Tvrdá rána! Kvitová nevyužila čtyři mečboly, na US Open končí

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.09.2020 (20:51)     Sekcia sport

Obrovská škoda! Petra Kvitová prohrála v osmifinále US Open s domácí Američankou Shelby Rogersovou po setech 6:7, 6:3 a 6:7, když postupně nevyužila čtyři mečboly. Poslední českou zástupkyní je ve Flushing Meadows Karolína Muchová, která bude o účast mezi posledním osmi bojovat s bývalou světovou jedničkou Viktorií Azarenkovou. celý článek

Kvitová nevyužila čtyři mečboly a na US Open dohrála

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     06.09.2020 (20:51)     Sekcia sport

New York - Tenistka Petra Kvitová nevyužila čtyři mečboly a na grandslamovém US Open skončila v osmifinále. Turnajová šestka prohrála za dvě hodiny a 39 minut s domácí Shelby Rogersovou...

Pouť Kvitové na US Open končí. V osmifinále promarnila čtyři mečboly a vypadla

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.09.2020 (00:37)     Sekcia sport

Tenistka Petra Kvitová nevyužila čtyři mečboly a na grandslamovém US Open skončila v osmifinále. Turnajová šestka prohrála za dvě hodiny a 39 minut s domácí Shelby Rogersovou po boji 6:7, 6:3 a 6:7.

Hodně hořká prohra. Kvitová nevyužila čtyři mečboly a podlehla 93. hráčce žebříčku

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.09.2020 (00:13)     Sekcia sport

Turnajová šestka prohrála za dvě hodiny a 39 minut s domácí Shelby Rogersovou 6:7, 6:3 a 6:7.

Kvitová se s Australian Open loučí, končí i Siniaková a Lehečka. Vondroušová jde dál

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.01.2022 (06:25)     Sekcia sport

Kvitová udělala 39 nevynucených chyb, nevyužila ani jeden ze dvou brejbolů a Rumunce Cirsteaové podlehla už po hodině a dvanácti minutách.

Krejčíková v Římě trápila šampionku Roland Garros, nevyužila však mečboly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.05.2021 (14:49)     Sekcia sport

Česká tenistka Barbora Krejčíková vypadla v Římě ve třetím kole. Proti Polce Ize Šwiatekové nevyužila dva mečboly a prohrála 6:3, 6:7 a 5:7.

Rozhodil mě vítr, stěžovala si Kvitová. Po trpké prohře byla smutná jako málokdy

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.09.2020 (07:31)     Sekcia sport

"Mrzí to strašně moc a dlouho bude," hlesla česká tenistka po porážce od domácí Shelby Rogersové, proti níž nevyužila čtyři mečboly.

Kvitová promarnila dva mečboly a končí! Plíšková světovou jedničku neudolala

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2021 (13:43)     Sekcia sport

Velkou výzvu Karolína Plíšková v úspěch nepřetavila, byť k senzaci nebylo daleko. Česká jednička ve více než dvě hodiny trvající dramatické bitvě o postup do semifinále halového antukového turnaje ve Stuttgartu prohrála se světovou jedničkou Ashleigh Bartyovou z Austrálie po setech 6:2, 1:6 a 5:7. Končí i obhájkyně titulu Petra Kvitová, která měla proti Ukrajince Elině Svitolinové dokonce dva mečboly, ale nakonec prohrála 7:6, 5:7, 2:6.

Liberečtí volejbalisté nevyužili v Ústí čtyři mečboly a prohráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.01.2022 (21:00)     Sekcia sport

Volejbalisté Liberce prohráli v extralize osmý zápas za sebou. V utkání 15. kola v Ústí nad Labem nevyužila Dukla čtyři mečboly a podlehla 2:3, v rozhodujícím pátém setu prohrála 18:20. Trenér Petr Brom, který na počátku prosince nahradil na liberecké lavičce Michala Nekolu, tak stále čeká na první extraligovou výhru. V tabulce jsou jeho svěřenci desátí.

Smázla mečboly, pak utěšovala diváky. Pro tyto emoce hraju, zářila Kvitová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.03.2023 (16:59)     Sekcia sport

Se světovou trojkou se přetahovala přes dvě a čtvrt hodiny, zlikvidovala čtyři mečboly soupeřky, sama proměnila až čtvrtou šanci na vítězství, tiebreak rozhodujícího setu ubojovala poměrem 13:11. Česká tenistka Petra Kvitová prožila v osmifinále turnaje v Indian Wells velmi dobrodružný zápas, Američanku Jessicu Pegulaovou vyřadila 6:2, 3:6 a 7:6.

Pořád jsem nemocná. Oslabená Kvitová neměla ani sílu se radovat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.10.2022 (22:20)     Sekcia sport

Šest mečbolů při podání soupeřky nevyužila. Leč sadu následně zakončila při svém servisu. Petra Kvitová na turnaji WTA Agel Open v Ostravě vyřadila nasazenou dvojku Španělku Paulu Badosaovou 7:6, 6:4, a je ve čtvrtfinále.

Kvitová za hodinu prolétla prvním kolem US Open a čeká ji české derby, Muchová končí

Bouzková nevyužila tři mečboly a dohrála v Monterrey ve čtvrtfinále

Další překvapení na Australian Open! Grandslamová šampionka končí, balí i světová dvojka

Kvitová odvrátila dva mečboly a vydřela výhru

Zázračný obrat! Ruska odvrátila čtyři mečboly a favoritce nadělila kanára

Vondroušová končí na US Open už ve druhém kole, nevyužila šest brejkbolů

Kvitová promarnila velkou šanci a končí! Plíšková světovou jedničku neudolala

Kvitová v Sydney odvrátila dva mečboly a je ve druhém kole

Muchová odvrátila čtyři mečboly, ale další velký obrat na Australian Open nedotáhla

TENIS ONLINE: Plíšková na US Open v českém derby! Kvitová jde dál, Fruhvirtová a Siniaková končí

Boj do poslední chvíle. Muchová odvrátila tři mečboly a na US Open postoupila do osmifinále

České jedičky nevyužily v ostré bitvě čtyři mečboly a ve Wimbledonu končí!

České jedničky nevyužily v ostré bitvě čtyři mečboly a ve Wimbledonu končí!

Kvitová promarnila velkou šanci a ve Stuttgartu končí! Plíšková světovou jedničku neudolala

Kvitová končí v osmifinále US Open. Jak si povede Plíšková?

TENIS ONLINE: Tvrdá lekce, Plíšková musí zabrat! Kvitová znovu bez ztráty setu, Vondroušová končí

Bouzková, Vondroušová i Macháč jsou v Melbourne ve druhém kole, Kvitová končí

Heroický výkon. Kvitová počítala mečboly, ale psychicky se nezlomila

Skvělá Kvitová prosvištěla do třetího kola. Naopak nasazená dvojka Plíšková končí

Plíšková je v osmifinále US Open, Kvitová končí na raketě Sakkariové

První překvapení na US Open! Favorit vedl 2:0 na sety, měl dva mečboly, přesto končí

Černý den českého tenisu. Na US Open končí Karolína Plíšková i Vondroušová, dál jde jen Kvitová

Skvělé! Plíšková pomstila krajanku, Krejčíková zahodila mečboly a končí

Krejčíková odvracela mečboly, nakonec s Ruskou prohrála. Končí i Linda Fruhvirtová

Krejčíková sahala po další senzaci. Nevyužila však dva mečboly a šampionce podlehla

Kvitová má na US Open našlápnuto, věští Shettová. Musí ale vyřídit dceru miliardáře

Senzace na účet české hvězdy! Kvitová končí, Vondroušová slaví postup

V boji osmifinále US Open se "vyšťavila", příště čeká diváckou nepřízeň

V boji o osmifinále US Open se "vyšťavila", příště čeká diváckou nepřízeň

Kvitová ovládla české derby na US Open. Karolína Plíšková jde dál po napínavé bitvě. Siniaková končí

Nečekaný konec na Roland Garros. Plíšková nestačila na Ostapenkovou a končí, Kvitová jde dál

Rána pro šampiona! Nadal ztratil skvěle rozehraný zápas, na Australian Open končí

TENIS ONLINE: Krejčíková odvrátila čtyři mečboly a slaví! Plíšková smetla světovou sedmičku, válí i Kvitová

Nosková trápila šampionku, také Krejčíková na French Open končí. Dál jde Kvitová