Ztracenou rodinu jsme hledali i na Kubě. Zklamání neuvidíte, říká Pergnerová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.09.2023 (00:00)     Sekcia pro ženy

Rodina je nejvíc, shodují se autoři nového pořadu Ztracená rodina, jejímž cílem je pomoc spojit dávno zpřetrhané vazby mezi nejbližšími. „Za pátráním je obrovský kus práce, ve většině případů se nám dokonce rodinu najít nepodařilo, ale diváci uvidí jen příběhy, kdy se to povedlo,“ ujišťují tvůrci – režisérka Jana Rezková a moderátoři Tereza Pergnerová a Mirek Vaňura. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Pergnerová je téměř měsíc bez partnera, na Filipínách prošla znovuzrozením, každý den se učím, říká

Zdroj Zdroj: kafe.cz     20.04.2024 (12:00)     Sekcia pro-zeny

Moderátorka Tereza Pergnerová často kvůli práci musí cestovat. Tentokrát ji ale osud zavál do dalekých končin, a to konkrétně na Filipíny, kde natáčí nový pořad pro televizi Prima. Kromě povinností si tam ale najde čas také na relax, a tak si čas bez svých blízkých dokáže užít.

 

Tereza Pergnerová: V nejtěžších chvílích mi připadalo, že jsem zrůda

Zdroj Zdroj: kafe.cz     29.04.2021 (11:49)     Sekcia pro-zeny

Tereza Pergnerová byla hvězdou devadesátých let a bez nadsázky se dá říct, že patřila mezi nejuznávanější celebrity u nás. Pak ale spadla na samé dno kvůli závislosti na tvrdých drogách. Se svou minulostí je ale dvojnásobná maminka smířená a dnes říká, že byla k novinářům někdy až příliš vstřícná.

 

Líbánky k nepřežití: Tereza Pergnerová uvede novou reality show, páry musí přežít v polních podmínkách

Zdroj Zdroj: kafe.cz     09.08.2024 (16:20)     Sekcia pro-zeny

Moderátorka Tereza Pergnerová strávila nějaký čas na Filipínách. Nebyla tam za rekreací, ale pracovně. Natáčela totiž novou seznamovací reality show, jakou jsme v Česku dosud neviděli. Podle všeho se máme na co těšit.

 

Pergnerová v dětství zažívala krušné chvíle s otcem, drogy ji stáhly na dno, ze kterého se zvedla

Zdroj Zdroj: kafe.cz     12.12.2023 (16:00)     Sekcia pro-zeny

Tereza Pergnerová za svůj život prožila vrcholovou slávu i drsný pád na samé dno. Její příběh zná asi každý, od raketového vzestupu moderátorky hitparády Eso, až po drogovou závislost.

 

Tereza Pergnerová promluvila o dceři a chystání na velkou zkoušku

Zdroj Zdroj: kafe.cz     25.04.2023 (08:30)     Sekcia pro-zeny

Tereza Pergnerová má za sebou pořádně divokou minulost, před lety ale své démony porazila a stala se vzornou dvojnásobnou maminkou. Jak se známá moderátorka vypořádává s dospíváním svých dětí? 

 

Tereza Pergnerová plánuje velký comeback na obrazovku s bývalým týmem Esa

Zdroj Zdroj: kafe.cz     08.03.2021 (09:10)     Sekcia pro-zeny

Tereza Pergnerová patří bezesporu mezi nejznámější moderátorky u nás, poslední dobou se ale dvojnásobná maminka z televizních obrazovek tak trochu ztratila. Nyní chystá comeback!

 

Pergnerová musí snášet velkou životní změnu, přítel si ji kvůli tomu dobírá

Zdroj Zdroj: kafe.cz     22.06.2023 (07:00)     Sekcia pro-zeny

Slavná česká moderátorka Tereza Pergnerová se blíží k velkému životnímu milníku. Osmačtyřicetiletá Tereza se smiřuje s jistými životními změnami, které v tomto období ženy nastávají. 

 

Tereza Pergnerová tajila novou životní roli: Přes rok to držela pod pokličkou, pomáhal jí Chlebeček

Zdroj Zdroj: kafe.cz     03.02.2025 (17:00)     Sekcia pro-zeny

Tereza Pergnerová má v životě nejen roli maminky, kdy vychovala dceru Nathalii a syna Samuela, ale i babičky. To před veřejností zvládla utajit více než rok.

 

Tereza Pergnerová ukázala dospívající dceru: Nathalie otevřeně řekla, co na mamince nemá ráda

Zdroj Zdroj: kafe.cz     27.01.2025 (11:30)     Sekcia pro-zeny

Tereza Pergnerová všechny překvapila, když se objevila na Plese jako Brno. Nejhonosnější události sezóny. Nepřišla ovšem sama. Do doprovod jí dělala její dcera Nathalie Chlebečková.

 

Není nutné dělat za dítě úkoly, když mu to nejde. Bez zklamání narazí, říká pedagožka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.09.2025 (17:00)     Sekcia pro-zeny

Zvoní. Ve třídách – a bohužel občas i na Lince pro rodinu a školu 116 000. V loňském roce strávili její pracovníci hovory bezmála čtrnáct set hodin „Nejčastěji nám volají rodiče. Ale i učitelé jsou pod čím dál větším tlakem,“ popisuje ředitelka ústavu Cesta z krize Jarmila Kubáňková.

Pergnerová vzpomíná na moderování Slavíka: Kdo ji v mládí pořádně vyškolil?

Mládí v diagnosťáku a tahanice u soudu: Chlebeček má divokou minulost, Pergnerová ho milovala už tehdy

Tereza Pergnerová promluvila o synovi v zahraničí: Ani mi nezavolá!

Drsná výchova otce, drogy i zářný comeback: Tereza Pergnerová si zažila těžké časy, heroin ji málem zabil

Tereza Pergnerová se válela smíchy: Dcera jí svou poznámkou vyrazila dech

Tereza Pergnerová se pyšní talentovanou dcerou: Krásná Nathálie koketuje s prací moderátorky

Dnes vypadá Tereza Pergnerová skvěle. Připomeňte si ale její začátky, kdy to tak valné nebylo

Nešlo mi otěhotnět. Přítel na mě udělal strašný podraz. Zbyly mi oči pro pláč

Osudem zkoušená Tereza Pergnerová: Drogy, erotický skandál a návrat na výsluní

Tereza Pergnerová se loučila se synem: Mladý Samuel se vydal do světa

Tereza Pergnerová vedle Chlebečka září štěstím: Ne vždy tomu tak ale bylo

Tereza Pergnerová udělala velký krok: Vdala se a oddávala ji její dcera

Příběh Hanky: Manžel před rodinou utíká do práce, jsem na všechno sama

Pergnerová slaví 50: Nemáte žádnou důležitost, popsala minulost na heroinu, otce syna nikdy neprozradila

Proč mi máma lhala? Darja ve Ztracené rodině hledala otce, Jarda své bratry

Tereza Pergnerová byla z Krause nesvá: K drogové minulosti se vracet nechtěla

Nešlo ji přehlédnout: Na premiéru filmu Karel dorazila i Tereza Pergnerová

Tereza Pergnerová se toho nebojí: Na Slavíka vzala sexy outfit i drsný humor

Monika: Tchyně ohrožuje celou naši rodinu, už jsme několikrát volali policii

Tereza Pergnerová má syna v cizině: Kvůli nemoci ho zatím nemohla navštívit

Tereza Pergnerová na fotce z mládí září: Babička z ní kdysi ale radost neměla

MIA (36): Muž chce jít na mateřskou, já mám živit rodinu. Mám z toho hrůzu

Proč muž po sexu usíná a nevnímá? Odpovědi na otázky, které ženy tíží

Knihy, péče, hračky, šperky i něco na zub. 50 tipů na dárky pro celou rodinu

Tereza Pergnerová se před drogami varovat nesnaží: Nic to podle ní nezmění

Mám šťastnou rodinu, jen manžel netuší, že děti nejsou jeho

Příběh Sylvy: Očkování rozdělilo naši rodinu

S příchodem druhého dítěte jsem přestala mít ráda to první

Učení? Díky, nezájem. Jak kantoři vidí bystrost, kázeň a píli dnešních dětí

Příběh Michala: Miluji dvě ženy. Jedna chce rodinu, druhá mou kariéru

Příběh Šárky: Kde může, tam mě manžel urazí a zesměšní

Ivana o dokumentu Karel: Na nic jsme si nehráli, odhalili jsme nitro veřejnosti

Nejdůležitější otázky o alergiích, na které byste měli znát odpovědi

Manželka mi sdělila, že má milence a že nás miluje stejně. Chce být s námi oběma. Nevím, jak reagovat

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy