Dvě penalty, sedm gólů a video v permanenci. United zažili bláznivý vítězný zápas

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.07.2020 (18:08)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru United otočili utkání 33. kola anglické ligy proti Bournemouthu a zvítězili 5:2. celý článek

West Ham v euforii. V poháru na penalty vyřadil City, Souček odehrál celý zápas

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     27.10.2021 (22:50)     Sekcia sport

Po United skolil West Ham v anglickém Ligovém poháru i City, vítěze posledních čtyř ročníků. Po 90 minutách bez gólů rozhodovaly penalty.

Manchester United s Ronaldem v sestavě na úvod základních skupin padl s Realem Sociedad

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     09.09.2022 (19:34)     Sekcia sport

Debut Cristiana Ronalda v Evropské lize je velkou věcí. Vzpomínat na něj ale on sám a ani Manchester United rozhodně nebude v dobrém. Zápas to byl nudný, bez šancí, o jediném gólu ze sporné penalty a ve finále prohraný. Někteří fanoušci asi litují toho, že se na zápas rozhodli jít. Real Sociedad vyloupil Old Trafford a zvítězil 1:0.

Monako nedalo dvě penalty a po gólu v závěru přepustilo Nice vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.09.2023 (22:47)     Sekcia sport

Fotbalisté Monaka neproměnili v předehrávce 6. kola ligy proti Nice dvě penalty a po inkasovaném gólu v závěru přepustili soupeři vedení v tabulce. Zápas rozhodl útočník Pobřeží slonoviny Jeremie Boga, který v první nastavené minutě zlomil bezbrankový stav.

Nevídané finále Evropské ligy. Villarreal vyhrál 11:10 na penalty, rozhodl brankář

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.05.2021 (23:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Villarrealu vyhráli Evropskou ligu. Ve finále porazili Manchester United 11:10 na penalty. Po 90 minutách a prodloužení zápas skončil 1:1.

Zlín - Slovácko 1:2, oba rivalové kopali penalty, domácí díky ní vedli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.08.2020 (19:01)     Sekcia sport

Zlínští fotbalisté krátce po poločase šli do vedení z penalty, ale v regionální derby nebodovali. Hostující Slovácku v úvodu nového ročníku skóre otočilo, vítězný gól na 2:1 dal Daníček také z penalty.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     21.01.2021 (23:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlética Madrid zdolali ve španělské lize Eibar 2:1 a tabulku vedou o sedm bodů před Realem, navíc odehráli o zápas méně než nejbližší pronásledovatelé. Šestou výhru v řadě zachránili svěřenci Diega Simeoneho až v závěru utkání z penalty, z níž se podruhé v zápase zapsal mezi střelce Luis Suárez.

Trpišovský: Penalty jsme měli kopat dvě. Situace před gólem byla hraniční

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2021 (11:25)     Sekcia sport

V první půli nedal stoprocentní šanci Olayinka, pak z penalty trefil Stanciu dloubákem břevno. Nakonec si po gólu Kuchty, jemuž předcházela (ne)ruka Masopusta, mohl trenér fotbalistů Slavie Jindřich Trpišovský oddechnout. V Olomouci si jeho tým připsal šesté vítězství v řadě bez inkasovaného gólu a potvrdil pozici na čele tabulky. „Náročný zápas,“ bral hubenou výhru.

Bývalý sparťan po vítězném debutu za Manchester United: Šílený zápas, chtěli jsme se pomstít

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.11.2022 (09:52)     Sekcia sport

Vítězný debut v bráně Manchesteru United má za sebou bývalý gólman Sparty Martin Dúbravka, který pomohl svému týmu k výhře ve 3. kole Ligového poháru nad Aston Villou 4:2. „Byl to šílený zápas,“ komentoval svoji premiéru slovenský brankář.

FOTBAL ONLINE: Manchester v prodloužení udeřil. Inter postupuje i přes dvě odvolané penalty

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.08.2020 (20:30)     Sekcia sport

Úvodními dvěma čtvrtfinálovými souboji pokračovala Evropská liga. Kvůli pandemii koronaviru se hraje jen na jeden zápas na neutrálním hřišti a před prázdnými tribunami. Inter Milán vyhrál 2:1 nad Leverkusene. Jde dál, i když sudí na základě videa odvolal dvě již nařízené penalty italského celku. Ve stejný čas měl v Kolíně nad Rýnem výkop zápas Manchesteru United s FC Kodaň (1:0, prodlužuje se). Sledujte online na Sport.cz.

Lionel Messi koupil dárky pro argentinský tým a zaměstnance

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     02.03.2023 (06:56)     Sekcia sport

La Albiceleste navázali na úspěch na Copa America prvním triumfem na mistrovství světa po 36 letech a ve strhujícím finále šampionátu v Kataru porazili Francii na penalty. Svěřenci Lionela Scaloniho prohráli první zápas šokujícím způsobem se Saúdskou Arábií, ale pak vše otočili a Messi si na zářivém turnaji vystřílel sedm gólů.

Sparta zvládla finále poháru a po šesti letech má trofej! Výhru trefil z penalty Kanga

Sváteční střelec Varane zařídil Manchesteru United vítězný vstup do ligy

United v boji o titul začíná docházet dech. Po remíze na hřišti předposledního West Bromu ztrácí na City sedm bodů

FOTBAL ONLINE: Další penalta Interu odvolána, ale Milánští postupují. United s Kodaní jdou do prodloužení

GLOSA: Čtrnáct gólů ve Zlíně? Nikoli reklama, ale parodie

Brněnský Vaněk: Povedený zápas se Slováckem je pro mě obrovským zadostiučiněním

Příbram dostala gól z penalty, prohrála a je opět poslední

Atlético zachránilo z penalty šesté vítězství v řadě

Jihlava prolomila střeleckou smůlu. Bláznivý duel se Žižkovem nabídl sedm gólů

Bláznivý konec soustředění Dynama. Nejdřív hořelo v hotelu, pak Budějovice s přehledem vyhrály generálku

Inter jde dál i přes dvě odvolané penalty, Lukaku se zapsal do historie. Manchester urval postup v prodloužení

Bláznivý večer v Portu. Tři vyloučení, góly v nastavení a radost Atlétika

Opava - Ostrava 1:2, dvě penalty, vyloučení i vítězný gól v nastavení

Kozel má první skalp Slavie. Bláznivý zápas, smál se

Emoce v Ďolíčku! Sparta vyhrála derby, pomohlo jí video. Boleslav připravil o výhru vlastní gól

Fotbalisté Sheffieldu se v 18. zápase sezony dočkali vítězství, Liverpool přišel o pozici lídra

Divoké El Clásico vyhrál Real, v akci bylo i video. Vaclík porážce Sevilly nezabránil

Bláznivý závěr zápasu s Brightonem. United dostali penaltu poté, co sudí utkání ukončil. Díky ní vyhráli

Sparta v přípravě zase vyhrála o sedm gólů. Tentokrát ponížila Duklu

Konečně se dočkali. Sheffield po 18 zápasech vyhrál, porazil oslabený Newcastle

Ronaldo skóroval i v LM, ale United v Bernu prohráli. Salcburk zahodil dvě penalty

Schwarz proměnil v polské lize dvě penalty, na třetí už nešel

Pro odvetu skvělé, pochvaloval si Kúdela remízu i šanci zapsat se do historie

Historický obrat v Premier League! United hattrickem sestřelil mladík, který jim fandil

Fanoušci United protestovali proti majiteli, zápas s Liverpoolem byl odložen

Fotbalisté Sheffieldu se v 18. zápase sezony dočkali vítězství

Brankář, který skolil United: Míč jsem napálil z posledních sil, tohle je bláznivý, smál se hrdina Villarrealu

Penalty, které pobouřily svět. Nechutné, má smysl sledovat současný fotbal?

Villarreal vyhrál gólem z penalty v 11. minutě nastavení

Hložek důležitý u gólů, Schick potvrdil roli střelce. Penalty? Pro Alonsa žádné nervy