Soutěžte s Maminkou.cz o tajného milence

Zdroj Zdroj: dama.cz     01.03.2010 (10:30)     Sekcia pro ženy

Soutěžte v období od 1. 3. do 7. 3. 2010 na www.maminka.cz. Výherkyněmi bude každá registrovaná čtenářka, která správně odpoví jako 25. v pořadí - tedy 25., 50., 75. a 100. Na níže uvedenou otázku. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Chcete být dokonalou milenkou? Pak byste měla ovládat tyto praktiky

Zdroj Zdroj: dama.cz     16.12.2020 (05:00)     Sekcia pro-zeny

Skvělou milenkou můžete být nejen pro tajného milence, ale i pro manžela či partnera. Aby na vaše laskání nemohl zapomenout, stačí si osvojit zdánlivě drobné triky, které ale odvedou kus práce!

 

Mirka: Manžel je rodinný typ, do milence jsem zamilovaná, nemůžu si vybrat

Zdroj Zdroj: kafe.cz     18.04.2020 (10:51)     Sekcia pro-zeny

S manželem jsme neustáli krizi a já podlehla kouzlu milence. Teď mě chce muž zpátky i s nemanželským dítětem.

 

MARKÉTA (45): Mám ženatého milence, za sex mi dokonce platí

Zdroj Zdroj: dama.cz     16.02.2023 (05:00)     Sekcia pro-zeny

Markéta po rozvodu po dalším vztahu příliš netoužila, zato jí chyběly milostné hrátky. A tak to vyřešila tím, že si našla milence, který ji navíc zahrnuje dary. Jejímu okolí se ale takový vztah moc ...

 

ILONA (40): Z manželství se vytratil sex, manžel mi proto našel milence

Zdroj Zdroj: dama.cz     02.01.2022 (05:00)     Sekcia pro-zeny

Když si v bílých šatech říkáme romanticky ano, málokdy nás v tu chvíli napadne, že se nám do vztahu zamotá někdo další. Ilona ale ví, jaké to je mít milence, kterého jí dohodil sám manžel.

 

Soutěžte s MultiSportkou o měsíc plný pohybu a relaxace

Zdroj Zdroj: kafe.cz     23.11.2021 (00:00)     Sekcia pro-zeny

Povalování u televize vás už přestalo bavit a na běh v chladných ránech nemáte energii? Soutěžte s námi o kartu MultiSport, která vám nabízí každý den jeden volný vstup do široké sítě 2700 partnerských sportovních a relaxačních zařízení. Nezoufejte, pokud máte vaše oblíbené sportoviště daleko – s kartou můžete každodenně využít i 2x 60 minut jízdy na sdílených kolech Rekola a nextbike.

 

GABRIELA (35): Mám ženatého milence, nikoho jiného hledat nehodlám

Zdroj Zdroj: dama.cz     04.12.2022 (05:00)     Sekcia pro-zeny

Gabriela si nikdy neplánovala, že jednou bude mít vztah se ženatým mužem. Naopak takové ženy vždy odsuzovala. Najednou se však stala jednou z nich. Milence si příliš připustila k tělu a nyní se ho ...

 

Příběh Denisy: Manžel mě ignoruje, mám dva milence

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.11.2020 (00:33)     Sekcia pro-zeny

S manželem jsme svoji osm let, máme dvě děti. S tím mladším jsem teď doma. Muž je věčně v práci a na nás nemá čas. Vlastně ho mít ani nechce, já i děti jsme pro něj přítěží. Tak jsem si našla milence, ne jednoho, ale dva. Dávají mi pocit, že o mě aspoň někdo stojí.

 

Zničená Tomicová: Odchod manžela kvůli těhotné milence a útok podvodníků

Zdroj Zdroj: kafe.cz     28.08.2022 (17:00)     Sekcia pro-zeny

Celebrity se často stanou terčem podvodníků, kteří se na nich snaží vydělat. Mezi podvedené hvězdné tváře se nyní zařadila i Pavla Tomicová. Té v současné době opravdu nikdo nezávidí. Nejprve ji zneužili pro reklamu a následně ji opustil manžel kvůli těhotné milence. 

 

Příběh Lenky: Moje matka má milence a já jsem v šoku z toho, kdo to je

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.04.2022 (00:00)     Sekcia pro-zeny

Asi jako každé dítě jsem své rodiče brala jako dva bezpohlavní jedince. Byli to táta s mámou, že by měli mezi sebou sex, mě v životě nenapadlo. A najednou jsem zjistila, že moje matka má milence. A co je ještě horší, tím mužem je otec mého muže, můj tchán. Nevím, jak se k tomu mám postavit.

 

Manželka zpěváka Voxela představila svého milence, Voxel trojúhelník pochvaluje

Zdroj Zdroj: kafe.cz     22.07.2021 (16:12)     Sekcia pro-zeny

Manželka hudebníka Voxela alias Václava Lebedy Marie na sociální síti vysvětlila, jak prožívá lásku k více partnerům. Manželé nedávno veřejně informovali o novém způsobu soužití, který se přirozeně objevil v jejich vztahu. Za svůj postoj ale sklidili obrovskou vlnu kritiky a pohrdání. Marie teď všem představila nového milence.

Utajený porod: Zuzana Norisová je podruhé maminkou

Maminkou po čtyřicítce a bez partnera: Není to prohra, jsme vitálnější než naši předkové, říká Třeštíková

Soutěžte s námi ve velké Vánoční soutěži s Deník.cz

Borhyová se pochlubila fotografií s maminkou, podobu rozhodně nezapřou

Vzpomínáte na Kláru Jandovou z Rodinných pout? Dozrála v ženu a je maminkou

Míša Kuklová se v Římě pochlubila svojí maminkou, je jí 80, podívejte, jak skvěle vypadá, nemá ani vrásku

Veronika Khek Kubařová se stala maminkou, rozkošnou fotkou syna dojala Koukalovou i Mádla

Nevěděli jsme, co se s maminkou děje, onemocněla Alzheimerovou chorobou

Ukrajinská kráska bránící svou vlast se zbraní v ruce se stala maminkou

Je jí v patách! Nikol Štíbrová se stala maminkou, následovala Pártlovou

Tereza Brodská: S maminkou Janou Brejchovou mám společnou lásku k vaření

Adamczyková se stala maminkou syna, sama o rodiče přišla tragickým způsobem, vzpomíná na ně s láskou

Z pašeračky maminkou chlapečka: Tereza Hlůšková řekla, jak se stará o domácnost po pákistánském vězení

Maminkou roku 2020 se stala Kateřina Tichá! Jak vypadal finálový večer?

Jeden polibek nestačí: Z tajného dostaveníčka vyšla Brzobohatá jako královna

Míša Nosková je podruhé maminkou, dcera dostala netradiční jméno

Redakční tipy na víkend. Řecká sobota na hradě i návštěva tajného vojenského krytu

Řasenka až na bradě: Tereza Ramba si filmový festival s maminkou užívá dosyta

Dívka doplatila na vapování, její plíce vypadají jako popcorn

Freddie Mercury byl neukojitelný, vrhal se i na ženy, s milenkou z Německa měl mít syna, jak vypadá?

Soutěžte ve valentýnském kvízu: Co víte o lásce?

Zapojte se s námi do soutěže o pět vysokokapacitních power bank YPB 3010

Drsné natáčení Želary. Autorka předlohy si honorář vybrala neobvyklým způsobem

Soutěžte s CK Blue Style o 8 denní dovolenou s All Inclusive v egyptské Hurghadě

Romana: Mám jediný cíl, chci dohnat milence k rozvodu

Františka: Manžel mě opustil. Zlomil mi srdce tím, za kým odešel

Získejte wellness pobyt pro dva v luxusním lázeňském hotelu

Velký letní horoskop lásky. Komu hvězdy přihrají milence a komu rozchod

Kristýna: Našla jsem milence svých snů na sociální síti. Má to ale několik háčků

Beata: Přítel mě vehnal do náruče milence

Ženatý milenec mi málem rozbil rodinu. Podvedl mě, zradil a přesto ho chci zpět

Co víte o ochraně proti koronaviru? Soutěžte v kvízu o české respirátory

Co víte o pohybovém aparátu? Soutěžte v kvízu o jednu z deseti cen

Jitka (41): Pět let bez sexu vyřešil milenec. Teď mi ale řekl věc, kterou nemůžu ustát

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy