Vodní slalomářky vyhrály hlídky na kanoi i kajaku, mužům se na úvod ME nedařilo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.05.2025 (16:53)     Sekcia sport

České kajakářky a kanoistky získaly na mistrovství Evropy ve vodním slalomu tituly v hlídkách. Mužům se na úvod šampionátu na olympijské trati ve Vaires-sur-Marne u Paříže nedařilo, obě hlídky obsadily osmou pozici. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Prskavec cílí na MS v Londýně, vedle kajaku chce uspět i v kánoi

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.05.2023 (14:44)     Sekcia sport

Praha - Vodní slalomář Jiří Prskavec vstupuje do nové sezony s velkými plány. Olympijský vítěz z Tokia absolvoval kompletní přípravu a vedle kajaku se chce prosadit také v kánoi. Právě...

 

Paráda kajakáře Prskavce: Na úvod SP vybojoval bronz, ovšem na kánoi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.06.2023 (13:06)     Sekcia sport

Olympijský vítěz na kajaku Jiří Prskavec získal na úvod Světového poháru ve vodním slalomu medaili na kánoi. V Augsburgu skončil senzačně třetí. Mistr světa z roku 2021 Václav Chaloupka byl pátý. Vyhrál domácí Němec Sideris Tasiadis.

 

Slalomářka Fišerová se nominovala do reprezentace na kánoi i na kajaku

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2023 (15:34)     Sekcia sport

Vodní slalomářka Tereza Fišerová si už po třetím nominačním závodě zajistila místo v reprezentaci na kánoi i na kajaku. V sobotu při Českém poháru v Troji obě kategorie vyhrála. Jediné volné místo mezi kajakáři ukořistil jednadvacetiletý Jakub Krejčí, který doplní Víta Přindiše a Jiřího Prskavce. Ti měli nominaci jistou dopředu díky loňským titulům z vrcholných mezinárodních akcí.

 

Čtyři jedničky a neděle bez nervů. Loňská šichta ale otevřela Fišerové oči

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2023 (14:00)     Sekcia sport

Čtyři jedničky čítá nominační vysvědčení vodní slalomářky Terezy Fišerové na kajaku, vyhrála všechny závody. Reprezentaci si vyjela s předstihem i na kánoi a nejrychlejší byla také v nominačním závodě v nové olympijské disciplíně kajakkrosu. A tak ji čeká další perná sezona, do níž vtrhne poučená loňskou zkušeností.

 

Mladí čeští slalomáři zahájili MS čtyřmi zlaty v ženských hlídkách

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.07.2022 (17:25)     Sekcia sport

Čeští vodní slalomáři zahájili mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let v Ivree čtyřmi zlaty v hlídkách, o která se zasloužily výhradně ženy. Zatímco slalomářky ovládly všechny kategorie, jejich mužští kolegové vyšli v italském středisku naprázdno. Gabriela Satková, Klára Kneblová a Olga Samková triumfovaly jak na kajaku, tak na kánoi.

 

Prskavec na úvod Světového poháru získal senzačně bronz na kánoi

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.06.2023 (13:14)     Sekcia sport

Olympijský vítěz na kajaku Jiří Prskavec získal na úvod Světového poháru ve vodním slalomu medaili na kánoi. V Augsburgu skončil senzačně třetí. Mistr světa z roku 2021 Václav Chaloupka byl pátý. Vyhrál domácí Němec Sideris Tasiadis.

 

Prskavec a Satková uspěli v nominaci slalomářů na kajaku i na kánoi

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.05.2025 (15:24)     Sekcia sport

Jiří Prskavec a Gabriela Satková uspěli v nominaci vodních slalomářů na kajaku i na kánoi. Kvalifikační boje o tři místa v národním týmu vyvrcholily dnešním čtvrtým závodem Českého poháru v Praze, který definitivně rozhodl o tom, že v reprezentaci v nadcházející sezoně budou chybět mimo jiné kajakářský mistr světa z roku 2023 Vít Přindiš nebo stříbrný olympijský medailista na kánoi z Tokia 2021 Lukáš Rohan.

 

Olympijský vítěz na kajaku Prskavec se dostal do reprezentace i na kanoi

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2023 (15:34)     Sekcia sport

Olympijský vítěz na kajaku Jiří Prskavec se dostal do reprezentace ve vodním slalomu i na kanoi. V Troji v dnešním čtvrtém závodě Českého poháru, který byl zároveň čtvrtým nominačním závodem, vyhrál obě své disciplíny.

 

Prskavec a Satková uspěli na kajaku i na kánoi, v reprezentaci chybí Přindiš a Rohan

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.05.2025 (15:52)     Sekcia sport

Jiří Prskavec a Gabriela Satková uspěli v nominaci vodních slalomářů na kajaku i na kánoi. Kvalifikační boje o tři místa v národním týmu vyvrcholily čtvrtým závodem Českého poháru v Praze, který definitivně rozhodl o tom, že v reprezentaci v nadcházející sezoně budou chybět mimo jiné kajakářský mistr světa z roku 2023 Vít Přindiš nebo stříbrný olympijský medailista na kánoi z Tokia 2021 Lukáš Rohan.

 

Podivná bilance už Prskavce trochu štve

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.06.2023 (16:53)     Sekcia sport

Má letos za sebou pět ostrých závodů a ani jednou se Jiřímu Prskavcovi nestalo, že by na kajaku dopadl lépe než na kanoi. To je pro olympijského vítěze na kajaku, který na kanoi absolvuje teprve první mezinárodní sezonu, prazvláštní bilance. „Taky mě trochu štve,“ přiznává s úsměvem. Šanci upravit statistiky má při Světovém poháru na domácí trati v pražské Troji.

Prskavec a Gabriela Satková uspěli v nominaci slalomářů na kajaku i na kánoi

Prskavec byl na úvod nominačních závodů na kánoi druhý a první

Už nebyla síla ani na vtípky. Fišerová nevídanou šichtu vyšperkovala bronzem

Vodní slalomář Krejčí má po světovém titulu i zlato z ME do 23 let

Další aplaus za bojovnost! Vloni krev a stehy, letos stříbrné české drama

Prskavec zahájil souboje o nominaci slalomářů lépe na kánoi

Slalomář Prskavec je popáté domácím šampionem na kajaku, na kanoi neuspěl

Samé stupně, ozubená trofej i cenná zkušenost. Nejsem stroj, viděla Fišerová

Fantazie! Český olympijský vítěz vybojoval bronzovou medaili

Smáli se mi a oprávněně, přiznal Prskavec po svém výjimečném počinu

Kajakářský šampion Prskavec vypadl na MS v kvalifikaci na kánoi, v níž debutoval

Po olympijských slzách přichází v Paříži nová šance. Obří tribuny už zmizely

Pětibojařka Novotná je po první soutěži čtvrtá, mužům se v šermu nedařilo

Top kajakářkám už šlapu na paty, hlásí po premiéře mezi dospělými Fišerová

Jsem jako dítě s novou hračkou. Jak se Fišerová učí náročnému dvojboji

Kajakář Krejčí obhájil titul ve vodním slalomu, Lipno poznalo tři nové šampiony

Úspěšná obhajoba. Kajakář Krejčí má další titul ve vodním slalomu

Prskavec vypadl na MS v kvalifikaci na kánoi, v níž debutoval

Vodní slalomářka Galušková je vicemistryní světa do 23 let

Prskavec má první český titul mezi kanoisty, na kajaku kraloval Krejčí

Slalomář Prskavec je popáté domácím šampionem na kajaku, na kanoi neuspěl

Slalomářky Galušková a Fišerová postoupily na kajaku do finále SP v Praze

Slalomářské hlídky získaly na úvod juniorského MS čtyři zlaté medaile

České skokanky na lyžích na úvod SP v Rusku nebodovaly, nedařilo se ani mužům

Vodní slalomáře čeká na ME i boj o OH, Prskavec usiluje o druhou kategorii

Vodní slalomáře čeká na ME i boj o OH, Prskavec usiluje o druhou kategorii

Všestranná v peřejích i v životě? Jak v čem, říká Fišerová. Dějepis ji nebavil

Z náhradnice pátá v Evropě? Po tom všem, co se děje, jsem na sebe pyšná, přiznala Fišerová

Pódiový double. Fišerová po úspěchu na kajaku obhájila vítězství ve SP na kánoi

Prskavec vyhrál Český pohár na kanoi, kajakářům kraloval Přindiš

České kajakářky a kanoistky získaly na ME ve vodním slalomu tituly v hlídkách

Vodní slalomářka Hilgertová bude hájit zájmy sportovců v mezinárodní federaci

Místo boje o medaile drsná diagnóza. Australské hvězdě Foxové odstranili lékaři nádor

Návrat v oblíbené Praze. Pandemie ji odřízla od akce, Foxová ale vládne dál

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy