MG do Evropy přivede elektromobily IM. K mání bude SUV i sedan, známe první ceny

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     13.07.2025 (12:05)     Sekcia automoto

Naše odhady se potvrdily – čínsko-britská značka začne prodávat výkonné vozy od asijského IM Motors. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Luxusní sedan DS 9 dorazil do Evropy až z Číny. Odhalil techniku i první ceny

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     27.11.2020 (11:05)     Sekcia auto-moto

Při vstupu na trh bude nové DS 9 nabízeno se třemi motorizacemi a dvěma úrovněmi výbavy.

 

V autě nadáváme na displeje a centrálně stanovené ceny elektroaut. A zas Čína

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.05.2025 (09:00)     Sekcia auto-moto

Evropská elektromobilizace se nerozjede, když nebudou levné elektromobily. Ale ty laciné čínské chce uměle zdražit cly. Zákazník je až na posledním místě, čínské značky se domlouvají s Bruselem na tom, že se stanoví minimální ceny. „To už známe, kdysi se tu také centrálně stanovovaly ceny housek a toaletního papíru,“ říkáme v novém dílu automagazínu v Autě. Podcast Pavla Cypricha a Františka Dvořáka sledujte exkluzivně na iDNES Premium.

 

Jednoduchý blbuvzdorný Fiat je tajný bazarový tip. Tipo se nekazí a vydrží

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.07.2025 (13:00)     Sekcia auto-moto

Fiat vrátil po roce do nabídky model Tipo a i přes méně praktický typ karoserie (sedan) je s prodeji spokojen. Byla to sázka na jistotu, festovní auto si majitelé chválí. Je to tajný bazarový tip. Nové Tipo je totiž k mání v jediné konfiguraci jako sedan s turbodieselem, ovšem v bazarech je nabídka mnohem rozmanitější. Poradíme, jak vybrat.

 

Konec smlouvání, VW v Číně prodává elektromobily za pevnou cenu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2020 (11:05)     Sekcia auto-moto

Německá automobilka Volkswagen v Číně zahajuje nový model prodeje, její elektromobily budou prodejci nabízet v centrech měst za pevné ceny. Minulý týden otevřel Volkswagen první takovou prodejnu, nazvanou ID. Store X, kde nabízí vozy rodiny ID.

 

Volvo opět láká na nový sedan ES90. Na 300 km nabije za deset minut, dojezd bude špičkový

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     27.02.2025 (08:05)     Sekcia auto-moto

Chystaný švédský sedan bude mít premiéru už příští týden, svými parametry se zařadí mezi elitu bateriových aut.

 

Mercedes-AMG se loučí s ostrým CLA. Finální edici 45 S už koupíte i v Česku

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     05.07.2025 (10:05)     Sekcia auto-moto

Zájemci o rozlučkový sedan a kombík by neměli otálet, modely budou k mání pouze do konce letošního roku.

 

Lucid potvrzuje příchod modelu Air Sapphire. Podle měření zdolá stovku za 1,89 sekundy a jede až 330 km/h

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     18.11.2022 (09:30)     Sekcia auto-moto

Lucid Group už v polovině příštího roku přivede na trh nejrychlejší elektrický sedan světa.

 

Nová Dacia Logan dorazila do Česka. Má dvě výbavy a zatím je k mání jen na LPG

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     30.04.2021 (13:11)     Sekcia auto-moto

Po Sanderu už míří do prodeje také sedan Logan. Nedočkavci mají volbu specifikace jednoduchou.

 

Jeep s elektromobily nespěchá. Představuje nový šestiválec Hurricane s výkonem přes 500 koní

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     28.03.2022 (15:05)     Sekcia auto-moto

Drsňácké americké offroady i SUV se mohou těšit na motor s důstojným počtem válců a solidním výkonem. Nový benzinový třílitr bude k mání ještě letos.

