Běžkyně Janatová přejela Česko na kole od severu k jihu

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.06.2020 (17:17)     Sekcia sport

Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová si zpestřila přípravu přejezdem republiky na kole. Spolu s někdejší biatlonovou nadějí Ondřejem Šantorou ujeli z polských Jakuszyc do Chlumu u Třeboně 281,8 kilometru. celý článek

Od severu k jihu. Lyžařka Janatová a biatlonista Šantora přejeli Česko na kole

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.06.2020 (07:39)     Sekcia sport

Ráno nasedla na kolo v polských Jakuszycích, večer z něho sesedla u hranic s Rakouskem. Po více než 280 kilometrech. Reprezentantka v běžeckém lyžování Kateřina Janatová si v sobotu 6. června zpestřila přípravu na novou sezonu cyklistickým tréninkem, při kterém přejela celé Česko.

Janatová ve Val di Fiemme nebodovala, za výhrou v Tour de Ski míří Něprjajevová

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.01.2022 (13:34)     Sekcia sport

Běžkyně Janatová a Beranová jsou ve čtvrtfinále olympijského sprintu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.02.2022 (09:42)     Sekcia sport

Dvě české běžkyně na lyžích uspěly v kvalifikaci olympijského závodu ve sprintu volnou technikou. Kateřina Janatová postoupila mezi třicet nejlepších 15. časem a Tereza Beranová obsadila 22. příčku. Nejrychlejším časem v kvalifikace se blýskla Švédka Jonna Sundlingová. V 9.50 startuje kvalifikace mužského sprintu.

Janatová nebodovala, za výhrou v Tour de Ski míří Něprjajevová

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.01.2022 (13:41)     Sekcia sport

Val di Fiemme (Itálie) - Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová obsadila v závodu na 10 kilometrů klasicky s hromadným startem ve Val di Fiemme 35. místo. V italském středisku zvítězila...

Dvaadvacet? Rozhodně nad očekávání, radovala se po maratonu Janatová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2022 (08:07)     Sekcia sport

Byla to povedená tečka za jejím premiérovým olympijským účinkováním. Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová při své teprve druhé třicítce mezi elitou dojela na hrách v Pekingu v horském středisku Čang-ťia-kchou na 22. místě.

Janatová doběhla na padesátce na Holmenkollenu devatenáctá, vyhrála Karlssonová

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.03.2024 (13:36)     Sekcia sport

Oslo - Česká běžkyně na lyžích Kateřina Janatová obsadila v závodě Světového poháru na 50 km klasicky na slavném Holmenkollenu 19. místo. Podruhé na prestižní adrese vyhrála švédská reprezentantka...

Něprjajevová vyhrála Tour de Ski, Janatová dojela pro 27. místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.01.2022 (13:16)     Sekcia sport

Natalja Něprjajevová je první ruskou vítězkou etapové Tour de Ski. Jediná česká běžkyně v cíli Kateřina Janatová skončila sedmadvacátá. Závěrečné stoupání do sjezdovky na hoře Alpe Cermis ovládla Norka Heidi Wengová.

Lyžařka Janatová doběhla v Lillehammeru třináctá v závodě na 10 km

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.12.2022 (12:45)     Sekcia sport

Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová obsadila na Světovém poháru v Lillehammeru 13. místo v závodě na deset kilometrů volnou technikou. Vyhrála Američanka Jessie Digginsová. Další česká reprezentantka Tereza Beranová bodovala na 41. místě.

Lyžařka Janatová doběhla na SP v Lillehammeru třináctá v závodě na 10 km

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.12.2022 (12:07)     Sekcia sport

Janatová doběhla v závodě na 50 km devatenáctá, v Oslu vyhrála Karlssonová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2024 (13:44)     Sekcia sport

Česká běžkyně na lyžích Kateřina Janatová obsadila v závodě Světového poháru na 50 km klasicky na slavném Holmenkollenu 19. místo. Podruhé na prestižní adrese vyhrála švédská reprezentantka Frida Karlssonová.

Janatová na klasické dvacítce v Canmore doběhla osmnáctá, vyhrála Karlssonová

Janatová obsadila ve sprintu v Gomsu 12. místo

Něprjajevová vyhrála Tour de Ski, Janatová skončila 27.