Král střelců udeřil v první minutě, posily se přidaly! Sešívaní začali kanonádou

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2020 (18:44)     Sekcia sport

Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v Rakousku ve svém prvním přípravném zápase nad St. Pöltenem 5:0. Branky ještě do přestávky vstřelili Musa, Holeš a Zima, v závěru utkání se přidali nováčci Malinský a Karafiát. Chorvatský král střelců minulého ročníku české ligy se trefil dokonce hned v první minutě. celý článek

Bývalý král ligových střelců má po konci ve Spartě nové angažmá

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.06.2021 (11:51)     Sekcia sport

Bývalý král střelců první fotbalové ligy Libor Kozák, kterému vypršela smlouva v pražské Spartě, se stal posilou maďarského celku Puskás Akadémia. Klub z vesnice Felcsút, který před 16 lety založil nynější maďarský premiér Viktor Orbán, o příchodu bývalého českého reprezentanta informoval na svém webu.

Viktoria Plzeň představila 3 nové posily

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     05.01.2024 (22:38)     Sekcia sport

Nejen Slavia byla dnes hodně aktivní. Sešívaní představili rovnou 3 posily, včetně Jindřicha Staňka, hvězdného gólmana Viktorky. Přímá náhrada nepřišla, ale ze Slavie naopak přišli posily do středu pole v poodbě Lukáše Červa a Matěje Valenty. Ty doplní odchovanec Olympique Marseille z Vyškova Cheick Souaré. Posily to rozhodně nejsou marné.

Žižkov na poslední chvíli posiloval. Získal gólmana ze Sparty a krále střelců ČFL

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.09.2023 (07:03)     Sekcia sport

Posily značky „last minute“ hlásí druholigová Viktoria Žižkov. Momentálně dvanáctý tým FNL se rozhodl v závěru přestupního období nabít kádr a podepsal hned dva známé hráče. Ve Viktorii budou nově působit brankář Jan Čtvrtečka, který přichází na přestup z pražské Sparty a také kanonýr Jiří Sodoma, jenž v posledním ročníku ČFL vyhrál v dresu Sparty Kolín soutěž střelců.

Další smůla pro Krále. Expert ho chválil, jenže Union znovu schytal gól last minute

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2023 (22:11)     Sekcia sport

Jako kdyby se zamotal v nepříjemné časové smyčce. Poprvé měl Alex Král nehoráznou smůlu a podruhé zase. Jeho Union Berlín v Lize mistrů znovu prohrál po gólu z konce zápasu. Proti Braze (2:3) nepomohla Králova asistence u první trefy Sheralda Beckera ani dvoubrankový náskok. Euforie čišela z Lukáše Horníčka: brankář české jednadvacítky s dalšími náhradníky Bragy slavil rozhodující zásah v 94. minutě. V ten samý čas minule proti Unionu udeřil i Real…

Mazák Tecl mu sebral první ligový gól, muž zápasu Jurásek ale kanonýrovi přeje

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.08.2022 (23:17)     Sekcia sport

Sešívaní Teplice rozstříleli 6:0. Skóre zařídilo pět střelců fotbalové Slavie, jméno Matěje Juráska mezi nimi nakonec není. Ke kanonádě nicméně přispěl parádním výkonem a také asistencí na jednu ze dvou tref Stanislava Tecla, která posunula zkušeného útočníka do čela tabulky střelců. „Standovi to moc přeji,“ ujišťuje mládežnický reprezentant a hráč utkání.

Dva góly a plzeňský Květ si troufá! Chci se porvat o korunu střelců, hlásí záložník

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2023 (19:41)     Sekcia sport

Dvě kola se zahříval, ve třetím udeřil. A hned dvakrát. Posila fotbalové Plzně Roman Květ rozhodl dvěma góly nedělní duel s Českými Budějovicemi (2:1) a dotáhl se na 11gólovou dvojici Mick Van Buren - Jakub Řezníček. Společně s nimi nyní vede tabulku střelců. „Chci se o korunu střelců určitě porvat. Ale popravdě, nedokázal jsem si představit, že budu dávat tolik gólů. Nedával jsem jich hodně ani v mládeži. Tohle je první sezona, kdy je číslo dvouciferné," rozplýval se Květ.

Kanonýři se trefili, Nita chytil penaltu. Sparta i s Čelůstkou vyhrála

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2020 (19:28)     Sekcia sport

Debut nové posily Ondřeje Čelůstky skončil vítězně. Fotbalisté pražské Sparty si na soustředění v Rakousku odskočili do blízkého Slovinska a v přípravném utkání u známého jezera Bled porazili tým ND Gorica 3:1. První branku vstřelil král střelců české ligy Libor Kozák a další dvě přidal Lukáš Juliš, který se na jaře rozparádil na hostování v Olomouci. Brankář Florin Nita chytil penaltu.

Sešívaní pálili šance, o těsné výhře nad Hanáky rozhodl Olayinka

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.10.2021 (18:02)     Sekcia sport

Fotbalisté pražské Slavie porazili v dohrávce třetího kola Fortuna ligy na svém hřišti Olomouc 1:0. O jedinou branku utkání se postaral již v páté minutě Peter Olayinka. Sešívaní se bodově dotáhli na druhou Spartu, první zůstává Plzeň, která bude nedělním soupeřem sešívaných.

Jurečka udeřil z penalty hned dvakrát

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.04.2022 (19:52)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka porazili ve 30. kole první ligy Liberec 2:0. O výhře domácích rozhodly dva proměněné pokutové kopy Václava Jurečky ve 40. a 62. minutě, čímž se slovácký kanonýr se 14 góly dostal do čela tabulky střelců. Tým z Uherského Hradiště porazil Severočechy v nejvyšší soutěži potřetí za sebou a upevnil si čtvrté místo v tabulce s náskokem osmi bodů na pátou Ostravu. Slovan bude hrát nadstavbu ve skupině o umístění a jeho soupeřem bude Olomouc.

SESTAVA KOLA: Kuchta už je král, Ještěd halí zelená a bílá

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.03.2021 (18:40)     Sekcia sport

Cílí na dvě domácí cenné trofeje najednou. Jeho tým si suverénně razí cestu k obhajobě titulu, útočník Jan Kuchta už se navíc osamostatnil v čele tabulky střelců. Kanonýr Slavie figuruje v ideální sestavě 24. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz. Po dvou zástupcích mají v jedenáctce pouze sešívaní a Jablonec, který ovládl prestižní derby s Libercem.

SESTAVA KOLA: Víkend dvougólových střelců, sešívaní se před derby nažhavili

Ústecký střelec Matějka: Chci být král střelců. Rád jsem stěžejní hráč

Žolík, co trefí remízu. Huf se prosadil i ve „vršovickém derby“ s Bohemians

OBRAZEM: Sešívaní o pauze nespí! Vydali se lovit posily do Afriky

Fotbalisté Slavie začali jaro kanonádou, poprvé od září jsou v čele

Hned dva útočníci pro Zlín, se Slovákem přichází i nedávný král střelců české ligy

Slavia chce Musovi pomoci k titulu král střelců. Hattrick však nevyšel

Hradec Králové - Liberec 1:1, zase remíza nováčka, Slovan dohrál v deseti

Union Berlín si doma poradil s Kolínem nad Rýnem, Král odehrál poslední půlhodinu