Villarreal po obratu zdolal Eibar a poprvé v ligové sezoně vyhrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.09.2020 (18:45)     Sekcia sport

Fotbalisté Villarrealu v nové sezoně španělské ligy poprvé zvítězili. "Žlutá ponorka" po úvodní nečekané remíze 1:1 s nováčkem Huescou... celý článek

Villarreal v úvodním čtvrtfinále EL vyhrál v Záhřebu, slaví i Manchester United

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2021 (22:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Villarrealu v úvodním čtvrtfinále Evropské ligy v Záhřebu porazili Dinamo 1:0 a mají blíže k postupu do semifinále, kde můžou narazit na Arsenal, nebo pražskou Slavii. Jejich úvodní souboj v Londýně skončil remízou 1:1. Venku se dařilo i dalším týmům. Manchester United vyhrál v Granadě 2:0 a AS Řím v Amsterodamu zdolal Ajax po obratu 2:1. Odvety se hrají příští týden.

Valencie po velkém obratu v závěru porazila Villarreal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.03.2021 (23:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Valencie ve španělské lize po obratu porazili 2:1 Villarreal. Domácí prohrávali od 40. minuty, kdy se z penalty prosadil Gerard Moreno. Čtyři minuty před koncem ale srovnal z pokutového kopu Carlos Soler a ve druhé minutě nastavení rozhodl Goncalo Guedes.

Real Madrid porazil po obratu Betis 3:2, z penalty rozhodl Ramos

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.09.2020 (23:47)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid porazili ve 3. kole španělské ligy po obratu Betis Sevilla 3:2 a poprvé v ligové sezoně vyhráli. V 82. minutě rozhodl z penalty kapitán Sergio Ramos.

Vsetín zdolal béčko Pardubic a zůstal stoprocentní, Jihlava stále bez výhry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.09.2022 (21:29)     Sekcia sport

Hokejisté Vsetína zvítězili ve 3. kole první ligy doma nad Pardubicemi B 3:1 a bez ztráty bodu vedou tabulku. Bez porážky zůstávají také druhý Kolín a třetí Přerov, oba celky ale utrpěly první ztrátu v sezoně. Kolín vyhrál v Litoměřicích 6:5 v prodloužení a Přerov zdolal po obratu Slavii 3:2 po samostatných nájezdech.

Basketbalistky Hradce po obratu v závěru vyhrály v nové sezoně i podruhé

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2022 (19:26)     Sekcia sport

Basketbalistky Hradce Králové vyhrály i druhý zápas v nové ligové sezoně. Dnes si obhájkyně bronzových medailí po obratu v poslední čtvrtině poradily 83:74 se Slovankou.

Plzeň ztratila po remíze s Budějovicemi další body, Příbram poprvé v sezoně vyhrála

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     28.11.2020 (20:44)     Sekcia sport

Fotbalisté Příbrami porazili v 9. kole první ligy Mladou Boleslav po obratu 2:1. Hosty poslal v 28. minutě do vedení Michal Škoda, ale po pauze otočili stav Radek Voltr se Stanislavem Vávrou. Příbram jako poslední v této ligové sezoně poprvé vyhrála a v nejvyšší soutěži naplno bodovala po 10 zápasech od červnového vítězství nad Olomoucí. V tabulce se bodově dotáhla na předposlední místo.

Příbram porazila Boleslav a poprvé v sezoně vyhrála, Poznar sestřelil Karvinou

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     28.11.2020 (18:29)     Sekcia sport

Příbram porazila Boleslav a poprvé v sezoně vyhrála, Středočeši venku nevyhráli posedmé za sebou

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     28.11.2020 (16:32)     Sekcia sport

Fotbalisté Elche porazili Villarreal a slaví první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2023 (16:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Elche ve 20. kole porazili 3:1 o poháry bojující Villarreal a poprvé v probíhající sezoně španělské ligy zvítězili. Hattrickem o výhře posledního celku tabulky rozhodl Pere Milla.

Villarreal vyhrál gólem z penalty v 11. minutě nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2023 (16:17)     Sekcia sport

Villarreal vyhrál ve španělské fotbalové lize nad Gironou 1:0 díky gólu z penalty, kterou proměnil v jedenácté minutě nastaveného času Parejo.

Trpišovský věští řežbu! Čert vem série, horší je porážka v derby a vývoj ligy

Opava po obratu s Teplicemi slaví první výhru, Brno selhalo proti Karviné a kleslo na poslední místo

Nadal poprvé v sezoně prohrál

Bayern porazil v přestřelce Kolín, Hoffenheim remizoval bez Kadeřábka s Unionem

Konečně se dočkali. Sheffield po 18 zápasech vyhrál, porazil oslabený Newcastle

Hradec zlomil prokletí. Nedostali jsme zakázané góly, radoval se Kotal

Bez Hložka to jde. Leverkusen poprvé v sezoně zvítězil. Král a spol. dostali naloženo

Opava prohrávala, nakonec ale slaví první ligové vítězství

Neuvěřitelné drama ve finále Evropské ligy. Villarreal zdolal Manchester United až po 22 penaltách

Krejčíková a Muchová jsou v Tallinnu ve čtvrtfinále, Nosková vypadla

Fotbalisté Sheffieldu se v 18. zápase sezony dočkali vítězství, Liverpool přišel o pozici lídra