Hororový návrat Motoru. Gól po osmi vteřinách, další dva do čtyř minut a jasná prohra

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.09.2020 (20:29)     Sekcia sport

Nový ročník hokejové extraligy začal jednoznačným vítězstvím Hradce Králové na ledě nováčka z Českých Budějovic. celý článek

Začátek jako z hororu, čeští mladíci schytali od Kanady šestigólový nářez

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.04.2024 (17:44)     Sekcia sport

Z osmi kanadských střel během úvodních osmi minut inkasovali čeští hokejisté na MS do 18 let čtyři góly, což vyhnalo Milotu z branky a vzalo mladíkům veškerou šanci na úspěch. Smršť ze zámoří vlétla na led ve finském Vantaa hned po pěti vteřinách, čímž padl nejrychlejší gól v celé historii juniorských světových šampionátů.

Hororový návrat na Stínadla! Fillo vlastním gólem potopil Baník

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2020 (10:55)     Sekcia sport

Dva a půl roku byla Stínadla jeho domácím stadionem. Návrat do Teplic mu však tentokrát krutě nevyšel. Martin Fillo si čtvrt hodiny před koncem za nerozhodného stavu dal vlastní gól a rozhodl o porážce Baníku 1:2. „Vlastence jsem si kdysi už dal, ale tehdy jsem jen snížil plzeňskou výhru. Tentokrát to byl ale hororový zážitek,“ láteří fotbalista ostravského týmu v nahrávce pro média.

Osudná chyba a úder v posledních vteřinách! Prohráli jsme si to sami, hlesl liberecký Zachar

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2021 (21:40)     Sekcia sport

Tahle prohra Bílé Tygry bolí dvojnásob. S Pardubicemi směřovali k ukončení čtyřzápasové šňůry bez triumfu. Však ještě šest minut před koncem vedli 3:2. Přesto Liberec nakonec 3:4 na vlastním ledě prohrál. Rozhodující gól inkasoval 12 vteřin před koncem v oslabení za špatné střídání...

Na zápasy proti Motoru se těším, říká plzeňský bek Vráblík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.05.2020 (07:25)     Sekcia sport

Na konci play off sezony 2017/18 přispěchal hokejový obránce Roman Vráblík vypomoci Plzni z Českých Budějovic. Už zůstal, teď se chystá se Škodou na další ročník extraligy a nic na tom nezměnil ani návrat Motoru mezi elitu.

James překonal v NBA další rekord, radost mu zkazila nejvyšší porážka kariéry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2023 (08:18)     Sekcia sport

Osmatřicetiletý LeBron James překonal další rekord basketbalové legendy Kareema Abdula-Jabbara. V NBA odehrál včetně zápasů play off už 66.319 minut, čímž o 22 minut předčil svého předchůdce. Los Angeles Lakers ale podlehli na palubovce Philadelphie 94:138 a prohra o 44 bodů je pro Jamese nejvyšší porážkou v kariéře.

Mistr světa Novotný vypomůže Motoru. Mám z toho velký respekt, říká

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.10.2021 (15:17)     Sekcia sport

Zahrál si v NHL za Columbus, Washington i Buffalo. Účastnil se osmi světových šampionátů. Byl u posledních medailových úspěchů českého hokeje, včetně toho zlatého. Nyní se Jiří Novotný vrací do extraligových Budějovic. Po takřka dvaceti letech. Motoru by měl vypomoct kvůli nedostatku zdravých útočníků.

Jasná záležitost, Vítkovice srazily Energii a bodovaly již podesáté v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2021 (18:22)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic potvrdili momentální herní pohodu a v 32. kole extraligy zdolali Karlovy Vary jednoznačně 6:1. Hosté sice v Ostravě rychle vedli, ale rozhodující obrat přišel v polovině utkání, kdy se domácí prosadili třikrát během čtyř minut. Branku a tři asistence zaznamenal Dominik Lakatoš. Vítkovičtí si připsali už desátý zápas v řadě s bodovým ziskem a výhra 6:1 je pro ně i nejvyšší v aktuálním ročníku.

Přežil hororový pád, nemohl se hýbat. Teď je Jakobsen zpátky na kole a chce vítězit

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.04.2021 (11:46)     Sekcia sport

Při jeho loňském pádu si fanoušci zakrývali oči, on sám se bál o život. Po osmi měsících je nizozemský cyklista Fabio Jakobsen zase v kolotoči závodů.

První zápas po návratu do Sparty: Vysoká prohra i záskok na stoperu. Mám smíšené pocity, řekl Pavelka

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2020 (09:43)     Sekcia sport

Návrat na Letnou po osmi letech Davidu Pavelkovi zhořkl. Ve svém prvním startu za Spartu po příchodu z turecké Kasimpasy musel fotbalový univerzál skousnout porážku 1:4 s lídrem francouzské ligy Lille ve čtvrtečním duelu Evropské ligy. Navíc vzhledem k vyloučení Ladislava Krejčího mladšího musel zaskočit na stoperu, kde hrál poprvé v životě.

Úleva pro Litvínov, kapitán je zpět. Sukeľ chválil Davida Kašeho za nevídaný gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.02.2024 (13:24)     Sekcia sport

Návrat ve velkém stylu. Matúš Sukeľ, první zahraniční kapitán hokejového Litvínova, naskočil po dlouhých čtyřech měsících do extraligy a válel, jako by ani nechyběl. Ve čtvrtečním zápase na stadionu českobudějovického Motoru byl slovenský útočník zase motorem chemiků, zvládl víc než 18 minut na ledě a divoké vítězství 7:4 podpořil i jedním gólem.

Kanonýra Kubíka zklamal návrat do Kladna: Mrzí mě, že mě fanoušci nevyvolali

Wow, wow, wow. Ronaldův návrat oslnil Anglii a za 50 minut trumfl Messiho přestup

Je čas pro návrat českého trenéra, míní Dědek. Netřeba hned stínat hlavy, reaguje Šlégr

Surový Gulaš potěšil Spartu: Jeho blbost, prohrál jim to. Kouč Motoru láteřil

Nizozemci ztratili během čtyř minut dvoubrankový náskok, ale ještě stihli vítězný gól

Veselý pomohl k další výhře basketbalistů Fenerbahce osmi body

Jsem zdrcený. Hororový karambol má pro vítěze Gira těžké následky

Hororový kolaps na EURO přežil. Dán Eriksen ale musí na operaci

Mbappé přispěl fotbalistům PSG hattrickem a rekordem k výhře 7:1 v Lille

Sedm minut proti čtyřem a nic. Přijde změna, plánuje trenér Litvínova

První zápas, asistence, jasná výhra. Hned se mi uvolnily nohy, hlásil Vlkanova

Hodně hořká prohra. Kvitová nevyužila čtyři mečboly a podlehla 93. hráčce žebříčku

Satoranský deseti body přispěl k vítězství Chicaga, Lakers slaví návrat Davise

Z kraje do extraligy? Moc lidí by na to koule nemělo, smál se Novotný po vítězném comebacku

Empoli po osmi zápasech bez výhry zabralo

Sedm z osmi. Šampioni z Colorada se zmítají v krizi, nepomohl ani Francouzův návrat

O zadřeném Motoru, venkovní Energii a odzbrojených Rytířích

Stříbrný návrat krále. Nachlazení? Antibiotika? Krpálka nic nezastaví

Těžké časy jsou minulostí. Český ranař zažil snový návrat a začíná brousit pěsti na pikantní bitvu

Sparta utnula sérii hrůzy, Hradec šokoval Pardubice. Třinec pojistil vedení

Southampton se v lize dál trápí, od nováčka dostal tři góly

Hororový konec! Kickboxer utrpěl tvrdé KO, v nemocnici zemřel

SESTŘIH: Střelecká bída na závěr proti Suomi. S kým změří Češi síly ve čtvrtfinále MS?

Střelecká bída na závěr proti Suomi. S kým změří Češi síly ve čtvrtfinále MS?