší výsledek své kariéry. Čtvrtfinálové tažení na Wimbledonu už Marie Bouzková zvládla zpracovat, volné dny po zdařilém turnaji strávila s rodinou a přáteli. Doufá, že nešlo o ojedinělý úspěch. Na dobré výkony chce navázat hned na Livesport Prague Open, které startuje příští pondělí. „Doufám, že přijde hodně lidí a budou pořádně fandit,“ přeje si česká tenistka.

 

Bouzková ve Španělsku: Stihla jsem trénink. Večer zvonily mobily, že nesmíme vycházet

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2024 (16:30)     Sekcia sport

Tenistka Marie Bouzková se cítí před finálovým turnajem o Pohár Billie Jean Kingové v dobré formě. Navzdory deštivému počasí a dnešnímu odloženému programu v Málaze si atmosféru v týmu užívá. V on-line rozhovoru s novináři řekla, že je během turnaje připravená nastoupit i do čtyřhry po boku Kateřiny Siniakové.

 

Nejstarší, ale pořád stejně hladový. Lenc chce s Libercem zpět na vrchol

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.08.2025 (08:44)     Sekcia sport

Radan Lenc by měl patřit k hlavním lídrům Bílých Tygrů, kteří se po několika letech útlumu chtějí znovu vyškrábat na vrchol. Ve svých 34 letech je v liberecké kabině nejstarším hráčem. „Je to poprvé v kariéře, kdy jsem v týmu nejstarší. Srovnávám se s tím, ale myslím, že to nebude nic tak hrozného,“ říká reprezentační forvard.

 

Bouzková onemocněla a v Guadalajaře čtvrtfinále hrát nebude

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.09.2024 (00:03)     Sekcia sport

Marie Bouzková onemocněla a nenastoupí do čtvrtfinále turnaje WTA v Guadalajaře. O tom, že bez boje poslala do semifinále Caroline Garciaovou z Francie, informovala tenisová asociace WTA na svém webu.

 

Djokovič doufá, že očkování nebude na tenisovém okruhu povinné

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2021 (12:06)     Sekcia sport

Světová jednička Novak Djokovič doufá, že očkování proti koronaviru nebude pro tenisty na ATP Tour povinné. Třiatřicetiletý Srb chce, aby hráči měli možnost svobodné volby. Vakcinaci považuje za soukromou záležitost a odmítá mluvit o tom, zda on se očkovat nechá.

 

Snad jsem Belindu aspoň unavila, doufá Bouzková. Kapitánka Strýcová ji nadchla

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2026 (18:21)     Sekcia sport

Tříhodinová bitva, na jejímž konci byla tou smutnější. I když... Marie Bouzková se po porážce 3:6, 7:6 a 4:6 s favorizovanou Švýcarkou Belindou Bencicovou stejně usmívala. „Dostala jsem se do tempa, chytila jsem slinu,“ vykládala. Po prvním duelu kvalifikace Billie Jean King Cupu v Bielu tedy české tenistky ztrácely, v dalším zápase se ale o srovnání stavu postarala Linda Nosková.

 

Gary Neville varuje Jadona Sancha: Pokud si nedáš pozor, skončíš jako Donny van de Beek

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     02.11.2021 (14:23)     Sekcia sport

Přicházel s velkou pompou. Měl být jedním z tahounů nově poskládaného týmu Ole Gunnara Solskjaera. Ale předpoklady zatím vůbec nenaplňuje. V posledních dvou ligových utkáních zůstal po celou dobu na lavičce náhradníků. Jadon Sancho nastupuje velmi sporadicky. Gary Neville jej varuje, aby nakonec neskončil jako Donny van de Beek.

Hokejisté se sešli před Channel One Cupem v Moskvě bez Skleničky

Bouzková i Nosková v generálce na Australian Open neuspěly

Neprůstřelné Dynamo přivítá Opavu. Nebude to lehké, varuje trenér

Procházka si musí dávat pozor, varuje expert. Očekává infarktový duel

Dramatická čtvrtfinále United Cupu musely rozseknout až debly

Bakalářka Bouzková nechce spoléhat jen na tenis

Do nároďáku jsem se vrátil kvůli Pešánovi, říká Birner, nejstarší z týmu

Macháč před Davis Cupem: Tlak je zbytečný, tvoříme tým pro finálový turnaj

Cože, volá kapitán? Reprezentaci rostou mladé naděje, mohou z nich být tahounky

Tenistka Bouzková si užila proti Švýcarkám roli jedničky i nečekaný závěr sezony

Proti Čechům bez Sheltona a Paula. Americký favorit před Davis Cupem oslabil

Vyhrála a dostala 27 růží. Věk je znát, mladší holky mi vykají, smála se Bouzková

Hladké české postupy. Bouzková i Valentová si v Ósace zahrají druhé kolo

Trenér slavného klubu doufá, že pauza kvůli MS rozjeté fotbalisty jeho týmu nepřibrzdí

Pozor na jejich smrtící brejky, varuje před Gentem liberecký Holeňák

Bouzková a Siniaková jsou v druhém kole Roland Garros

Bouzková a Siniaková jsou ve 2. kole Roland Garros, Krejčíková vypadla

Plíšková i přes nepřízeň počasí v Montrealu postupuje, raduje se i Bouzková

Sbírala míčky Federerovi, teď zvládla premiéru jako jednička. Strašně ráda hraju za svou zem, líčila Bouzková

Návrat domů a velká výzva. Bouzková chce uspět při obhajobě

Boleslav? Hlavně pozor na Matějovského, varuje Hlavatý před veteránem

Bouzková a Strýcová dohrály v Eastbourne v 1. kole

Pozor na ztráty v přechodové fázi, varuje kouč Slavie. Řeší, koho na stopera

Bouzková čeká v Praze proti Potapovové těžké finále, chce se opřít i o fanoušky

Výborně! Krejčíková a Bouzková postoupily v Madridu do třetího kola

Bouzková postoupila v Bogotě do finále a zahraje si o třetí titul

Bouzková je na turnaji v Bogotě v semifinále

Bouzková radí před MS fotbalistům: Spát v nižší nadmořské výšce se vyplatí

Mosquerovy centry, pozor. Kouč Bayernu soupeře pilně studoval

Menšík a Bouzková postoupili v Brisbane do čtvrtfinále, Nosková dohrála

Bouzková odešla z tříhodinové bitvy jako vítězka, v Bogotě je v semifinále

Bouzková je v Soulu po týdnu opět v deblovém finále, nastoupí proti Thajkám

Davis Cupem otřásá skandál. Nedostatek respektu a doktor byl zaujatý, zuří poražení

Bude to rachot, řekla tenistka Bouzková před domácí kvalifikací v Poháru BJK

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy