Co dělá Zdeněk Izer: Televizní zábavě odzvonilo, dnes se věnuje něčemu jinému, v soukromí prožil krizi

Zdroj Zdroj: kafe.cz     03.06.2024 (07:00)     Sekcia pro ženy

Populárního baviče a profesionálního komedianta Zdeňka Izera si pamatuje snad každý televizní divák. Přesto, že byly doby, kdy ho bylo všude plno, dnes ho na televizní obrazovce uvidíte jen stěží. Není to ale proto, že by lenošil. Pouze se věnuje jinému druhu zábavy. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Kam zmizel z obrazovek Zdeněk Izer: Po drsném rozvodu se ztratil z očí veřejnosti, kde na něj narazíte?

Zdroj Zdroj: kafe.cz     13.03.2024 (17:00)     Sekcia pro-zeny

Český komik a showman Zdeněk Izer poslední roky doslova zmizel z televizních obrazovek. Ačkoliv byl u diváků velice oblíbený, v žádných pořadech se již dlouho neobjevuje, do důchodu ale populární bavič zatím rozhodně nešel.

 

Dcera Zedníčkové přičichla k jinému oboru: Dá herectví definitivně sbohem?

Zdroj Zdroj: kafe.cz     25.09.2023 (17:10)     Sekcia pro-zeny

Dcera herečky Lucie Zedníčkové již prokázala, že jablko nepadá daleko od stromu. Herectví se věnuje po vzoru slavné maminky a svůj talent již předvedla v několika filmech i seriálech. Je ale možné, že nakonec se bude věnovat něčemu jinému. Přiznala totiž, že v létě objevila novou vášeň, která nakonec možná dostane přednost.    

 

Andrea Čunderlíková nemluvnou Inu z Nemocnice na kraji města málem nehrála, čemu se věnuje dnes?

Zdroj Zdroj: kafe.cz     12.02.2024 (15:00)     Sekcia pro-zeny

Andrea Čunderlíková už se dávno herectví nevěnuje a dnes má zcela jinou práci mimo televizní prostředí. Ačkoliv je sestřičce Ině z Nemocnice na kraji města už přes sedmdesát let, je stále aktivní a do důchodu se rozhodně nechystá. Co dělá a jak její dcera přišla k milionovému jmění?

 

Lucie Borhyová promluvila o módě mimo televizní obrazovky, dává přednost něčemu, co byste nečekali

Zdroj Zdroj: kafe.cz     03.04.2025 (17:05)     Sekcia pro-zeny

Lucie Borhyová je opravdovou královnou elegance. Přízvisko jí sluší ale především proto, že se už desítky let objevuje ve studiu televize, kde hlásí zprávy v přenádherných outfitech. Čemu ale dává přednost v soukromí a kdy naposledy zazářila tak, že všem spadla brada?

 

Jiří Mádl vděčí za svou kariéru mamince. Víte ale, jak vypadá?

Zdroj Zdroj: kafe.cz     14.11.2025 (22:00)     Sekcia pro-zeny

Herec a režisér Jiří Mádl by se možná v životě věnoval něčemu jinému, nebýt jeho maminky. Právě ona ho totiž poslala na první casting. Dnes ho čas od času ho doprovodí do společnosti. Víte, jak tato dáma vypadá?

 

Co dnes dělá Jolana Voldánová: Televizi vyměnila za zlepšování životů mnoha lidí, u zpráv už jen žehlí

Zdroj Zdroj: kafe.cz     04.09.2025 (15:00)     Sekcia pro-zeny

Před lety byla jednou z nejpopulárnějších moderátorek, nakonec se ale rozhodla televizní kariéru pověsit na hřebík. Víte, co Jolana Voldánová dělá dnes a jak po letech v ústraní vypadá?

 

Nová láska Solaříkové odhalena: Drsňák Alex se věnuje noční zábavě a miluje techno!

Zdroj Zdroj: kafe.cz     25.06.2025 (07:00)     Sekcia pro-zeny

Patricie Solaříková se po rozchodu uchýlila do náruče plešatého svalovce. Dosud nikdo nevěděl, o koho se jedná, ale tomu je konec.

 

Baviče Zdeňka Izera byste nepoznali: Ztloustl a má plnovous. Čím se nyní živí?

Zdroj Zdroj: kafe.cz     27.05.2021 (17:26)     Sekcia pro-zeny

Už je to nějaký ten čas, co se bavič a imitátor Zdeněk Izer naposledy objevil na televizních obrazovkách. Nyní se totiž kameře striktně vyhýbá a živí se tím, že objíždí firemní večírky s vlastní zábavnou show. Ne vždy ale na jeho představeních zábava je.

 

V Neváhej a toč! bavil diváky, v soukromí Eduard Hrubeš trpěl výčitkami ze smrti manželky

Zdroj Zdroj: kafe.cz     08.03.2024 (07:00)     Sekcia pro-zeny

Pořad, do kterého televizní diváci přispívali videy z rodinných videokamer, bavil na přelomu milénia široké publikum. Jeho moderátor Eduard Hrubeš platil za usměvavého chlapíka, který dovedl pobavit. Ne každý ví, že se původně měl věnovat jiné profesi a že si v životě prožil také spoustu žalu.

 

Představitel Kolji dnes: Andrej Chalimon žije sám, herectví vyměnil za hodinky

Zdroj Zdroj: kafe.cz     31.03.2021 (12:07)     Sekcia pro-zeny

V šesti letech si získal divácká srdce coby roztomilý chlapeček Kolja ze stejnojmenného snímku, který dokonce získal Oscara. Žádná větší kariéra ho však v budoucnu nečekala. Andrej Chalimon se dnes věnuje zcela jinému oboru. Na natáčení kultovního snímku ale nadále vzpomíná s láskou. 

Felix Slováček o Dádě: Je to konec kariéry, bojím se, že umře!

Zbyněk Drda ze SuperStar se změnil k nepoznání. Zmužněl, odešel z města a věnuje se překvapivé profesi

Zdeněk Troška si prožil peklo: Kvůli orientaci ho zlým způsobem vydíral kolega, otec s ním nemluvil

OBRAZEM: Idol Lukáš Vaculík slaví. Podívejte se, jak s ním šel čas

Jiří Zonyga slaví 61: Co dělá vítěz X Factoru dnes? Přiznává, že na řadu v soutěži se dostal podvodem

Zdeněk Troška měl kvůli své orientaci složité vztahy s otcem, zažil i vydírání

Hanychová ostře reagovala na krizi s Dopitou: Chrání si soukromí a má pro to dobrý důvod

Kam zmizel vysmívaný kuchař Jiří Babica? Televizní nabídky nemá, neuvěříte, čím se živí

Zdeněk Podhůrský má vyhraněný vkus: Celý život randí s mladšími blondýnkami, jsou jako přes kopírák

Anna Kellnerová přiznala strach z hadů a co by dělala, kdyby nebyla jezdkyně

Zdeněk Žák (68): „Byl jsem doslova rozjetej, takže mne to úplně vyhodilo.“

Mayerová z Rande má s exmanželem Bourou dojemný vztah: Stará se o jeho vnučku

Vážná nemoc, nebo krize ve vztahu? Po Romaně Jákl Vítové se slehla zem, známý režisér vysvětlil proč

Co s lidmi dělá jaro? Někdo špatně spí, jinému se zapalují lýtka

Smutné plány jednoho velikána: Zdeněk Troška pověsil kariéru na hřebík

Co dnes dělá a jak vypadá Pavel Zuna: Po odchodu z Novy změnil branži, zešedivěl a potřetí se oženil

Kam se ztratili Ztraceni: Co dělá představitel Sawyera, Jacka či Pihatky?

Tina Pletánková před lety zmizela z obrazovek: Jak se dnes daří dříve populární moderátorce?

Rozhovor se Štěpánkou Duchkovou: co dnes dělá oblíbená moderátorka?

Mařenka z Arabely, Veronika Týblová: Proč nechala herectví a co dělá nyní?

Pamatujete na zrzavou sestřičku Báru z Ordinace? Kouklová hraje málo, věnuje se úplně jinému oboru

Co dělá dcera Dagmar Havlové? Nina má za sebou zběsilou svatbu s umělcem, dnes se věnuje složitému oboru

Aňa Geislerová s manželem Janáčkem: Po překonané nevěře tokají jako hrdličky

Největší komici bývají nejsmutnější lidé, říká herečka Zuzana Slavíková

Je to skvělý manžel i otec, pěje ódy na Dyka Dyková, jednu věc doma ale zásadně nedělá

Půlhodinová pauza na oběd? To mi přijde perverzní, říká Zdeněk Pohlreich

Co dnes dělá expartnerka Hynka Čermáka? Krásná Daniela je také herečka, zářila v Rodinných poutech

Co dnes dělá Vladko Dobrovodský z Vyvolených: Žije v cizině a zpět se nechystá

Láďa Hruška byl původně učitelem, pak se stal televizní hvězdou. Dnes dělá něco, co byste nečekali

Co dnes dělá Gábina ze seriálu Kamarádi: Honorář musela odevzdat rodičům, koupili si chatu

Co dnes dělá moderátor Pavel Zuna? Potřetí se oženil a chrání si soukromí, svatbu propálil kolega z Novy

Co dnes dělá Létající Čestmír: Lukáš Bech vstoupil do politiky a píše scénáře

Boura si během kariéry sáhl na dno: Drogová kauza ho srazila na kolena, dnes se věnuje vzdělávání dětí

Život není co chceš: Ztrhaná Agáta Hanychová přiznala krizi se Soukupem

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy