Chci mít s tebou sex

Zdroj Zdroj: kafe.cz     08.08.2010 (02:00)     Sekcia pro ženy

Pár vtipných tipů, jak mu dát vědět, že chcete sex. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Dj Roxtar složil love song pro Schillerovou: Chci s tebou mít styk, zpívá. Její reakce mu zlomila srdce

Zdroj Zdroj: kafe.cz     08.04.2026 (14:37)     Sekcia pro-zeny

Patnáct jointů denně a kokain k večeru. DJ Roxtar alias Dominik Turza to má za sebou. Dnes místo drog skládá satirické písně na Moravce i Schillerovou. A humor mu nechybí ani při pohledu do vlastní minulosti.

 

S tebou mě baví svět: Matýsek na roli v dospělosti balil holky. Představitelé dětí se dodnes přátelí

Zdroj Zdroj: kafe.cz     22.12.2025 (17:00)     Sekcia pro-zeny

Komedie S tebou mě baví svět nesmí chybět v televizním programu na žádné Vánoce. Vzpomínáte na děti z této komedie? Takhle dnes tři z nich žijí.

 

S tebou mě baví svět: Malému Matýskovi při natáčení připravili horké chvilky

Zdroj Zdroj: kafe.cz     10.11.2020 (09:21)     Sekcia pro-zeny

Jak si užít trochu klidu bez dětí a sem tam otravných manželů? Schvalte jim společný pobyt na chalupě na horách. Tak to udělaly maminky z legendární české komedie S tebou mě baví svět režisérky Marie Poledňákové z roku 1982 a dětem i tatínkům zajistily nezapomenutelný zážitek.

 

Režisérka filmu S tebou mě baví svět: Kvůli mrtvici nevyšla z domu několik let

Zdroj Zdroj: kafe.cz     12.09.2021 (08:00)     Sekcia pro-zeny

Těžko by se našel někdo, kdo nezná komedii století S tebou mě baví svět nebo filmy s Tomášem Holým Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Jejich scénáristka a režisérka Marie Poledňáková už ale bohužel další hity nenatočí. Před pěti lety ji postihla mozková mrtvice a od té doby se nikde neukázala.

 

Katka: K přítelovi jsem se chovala hrozně, teď ho chci zpět a půjdu přes mrtvoly

Zdroj Zdroj: kafe.cz     11.06.2023 (14:46)     Sekcia pro-zeny

Vím, že si o mě budou nejspíš mnozí myslet, že jsem proradná mrcha, ale zkrátka si v životě jdu za tím, co chci. Svého partnera Petra jsem před lety odkopla a kvůli jinému, lepšímu. Tedy alespoň to jsem si myslela. Po letech jsem si ale uvědomila, že jsem udělala chybu. Chci Petra zpátky a udělám pro to všechno. Klidně mu rozbiju rodinu. 

 

Hejty si nemusíš nechat líbit

Zdroj Zdroj: rodina.cz     11.01.2024 (16:00)     Sekcia pro-zeny

I když máš naprosto zdravé sebevědomí a cítíš se dobře, může to s tebou hodně zahýbat.

 

Příběh Martina: Chci se postarat o dceru, manželce to vadí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.06.2020 (00:47)     Sekcia pro-zeny

Se svou první ženou jsem strávil šest let, víc už to nešlo. Měli jsme spolu dceru, bránila mi ji vídat. Odcizili jsme se, ale teď má problémy a já jí chci pomoct. Jenže má druhá manželka s tím má velký problém.

 

Já to s tebou myslím dobře! Vypořádejte s těmi, kdo radí za každou cenu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.05.2020 (00:00)     Sekcia pro-zeny

Všichni vám takovou mámu, tchyni, kolegyni nebo kamarádku závidí. Je to tak hodná a ochotná paní, dýchala by za vás! Jenom vy ale víte, že je s ní malé peklo.

 

Nemám se s tebou bavit

Zdroj Zdroj: rodina.cz     17.11.2023 (21:50)     Sekcia pro-zeny

Jako rodiči je vám celé situace možná líto, možná se cítíte podobně jako dítě poníženi, uraženi a raněni.

 

Příběh Aleše: Několikeré pokusy umělého oplodnění ničí náš vztah

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.05.2021 (00:10)     Sekcia pro-zeny

Počít dítě přirozenou cestou se nám ani za několik let manželství nepodařilo. Zkusili jsme umělé oplodnění a nezůstalo jen u jednoho pokusu. Bohužel nic. Manželka se na dítě tak upnula, že nic jiného ji nezajímá, tedy ani já. Ale mě to ničí, dítě taky chci, ale především chci svou ženu.

Karolína: Partner je výbušný a pro ránu nejde daleko, chci odejít, ale nevím jak

Příběh Marty: Manžel odešel od rodiny k milence, chci ho zpátky

Irena: Začala jsem si s otcem svého partnera, chci to skončit, ale nejde to

Kvíz: Nesmrtelná komedie S tebou mě baví svět nás dodnes rozesmívá. Otestujte se, jak dobře ji znáte!

Marie Poledňáková: Autonehoda, smrt ani těžká mrtvice ji nezdolaly

Jak probíhaly porody ve středověku?

Moje, tvoje, naše peníze. Ve vztahu prolomte tabu financí co nejdříve

Satinský potkal osudovou ženu na protialkoholním léčení, hercovo velké tajemství odhalila po jeho smrti

Zemřela Marie Poledňáková: Královně komedií bylo 81 let

Zádušní mše za Evu Pilarovou: Brzy půjdu za tebou, šeptal její manžel

Režisérkou být nechtěla: Marii Poledňákovou k povolání vyburcovala nespokojenost

Postránecký kdysi napsal pokračování komedie století: Poledňáková řekla rázné ne

Chci mít děti, přesto jdu již na druhou interrupci

Marie Poledňáková neměla lehký osud: Po těžké nemoci nevycházela z domu

Lasicu se Satinským zbožňovali Češi i Slováci, vadili komunistům i Mečiarovi

Sára: Chci se rozejít, přítel mi vyhrožuje odebráním syna. Má na to právo?

Romana: Mám jediný cíl, chci dohnat milence k rozvodu

Viola: Brzy se nám narodí miminko, budeme se muset vzdát psího mazlíka

Mariana: Chci se rozejít s přítelem. On nechce, tak jsem na něj nastražila léčku

HELENA (32): Máma se mě vzdala, ani jsem ji nepoznala. Chci zapomenout

Hana: Další potrat nezvládnu, přítel už mi po tolika nezdarech nevěří a zuří

Ivana: Pořád doufám, že se bývalý přítel vrátí. Ničím jeho nové vztahy

Chci sex víc než on. Co s tím, když má muž menší libido, příčiny mohou překvapit

Ženatý milenec mi málem rozbil rodinu. Podvedl mě, zradil a přesto ho chci zpět

Sylva: Matka se nás vzdala, aby neztratila přítele. Tohle svým dětem nedělejte

Adéla: Manželovo chování k sousedce mě velmi ponižuje, opustit ho se ale bojím

Chci, aby partner voněl kůží i po starých balzámech, říká lektorka čichu

Chci rozbít stereotyp nudných doporučení, chválí lékař 5 rad na odvykání kouření

Vladěna: Tchyně mi bere půlročního synka

Drahokoupil o soukromí: Rodinu chci od dvaceti, dřív jsem byl sám a smutný

Milan: Chci svou ženu získat za každou cenu zpátky

Šárka: Matka mi dala lekci, pro svoje dcery chci mnohem lepší dětství

HEDA (49): Mé okolí nechápe, že chci po rozvodu zůstat navždy sama

Inspirovala jsem se slavným seriálem a dovolila manželovi milenku, teď vše klape

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy