Olomouc ve třetím kole přestřílela Bohemians 3:0, dva góly dal Houska

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     11.09.2020 (20:18)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce v předehrávce 3. ligového kola porazili Bohemians 1905 3:0. Ve 42. minutě otevřel skóre David Houska, který pak v 85. minutě přidal z penalty pojistku. Vítězství Hanáků podtrhl v nastavení Mojmír Chytil. Pražané poprvé v ligové sezoně inkasovali a prohráli. Sigma i ve druhém domácím duelu zvítězila a v neúplné tabulce se dostala před "Klokany" na třetí místo. celý článek

Propadák Bohemians! Z Hané odjíždějí s nadílkou

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.09.2020 (17:32)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians dostali v pátek v nejvyšší soutěži pořádně nařezáno. V předehrávce 3. kola podlehli Sigmě Olomouc 0:3, přišli tak o neporazitelnost a inkasovali první góly v ligové sezoně. Olomouc je doma stoprocentní, dvě branky vítězů vstřelil záložník David Houska.

Houska zářil. Všechny míče se odrážejí ke mně, chlácholil soupeře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.09.2020 (10:10)     Sekcia sport

Na hřišti olomoucký fotbalista David Houska chlácholil Kamila Vacka z Bohemians, s nímž se potkával ve středu pole: „Dnes se všechny míče odrážejí ke mně.“ I po utkání Vacek uznal: „Houska rozhodl.“ Olomouc - Bohemians 3:0. Velmi povedený výkon drobného záložníka s číslem 8!

Olomouc připravila Bohemians první porážku v lize. Dvěma góly zazářil Houska

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     11.09.2020 (20:27)     Sekcia sport

Pražané poprvé v ligové sezoně inkasovali a prohráli. Sigma i ve druhém domácím duelu zvítězila a v neplné tabulce se dostala na třetí místo.

Klokani doma selhali a v poháru končí. Popravil je Houska

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2021 (18:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians prohráli v úterním osmifinále osmifinále českého fotbalového poháru MOL Cupu doma se Sigmou Olomouc 0:2. Obě branky Hanáků vstřelil David Houska, v každém z poločasů se trefil jednou. Sigma tak postoupila do čtvrtfinále MOL Capu.

Bohemians - Olomouc 2:0, rozhodly slepené góly Köstla a Chramosty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.10.2021 (18:18)     Sekcia sport

Po dvou vysokých ligových porážkách za sebou si fotbalisté Bohemians Praha 1905 zlepšili chuť v desátém kole. Před vlastními fanoušky zdolali Olomouc 2:0 díky slepeným trefám Daniela Köstla a Jana Chramosty z první půle. Sigma prohrála po sedmi duelech.

Olomouc - Bohemians 2:2, další ztráta pro oba celky. Hosté sahali i po výhře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2024 (16:56)     Sekcia sport

Góly padaly jen v první půli. Domácí sice bleskově otočili, nakonec znovu, už počtvrté na jaře, ztrácejí body. Stejně jako fotbalisté Bohemians, kteří poosmé v řadě nezvítězili. Ve 23. kole Fortuna ligy remizovali v Olomouci 2:2.

Bohemians - Karviná 4:0, Puškáčova narozeninová show baráž neodvrátila

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2022 (20:13)     Sekcia sport

V den svých 29. narozenin útočník fotbalových Bohemians vstřelil všechny čtyři góly při vítězství proti Karviné (4:0). Vítězství v posledním kole skupiny o záchranu ale domácí od baráže neuchránilo. V ní narazí na Opavu, která skončila ve druhé lize na třetím místě.

Bohemians zdolali Zlín 2:0

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     04.10.2020 (17:33)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v 6. kole první ligy Zlín 2:0 a v nejvyšší soutěži vyhráli po třech zápasech. Naopak "Ševci" vyšli bodově naprázdno ve třetím kole...

Olomouc - Bohemians 0:0, hosté na Sigmu umí, uhájí ligovou neporazitelnost?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.09.2020 (17:57)     Sekcia sport

Po reprezentační pauze pokračuje fotbalová liga třetím kolem. Začíná předehrávkou mezi Sigmou Olomouc a Bohemians Praha 1905, kteří v prvních dvou duelech získali čtyři body a neinkasovali. Potvrdí dobrou formu? Nebo domácí napraví porážku se Spartou? Zápas můžete od 18 hodin sledovat minutu po minutě.

Bohemians - Slovácko 1:3, pátá výhra v řadě, hostům pomohly dva góly z penalt

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.01.2021 (17:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka natáhli sérii vítězství nad pět zápas. Díky parádnímu prvnímu poločasu v 16.kole Fortuna ligy vyhráli na Bohemians 3:1. Dva góly dal z penalty Kliment, jednou skóroval Kalabiška.

Kluci se mi smáli, nevěřili, prozrazuje Houska o triku od Fernandese

Bohemians - Olomouc 0:0, opatrný zápas v Ďolíčku, Sigma má devátou remízu

Fotbalisté Bohemians si v Tipsport lize opět zastříleli, zvítězila i Olomouc

Netradiční penaltu odkoukal v Premier League. Kluci nevěřili, že si to v zápase dovolím, smál se kat klokanů

Olomouc remizovala s Bohemians

Příbram - Olomouc 0:2, body za trefy v závěru, domácí zůstávají u dna

Chrudim přestřílela Příbram, čtyřmi góly se blýskl Mašek

Fotbalisté Slavie ve 3. kole vyhráli v Jablonci, Sparta porazila Olomouc

Sparta smazala manko, ale pak v přestřelce proti Plzni padla. Olomouc uspěla ve Zlíně

Bohemians - Teplice 4:0, jasná záležitost, fanoušci se sešli za plotem

Fotbalisté Bohemians díky Křapkovi vyhráli v Teplicích a dělí se o vedení v lize