 

V Česku se prohánějí vietnamské elektromobily! Ambiciózní značka tu testuje

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     17.02.2023 (15:05)     Sekcia auto-moto

Mladá vietnamská značka VinFast má velké plány na růst mimo domácí trh, a to jak do USA, tak do Evropy. Její elektromobily byly zachyceny i na silnicích v České republice.

Nové BMW X7 má první české ceny. Zdražení se dalo čekat, ale výhody novinky jsou nesporné

K mání bude ikonický Plymouth Superbird po šampionovi NASCAR. Z ceny se vám protočí panenky

Porsche tahá těžké kalibry. Nové Panamery Turbo S E-Hybrid a GTS mají hodně koní a české ceny

Nový Hyundai Staria má české ceny. Futuristické MPV se vejde hluboko pod milion a uveze 9 lidí

Volkswagen ukazuje svou první elektrickou limuzínu ID. Aero. Sériová verze zamíří i do Evropy

Příští Audi RS 6 by mělo mít motor V8 jako Porsche a Bentley. V nabídce může být i sedan

Maserati Grecale má první ceny. Ani úplný základ se nemá za co stydět, naceněné je tak akorát

Mercedes-Benz EQE oficiálně: Elektrický sedan ujede 660 km, má i Hyperscreen

Nissan Leaf byl průkopníkem mezi elektromobily. Značka láká na třetí generaci, platformou nepřekvapí

První Tesly Cybertruck konečně zamířily k zákazníkům. Ceny jsou vyšší, než Elon Musk sliboval

Zeekr 7GT dorazil do Evropy. Základní verze má 310 kW a stojí lehce přes milion

Elektromobily ztratí do čtyř let až 70 procent hodnoty, tvrdí studie

Šéf Tesly slibuje levnější elektromobily s delším dojezdem, společnost pracuje na nové technologii baterií

Nová Kia K4 oficiálně: Futuristický sedan je delší než Škoda Octavia, ale má přízemní motory

Rover se možná vrátí do Evropy se zkomoleným jménem. Jako první vytasí prémiový sedan

Nový sedan Škoda se oficiálně jmenuje Slavia. Pro nás není, ale jezdí i v Česku

Kia aplikovala odvážný design na sedan s mnoha jmény. Tvary vznikly zvláštní metodou

Toyota odhaluje další elektromobil. bZ3 ujede na nabití až 600 kilometrů. Začne v Číně, ale dorazí i do Evropy

Papežův vozový park bude ekologičtější, zaparkují v něm i škodovky

Hyundai pomalu odhaluje ostrý sedan Elantra N. Poprask by vzbudil i v Evropě

Elektromobilní Airbus nebude. VW si vyvine laciný bateriový vůz sám

Konec legendy. VW Passat sedan končí, v Česku je posledních pár kusů

Korejský rival Škody Enyaq dorazí do Evropy ještě letos. Kia EV5 ujede na nabití až 530 km

Tajemná elektrická kia nastartuje novou éru. Zatím je ve stínu

Xiaomi na kolech v prodeji. Čínský výrobce telefonů už nabízí svůj elektrovůz

Elektrický SsangYong s novou značkou přijede do Evropy ještě letos. Boduje výkonem i předpokladem nízké ceny

Čínský Xpeng dorazil do Evropy. V Norsku dodal prvních 100 kusů elektrického SUV G3

K mání je Mercedes 190E po Ayrtonu Sennovi? Má i podpis Nikiho Laudy

Genesis zezelená. Bude uvádět na trh jen elektromobily a chce nabízet létající taxíky

Nový luxusní sedan má pět metrů, techniku Lotusu a špičkovou dynamiku. Přitom stojí jako ojeté BMW i3

Mercedes-Benz odhalí novinku z dílny AMG. Prohlédněte si očekávaný sedan na prvních snímcích

Chcete Porsche s motorem Boeing z vrtulníku? Jediný kus na světě je k mání, zní neuvěřitelně

Belgický stát bude od roku 2024 kupovat jen elektromobily, Česko nespěchá

Už je to tady. První zemí, která uvalí daň na elektromobily, je Velká Británie

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy