Bretagne Classic vyšel nejlépe Matthewsovi. Černý závod nedokončil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.08.2020 (19:16)     Sekcia sport

Cyklistický závod Bretagne Classic ze seriálu WorldTour vyhrál Australan Michael Matthews. Ve finiši porazil Luku Mezgece ze Slovinska a také při druhém startu po koronavirové pauze se prosadil na stupně vítězů. Začátkem srpna vybojoval třetí místo v závodě Milán-San Remo, přestože měl nehodu a zranil si ruku. celý článek

Van Aert si v Bretagne Classic dospurtoval pro devátou výhru v sezoně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2022 (19:59)     Sekcia sport

Cyklistický závod Bretagne Classic vyhrál Belgičan Wout van Aert, bere deváté prvenství v sezoně. Vítěz tří etap a bodovací soutěže na letošní Tour de France ve spurtu vedoucí dvacetičlenné skupiny porazil Francouze Axela Laurance a Dána Alexandera Kampa.

ONLINE: Tour čeká dvojitý výšlap na Mur de Bretagne. Udrží Alaphilippe vedení?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.06.2021 (13:20)     Sekcia sport

Ani ve druhé etapě Tour de France nečeká cyklisty rovina. Na 183 kilometrech budou muset zdolat šestici vrchařských prémií, mezi které se řadí i dvojité stoupání na Mur de Bretagne. Komu trasa sedne nejlépe? Sledujte od 13.20 hodin v podrobné online reportáži.

Cyklistický závod Kolem Norska - 6. etapa (149,3 km):

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2022 (16:59)     Sekcia sport

1. Kristoff (Nor.) 3:28:52, 2. Vernon (Brit.), 3. Pedersen (Dán.) všichni stejný čas, ...74. Schlegel -2:39, 88. Černý (oba ČR) nedokončil. Konečné pořadí: 1. Evenepoel (Belg.) 25:19:11, 2. Vine -56, 3. Plapp (oba Austr.) -1:30, ...55. Schlegel -36:57.

Štybar první závod po operaci srdce po pádu nedokončil

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.06.2021 (19:21)     Sekcia sport

Českému cyklistovi Zdeňku Štybarovi návrat do pelotonu dva měsíce po operaci srdce nevyšel. Pětatřicetiletý člen týmu Deceuninck–Quick Step sobotní závod v Belgii Dwars door het Hageland po pádu nedokončil.

Salač při restartu sezony závod v Jerezu po pádu nedokončil, Marquéz si zlomil ruku a musí na operaci

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     19.07.2020 (13:03)     Sekcia sport

Filip Salač nedokončil po pádu závod třídy Moto3 ve Velké ceně Španělska, kterou po čtyřměsíční koronavirové pauze pokračovalo bez diváků mistrovství světa silničních motocyklů. Jakub Kornfeil byl v Jerezu při debutu v MotoE šestnáctý. Závod královské MotoGP vyhrál jako první Francouz po 21 letech Fabio Quartararo.

Na úspěšný sprint Staněk nenavázal, závod formule 2 ve Spielbergu nedokončil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.07.2023 (11:35)     Sekcia sport

Pilot Roman Staněk nedokončil dnešní hlavní závod formule 2 ve Spielbergu. Český jezdec stáje Trident kvůli technickým problémům odstoupil ve 26. kole, kdy mu patřilo sedmé místo. Vyhrál Nizozemec Richard Verschoor.

Český závodník měl ve Spielbergu problémy s převodovkou, po pádu závod nedokončil

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.08.2022 (13:40)     Sekcia sport

Český jezdec Filip Salač po pádu nedokončil Velkou cenu Rakouska silničních motocyklů. Závod třídy Moto2 na okruhu ve Spielbergu vyhrál po startu z pole position Japonec Ai Ogura a ujal se vedení ve světovém šampionátu.

König úvodní závod superbiků v Austrálii po technických problémech nedokončil

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     25.02.2023 (12:02)     Sekcia sport

Phillip Island (Austrálie) - Český jezdec Oliver König úvodní závod sezony mistrovství světa superbiků v Austrálii kvůli technickým problémům nedokončil. Jeho motocykl zradila elektronika,...

Pedersen vyhrál závod Figueira Champions Classic

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2023 (16:21)     Sekcia sport

Cyklistický závod Figueira Champions Classic v Portugalsku (190 km): 1. C. Pedersen (Dán.) 4:35:54, 2. Herregodts (Belg.), 3. Van den Berg (Niz.), ...8. M. Vacek všichni stejný čas, 41. Bittner -1:46, 52. Schlegel (všichni ČR) -9:39.

Orlík Tour vyhráli Stošek a Čábelická, Synek závod nedokončil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.06.2020 (17:45)     Sekcia sport

První závod seriálu Kolo pro život Orlík Tour vyhráli mistr republiky v maratonu na horských kolech Martin Stošek a reprezentantka v cross country Jitka Čábelická. Na kole se představil i pětinásobný mistr světa na skifu Ondřej Synek, který kvůli zdravotním problémům závod nedokončil.