Patnáct minut a tohle je výsledek. Vždy tě budu milovat, vzkázala sestra

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.06.2020 (09:59)     Sekcia sport

Patnáct minut boje a tohle je výsledek, takto vypadá obličej zápasnice MMA Antoniny Ševčenkové, která o víkendu bojovala v Las Vegas na galavečeru UFC. Nakonec prohrála a připsala si druhou porážku v kariéře. Na pětatřicetiletou zápasnici z Kyrgyzstánu vyzrála Katlyn Chookagianová z USA. celý článek

Liberecký Rabušic slaví hattrick! Stihl ho za patnáct minut

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.10.2020 (17:26)     Sekcia sport

Hodinu se Liberec v útoku trápil, pak však kouč Pavel Hoftych poslal na hřiště Michaela Rabušice a ten za patnáct minut rozhodl hattrickem. Dva góly dal zkušený útočník z pokutového kopu. Slovan porazil Příbram 3:0. Hosté stále čekají na první vítězství.

Bylo to našich nejlepších 60 minut na turnaji. Výsledek 1:0 je vždy skvělý, řekl Jalonen

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2022 (19:12)     Sekcia sport

Byl spokojený. A když dostal otázku na hubený výsledek 1:0, známý vyznavač defenzívy se jen uculil. "1:0 je vždycky dobré skóre. Ve fotbale i hokeji," řekl kouč hokejové reprezentace Kari Jalonen po výhře nad Spojenými státy.

Kapitán Smoleňák: S Libercem to bolí, ale mně se přesně tohle líbí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.01.2022 (09:03)     Sekcia sport

Zápasy s tímto soupeřem patří mezi ty nejvyhecovanější a ne vždy se v nich hokejovému Hradci Králové podaří uhrát výsledek, který by jeho hráče potěšil. Přesto kapitán hradeckého mužstva Radek Smoleňák bere páteční utkání, v němž se Mountfield na svém ledě představí poprvé po téměř dvou týdnech, jako vítané zpestření kalendáře: „S Libercem to sice bolí, ale mně se přesně tohle líbí.“

Budu s láskou vzpomínat, loučí s Děčínem ligová hvězda Nichols

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.08.2023 (11:02)     Sekcia sport

Ještě neřekl, kam povedou jeho další kroky, ale s basketbalovým Děčínem se hvězdný americký rozehrávač Ty Nichols podle očekávání definitivně loučí. „Zatím jsem se nerozhodl, kde budu v nadcházející sezoně hrát, ale vám děkuji za poslední dva roky. Obzvlášť na ten minulý budu vždy s láskou vzpomínat. Přeji vám jen to nejlepší do nového ligového ročníku, díky za všechno!“ vzkázal fandům ligových vicemistrů Nichols.

PONEDĚLNÍK: Krejčí mladší, fotbalista jako prase. A trenér Krejčí má o čem dumat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.04.2021 (16:59)     Sekcia sport

Hattrick je vždy mimořádný počin. A když se podařilo sparťanskému fotbalistovi Ladislavu Krejčímu mladšímu dát tři góly Teplicím za patnáct minut, euforie zaplavila i jeho fanoušky. Například bývalého reprezentanta Lukáše Váchu, toho času kapitána sparťanského béčka, jenž na Twitteru napsal: „A Krejda je ještě oproti Součkovi fotbalista jako prase.“

Česko-slovenská kabina? Mám takové prostředí raději, říká brněnský Moravec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.08.2020 (10:45)     Sekcia sport

Kdo je Jan Moravec, nejzvučnější posila Zbrojovky? Říkají mu Zip, domluví se polsky. A k rychlostním testům v Karviné chodil vždy se zvědavostí, jestli pořád ještě stačí mladším spoluhráčům. „Říkal jsem si, že až budu ve výsledcích od 10. místa dolů, budu vědět, že už to není žádná sláva,“ hlásí 33letý fotbalista.

Takové zápasy vyhrávají velká mužstva, poukázal sparťan Hložek

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.09.2020 (20:00)     Sekcia sport

Patnáct minut hry stačilo fotbalistům pražské Sparty k tomu, aby mizerně rozehrané utkání v Karviné přetavili v třetí ligovou výhru. Letenští prohrávali ještě ve 41. minutě 0:2, jedenáct minut po přestávce už ale o dva góly vedli. Výhrou 5:2 se Sparťané prostříleli do čela tabulky.

Ježek na takový výsledek čekal 25 let. Kvůli vadné nádrži o něj v Le Mans zase přišel

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.06.2021 (16:16)     Sekcia sport

V cíli motocyklové čtyřiadvacetihodinovky v Le Mans slavil Ondřej Ježek životní výsledek. Jenže o pár desítek minut později mu zbyly jen oči pro pláč.

Zařízl soupeře, pak zpíval na pódiu a slavil s mistry. Sudí vyfasoval doživotní zákaz

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2024 (11:40)     Sekcia sport

Groteskní situace, které se ani nechce věřit. Arbitr Jan Smit měl v nizozemské amatérské soutěži na starosti klíčové utkání mezi celky St. George a SV De Valken (2:2). Hostům rozdal tři červené karty, navíc nastavil patnáct minut, během nichž domácí srovnali a zařídili si titul. Aby toho nebylo málo, Smit se St. George bouřlivě slavil získanou trofej. Výsledek? Doživotní zákaz rozhodcování v nizozemském fotbale.

Ostuda v MMA. Vítěz napadl v kleci soupeře

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.02.2021 (12:02)     Sekcia sport

Souboj neporažených, tohle fanoušky vždy zajímá. Přesně tohle se stalo o víkendu na akci polské organizace KSW. Zápasník MMA Shamil Musaev šel do zápasu s třinácti výhrami, soupeř Uros Jurisic s jedenácti, ten si připsal nakonec porážku na body. Zdánlivě konec, kdyby nezačaly v Lodži pracovat nervy.

Boston válcuje NHL a útočí na rekord. Tohle nikdo nečekal, přiznává Krejčí

Krejčíková si od křečí ulevila procházkou: Proti Švýcarkám budu připravená

Házenkářky hodnotí MS: zklamání z herního projevu, nové tváře se neztratily

Vítkovice obrátily ztracený zápas a ovládly prodloužení

Čech po hokejovém debutu v nejvyšší soutěži: Budu si to navždy pamatovat

Už jsem za nuly zaplatil do kasy víc než dost, směje se Vejmelka

Coufal o portugalské hrozbě: Ronaldo je jí už patnáct let, Portugalci ale mají i Jotu a spol.

Nečekané zdržení, fanouška v Kluži odvezla sanitka. Nepříjemná pauza, shodli se slávisté

Fotbalistům Prostějova stačilo k vysoké výhře pouze třicet minut

Životní závod věnovaný mamince. Dubovská po tragédii zazářila

Vítkovice obrátily ztracený zápas, Spartu udolaly po skvostné otočce v prodloužení

Vítkovice obrátily ztracený zápas se Spartou, Kometa slaví první vítězství za tři body

ŠKORPILŮV ZÁPISNÍK: Vždy jsem rád hrál s těmi, co měli po a před pohárovým zápasem

Je pro mě cizí, lépe znám i prodavače zeleniny než ji, postěžovala si sestra Bouchardové

Po třech letech v reprezentaci. Budu nervózní, přiznal Král. Chválí Židlického

Nejtěžší souboj. Japonští mistři juda se prali o Tokio nevídaných 24 minut

Ztráta na Slovácku Spartu bolí, ale Plzeň doma sfoukne, věří bývalý gólman Letenských

Pětkrát téměř na K.O., Čech přesto vždy obživl. Ale nebylo to i na MMA příliš?