Salač přišel v Brně o rychlý čas a musí do první kvalifikace

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.08.2020 (10:21)     Sekcia sport

Motocyklový jezdec Filip Salač obsadil až 29. místo v kombinaci časů ze tří tréninků před Velkou cenou České republiky v Brně. celý článek

Salač poprvé letos jel druhou část kvalifikace, v Portugalsku vyrazí z šesté řady

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.04.2021 (14:55)     Sekcia sport

Filip Salač poprvé v sezoně motocyklového mistrovství světa postoupil do finále kvalifikace Moto3 a do nedělní Velké ceny Portugalska odstartuje z 16. místa.

Salač si zkomplikoval start v kvalifikaci na Velkou cenu ČR

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.08.2020 (10:35)     Sekcia sport

Motocyklový jezdec Filip Salač obsadil až 29. místo v kombinaci časů ze tří tréninků před Velkou cenou České republiky v Brně. Představí se proto odpoledne už v první fázi kvalifikace, ve které bude bojovat o čtyři postupová místa do druhé části. Osmnáctiletý závodník sice v samotném závěru dnešního třetího tréninku zajel třináctý čas, ten mu byl ale dodatečně zrušen. Nejrychlejší v kategorii Moto3 byl Španěl Raul Fernández.

Salač udržel v Japonsku umístění z kvalifikace i pozici v celkovém pořadí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2023 (07:34)     Sekcia sport

Motocyklový jezdec Filip Salač obsadil ve Velké ceně Japonska třídy Moto2 páté místo a dosáhl třetího nejlepšího výsledku v sezoně. Druhé vítězství v kariéře vybojoval v Motegi Somkiat Čantra z Thajska, na kterého Salač ztratil deset a půl sekundy.

Salač vyrazí v Kataru za obhajobou osmého místa v Moto3 až z osmé řady

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.03.2021 (16:59)     Sekcia sport

Český motocyklový jezdec Filip Salač obsadil v kvalifikaci na Velkou cenu Kataru 23. místo a do nedělního zahajovacího závodu mistrovství světa třídy Moto3 odstartuje až z osmé řady. Pole position vybojoval Jihoafričan Darryn Binder, který přitom stejně jako Salač musel po nevýrazných trénincích absolvovat i první část dvoukolové kvalifikace.

Salač je po pátečních trénincích před Velkou cenou Španělska sedmnáctý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.04.2022 (16:51)     Sekcia sport

Filip Salač je po tréninkovém dnu před motocyklovou Velkou cenou Španělska sedmnáctý v kategorii Moto2. Českému jezdci se více povedl první trénink, ve kterém zajel jedenáctý čas. Odpoledne se Salač jako jeden z pouhých pěti jezdců nezlepšil a prozatím vypadl z první čtrnáctky, z níž si jezdci zajistí účast přímo v druhé části sobotní kvalifikace. Před dopoledním třetím tréninkem dělí Salače od přímého postupu pouhých 71 tisícin.

Skvělá kvalifikace, Salač zajel v Misanu druhý nejlepší čas

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.10.2021 (13:17)     Sekcia sport

Český motocyklový závodník Filip Salač obsadil druhé místo v kvalifikaci na Velkou cena Emilia Romagny třídy Moto3.

Salač počtvrté za sebou vyrazí do závodu Moto2 z 18. místa

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.11.2023 (18:06)     Sekcia sport

Filip Salač odstartuje v neděli do Velké ceny Kataru z 18. místa a v šesté řadě bude mít stejnou výchozí pozici jako v předchozích závodech v Austrálii, Thajsku i Malajsii. Český jezdec opět uzavřel pole účastníků finále kvalifikace Moto2. Pole position v předposledním závodě sezony vybojoval Američan Joe Roberts. Salač nepostoupil do finále kvalifikace přímo, po 25. místě mezi třicítkou jezdců v kombinaci časů ze tří tréninků musel absolvovat i první část. V ní se dlouho držel mimo postupové pozice v první desítce, ale posledním pokusem poskočil na druhou příčku mezi čtveřici šťastných. V souboji o místa na startovním roštu se mu ale nedařilo, za Robertsem zaostal stejně jako už jen další tři jezdci o více než sekundu.

Salač začal brněnskou Grand Prix až šestadvacátým časem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.08.2020 (16:22)     Sekcia sport

Motocyklový jezdec Filip Salač obsadil až 26. místo v úvodních trénincích na Velkou cenu České republiky v Brně.

Nejlepší kvalifikace na body nestačila, Salač skončil v Mugellu dvacátý

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.09.2020 (11:44)     Sekcia sport

Filip Salač obsadil 20. místo v nedělní Velké ceně San Marina silničních motocyklů třídy Moto3. Nenavázal tak letošní nejlepší kvalifikační pozici.

Motocyklový jezdec Salač dojel v úvodním tréninku v Brně dvacátý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.08.2020 (10:32)     Sekcia sport

Motocyklový jezdec Filip Salač vstoupil do Velké ceny České republiky v Brně 20. místem v úvodním tréninku. Jediný Čech na startu závodu mistrovství světa zajel na Masarykově okruhu čas 2:10,327 a za nejrychlejším Argentincem Gabrielem Rodrigem zaostal o 1,715 sekundy.

Salač byl v kvalifikaci Moto2 v Japonsku pátý, Martín přepsal rekord

Salač skončil v kvalifikace na Velkou cenu San Marina MS silničních motocyklů desátý

Salač byl v úvodním tréninku v Brně dvacátý

Salač během kvalifikace upadl, v neděli odstartuje z šesté řady

Salač byl v Sepangu jedenáctý, do čela MS se dostal Fernández

Salač odstartuje v Brně ze sedmé řady, nejrychlejší byl Fernández

Salač si i letos zajede doma v mistrovství světa. V Mostě nastoupí do osmihodinovky