Meeus vyhrál na Czech Cycling Tour druhou etapu za sebou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.08.2020 (21:17)     Sekcia sport

Belgický cyklista Jordi Meeus si připsal na Czech Cycling Tour druhé etapové vítězství za sebou. Novým průběžným lídrem je před nedělním finále Australan Kaden Groves, nejlepším z Čechů je Michael Kukrle na jedenáctém místě. celý článek

Druhou etapu Czech Tour vyhrál Němec Lipowitz, Ťoupalík byl čtvrtý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.07.2023 (18:46)     Sekcia sport

Druhou etapu Czech Tour, jež vedla z Olomouce na Pustevny, vyhrál německý cyklista Florian Lipowitz a dostal se do čela průběžného pořadí. Nejlepším Čechem v etapě byl čtvrtý Adam Ťoupalík z týmu Elkov-Kasper, celkově je nevýše sedmý Jakub Otruba z ATT Investments.

Tým Elkov Kasper zahájil Czech Cycling Tour 4. místem v časovce

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2020 (21:01)     Sekcia sport

Nejlepší český tým Elkov Kasper obsadil na úvod Czech Cycling Tour čtvrté místo v časovce družstev se startem a cílem v Uničově. Sestava královehradecké stáje sice nezopakovala druhou příčku z loňského ročníku, ale na trati 18,1 km zaostala jen tři sekundy za jezdci týmu Sunweb na druhé pozici.

Tým Elkov Kasper zahájil Czech Cycling Tour čtvrtým místem v časovce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.08.2020 (21:19)     Sekcia sport

Ťoupalík skončil v Czech Cycling Tour čtvrtý, vyhrál Howson

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.08.2020 (17:35)     Sekcia sport

Cenná třetí příčka v závěrečné čtvrté etapě Czech Cycling Tour z Mohelnice do Šternberka vystřelila Adama Ťoupalíka až na konečnou čtvrtou pozici v celkové klasifikaci elitního tuzemského cyklistického klání. Díky nedělnímu triumfu slavil prvenství Australan Damien Howson. Týmové vítězství vybojovala v konkurenci šesti zástupců WorldTour česká stáj Elkov-Kasper.

Druhou etapu Sazka Tour vyhrál Schultz, Hirt dojel na Pustevnách čtvrtý

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2021 (19:54)     Sekcia sport

Druhou etapu závodu cyklistického závodu Sazka Tour (dříve Czech Tour) vyhrál Australan Nick Schultz. Člen elitního týmu BikeExchange zvítězil po 203 kilometrech zakončených výjezdem na Pustevny s náskokem sedmi sekund před Italem Filippem Zanou, třetí dojel Estonec Rein Taaramäe. Těsně pod stupni vítězů skončil nejlepší z českých jezdců Jan Hirt, který za vítězem zaostal o 17 sekund.

Emotivní Alaphilippe vyhrál po úniku druhou etapu Tour. Opět pojede ve žlutém

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     30.08.2020 (18:55)     Sekcia sport

Francouzský cyklista Julian Alaphilippe vyhrál kopcovitou druhou etapu Tour de France o délce 186 km se startem a cílem v Nice.

Dennis vyhrál druhou etapu Tour Down Under a dostal se do vedení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.01.2023 (09:55)     Sekcia sport

Australský cyklista Rohan Dennis vyhrál druhou etapu Tour Down Under a posunul se do čela průběžného pořadí. Dvojnásobný mistr světa v časovce zvítězil v nejdelší etapě závodu o délce 154,8 km po úniku.

Ťoupalík vyhrál závěrečnou etapu Czech Tour, Otruba skončil celkově třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.07.2023 (16:19)     Sekcia sport

Adam Ťoupalík vyhrál závěrečnou čtvrtou etapu Czech Tour. Celkovým vítězem závodu je německý cyklista Florian Lipowitz, na konečnou třetí pozici se posunul Jakub Otruba.

Pogačar vyhrál v Katalánsku druhou horskou etapu za sebou a zvýšil náskok

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.03.2024 (18:09)     Sekcia sport

Slovinský cyklista Tadej Pogačar vyhrál na závodu Kolem Katalánska druhou horskou etapu za sebou a zvýšil náskok v průběžném pořadí. Dvojnásobný vítěz Tour de France po 176,7 km v Pyrenejích ujel o 48 sekund nejbližšímu pronásledovateli Mikelu Landovi ze Španělska a celkově před ním vede už o 2:27 minuty.

Van der Poel vyhrál druhou etapu Tour a získal vysněný žlutý trikot

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     27.06.2021 (18:12)     Sekcia sport

Mur-de-Bretagne (Francie) - Nizozemský cyklista Mathieu van der Poel vyhrál druhou etapu Tour de France s dvěma stoupáními na Mur-de-Bretagne a oblékl se do žlutého trikotu lídra. Při první...

Úvodní etapu Czech Tour vyhrál Einhorn, Neuman byl devátý, Froomovi se nedařilo

Druhou etapu virtuální Tour vyhrál Francouz Bernard

Mexičan Del Toro vyhrál druhou etapu na Tour Down Under, jde do čela

Slovinská dominance na Tour. Mohorič vyhrál druhou etapu, rozhodl sólovým únikem