Fotbalistům Prostějova vzal vítězství v Chrudimi střelec Vašulín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.06.2020 (08:13)     Sekcia sport

Nebyl to fotbal k popukání, fanoušci se často nudili. A to nejdůležitější se v utkání druhé ligy Chrudimi s Prostějovem událo v posledních sedmnácti minutách. Hosté tak dlouho Za Vodojemem hrozili brejky, až se jeden z nich v 78. minutě ujal – ovšem Chrudimští dokázali na trefu střídajícího Šteigla o sedm minut později odpovědět gólem Vašulína po standardce. celý článek

Nejen proti Chrudimi, Vašulín bude fotbalistům Hradce chybět dlouho

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.09.2020 (09:41)     Sekcia sport

V pátek se svým nedávným spoluhráčům mohl předvést ve velmi dobrém světle, formu měl v novém týmu na začátku sezony výbornou. Nyní už hradeckému útočníkovi Danielu Vašulínovi však tato možnost unikne. Vašulín totiž do zápasu 3. kola Fotbalové národní ligy, v němž se zatím stoprocentně úspěšný Hradec utká s Chrudimí (začátek na malšovickém stadionu v 18 hodin), odkud před několika týdny nadějný útočník přišel, nezasáhne.

Vašulín se opět dočkal gólu v premiéře, radost kazí jen ztráta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.07.2021 (10:20)     Sekcia sport

Před třemi lety nastoupil Daniel Vašulín ke svému prvnímu druholigovému zápasu kariéry. V barvách Chrudimi, tehdejšího nováčka soutěže, kterému k postupu pomohl, tehdy hned v úvodním kole soutěže vstřelil na hřišti Viktorie Žižkov gól a byla z toho remíza 1:1. Že vám tohle připomenutí po sobotním vstupu fotbalistů Hradce Králové do 1. ligy něco připomíná? Až nápadně.

Vašulín v Českých Budějovicích rozhodl střelou, za kterou býval kritizován

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.09.2021 (19:08)     Sekcia sport

Tři body fotbalistům Hradce Králové v Českých Budějovicích v 7. ligovém kole vystřelil útočník Daniel Vašulín patou. Právě zadní částí nohy usměrnil v úvodu druhého poločasu míč do sítě Jihočechů a rozhodl o výhře hostujícího nováčka 1:0. Přitom v minulosti ho trenéři za podobné pokusy zrovna nechválili.

Patičku ne, slýchával hradecký filuta Vašulín. Teď jí vystřelil výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.09.2021 (10:20)     Sekcia sport

Zdaleka ne vždycky se Daniel Vašulín s podobným řešením dočkal od trenérů pochvaly. Jenomže po včerejším zápase v Českých Budějovicích se to v případě útočníka Hradce Králové změní.

Hradec Kr. - Brno 2:1, obrat i posun na čtvrté místo, rozhodl Vašulín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.10.2022 (18:05)     Sekcia sport

Vedoucí gól hostujícího Řezníčka jimi neotřásl, fotbalisté Hradce Králové duel 12. kola proti Zbrojovce Brno do přestávky srovnali z penalty, kterou proměnil Rada. V závěru pak otočku dokonal Vašulín.

Fotbalistům Prostějova stačilo k vysoké výhře pouze třicet minut

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2020 (08:19)     Sekcia sport

Poprvé od loňského října si fotbalisté Prostějova ve druhé lize užili vítěznou radost. Vítkovice porazili doma 4:1, výsledek ovšem dění na hřišti zohledňuje pouze částečně. Hosté byli přes šedesát minut vyrovnaným soupeřem, domácí ale dokázali být vysoce produktivní.

Potvrzeno. Útočník Vašulín definitivně míří z Chrudimi do Hradce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.08.2020 (14:15)     Sekcia sport

Kouč chrudimských fotbalistů Jaroslav Veselý hned na začátku letní přípravy avizoval, že se bude muset minimálně v podzimní části sezony obejít bez útočníka Daniela Vašulína, jenž měl namířeno do Hradce Králové. Ve středu se oba kluby definitivně domluvily na podmínkách - půlroční hostování s opcí.

Teplice - Hradec Králové 0:1, trápení domácích. Hned v úvodu rozhodl Vašulín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2024 (17:46)     Sekcia sport

Vyrovnávací gól jim sebral ofsajd, na další už se tepličtí fotbalisté nezmohli. Ve 27. kole Fortuna ligy doma padli 0:1 s Hradcem Králové, který je nově střídá na devátém místě tabulky. Jediný gól zápasu vstřelil v šesté minutě Daniel Vašulín.

Taktika nám vyšla na jedničku, radoval se v Chrudimi jihlavský trenér Veselý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2022 (12:42)     Sekcia sport

Podruhé v nové druholigové sezoně vyrazili jihlavští fotbalisté na hřiště soupeře a podruhé se domů vraceli se všemi body. Ve Vlašimi vyhráli 2:0 a o víkendu v Chrudimi slavili těsné vítězství 2:1. Rozhodující gól v utkání si připsal Fares Shudeiwa.

Hradecký útočník Vašulín ukončil zatím nepoznané: Góly dávat potřebuju

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2023 (12:15)     Sekcia sport

Přestal střílet góly. Pro útočníka, od kterého se čekají a který je zvyklý je pravidelně dávat, mrzutá věc. Navíc se Daniel Vašulín v minulém zápase Hradce Králové ve fotbalové lize, na hřišti Slovácka, už ani nedostal do základní jedenáctky trenéra Václava Kotala. Přihodilo se mu to poprvé v této sezoně.

Hradec Králové vyhrál v Budějovicích 1:0 a potvrdil vítězství nad Plzní

Pozor na novou posilu Slovácka, střelec z Eindhovenu skolil i slovenského mistra

Fotbalistům Atlética Madrid bude kvůli kolenu chybět nejlepší střelec Morata

Brno - Hradec Kr. 1:2, nováček potřetí s nulou, otáčeli Vašulín a Ryneš

Hradecký Vašulín bude poprvé chybět: Takhle dole jsem Slovácko nečekal

Prostějov v souboji posledních porazil Varnsdorf. Žižkov remizoval s Chrudimí

A teď pro body do Vlašimi, velí chrudimský střelec Vašulín

Druhá liga: Prostějov prohrál počtvrté v řadě, Třinec porazil Táborsko

Obrovská rána pro Tottenham. Kane si poranil oba kotníky, nejlepší střelec bude chybět několik týdnů

Fotbalistům Vyšehradu kvůli koronaviru odložili už třetí zápas

Hložek druhým gólem v německé lize pomohl fotbalistům Leverkusenu k vítězství 2:0 nad Bochumí