Od druhé čtvrtiny jsme se zvedli, chyběl kousek, povzdechl si kouč Benáček

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.09.2020 (09:59)     Sekcia sport

V osmé minutě ligového utkání proti Nymburku prohrávali basketbalisté BK Olomoucko už 8:37, přesto v závěru bojovali o vítězství. Šampiona ale v závěru podržel Vojtěch Hruban; díky jeho bodům hosté vyhráli 98:95 a připsali si na konto 88. ligové vítězství v řadě. celý článek

Za rok chceme přímý postup. Teď chyběl kus štěstí, myslí si táborský kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.06.2024 (10:10)     Sekcia sport

Byli kousek od prodloužení a dost možná i od historického postupu do první ligy. Fotbalistům Táborska chyběl malý krok, aby svalili jihočeského rivala z Budějovic. Jejich celkově úspěšná sezona tak skončila v baráži. „Zasloužili jsme si jít alespoň do prodloužení,“ uvedl táborský kouč Roman Nádvorník po remíze 1:1 v odvetě.

Bílek: Ubojovali jsme to. Tah se povedl, chválil si střídání Beauguela

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.08.2021 (22:14)     Sekcia sport

Věděl, že musí reagovat. Plzeňský kouč Michal Bílek neváhal, do druhé půle poslal Beauguela namísto nevýrazného Mosquery a brzy mu bylo jasné, že udělal dobře. „Krok se povedl. Myslím, že jsme se tím zvedli,“ chválil trenér fotbalistů Viktorie svůj celek po ligovém triumfu 2:1 na půdě Bohemians.

Indisponovaný Sehnal: Snažili jsme se s tím poprat, jak jsme mohli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.08.2022 (19:15)     Sekcia sport

Opět bez Víta Krejčího, nově bez Tomáše Satoranského i Martina Kříže nastoupili čeští basketbalisté v utkání o 3. místo na Supercupu v Hamburku proti Itálii a tím potíže týmu kouče Ronena Ginzburga nekončily. Od druhé čtvrtiny už v sestavě chyběl Jaromír Bohačík a rozehrávač Ondřej Sehnal od začátku hrál limitovaný pochroumaným zápěstím na pravé ruce, kterou střílí. Oslabený český tým po páteční prohře s Němci 90:101 podlehl Itálii 80:96.

Pešán poslal na Švýcary vyzvědače. Věří, že se uleví Sobotkovi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.02.2022 (09:39)     Sekcia sport

Na posledním tréninku před vstupem do play off chyběl útočník Vladimír Sobotka, člen druhé lajny a druhé přesilovkové pětky. „Vláďa měl drobnou zdravotní indispozici. Byl trochu zesláblý, nechali jsme ho odpočinout,“ řekl kouč Filip Pešán. „Vyspí se a pevně věřím, že do zápasu se Švýcarskem bude fit.“

Kouč basketbalistů Hradce po výhře nad Svitavami: Ukázali jsme charakter

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2020 (12:21)     Sekcia sport

Po necelých třinácti minutách hry prohrávali o 16 bodů 23:39 a téměř ve všem za svým soupeřem zaostávali. Jenomže pak se basketbalisté Hradce Králové v dalším ligovém utkání, ke kterému vyrazili do Svitav, zvedli a do poločasu stáhli náskok domácích na jediný bod. Ve vyrovnané druhé půlce výborně zvládli závěrečné desítky vteřin a bylo z toho vítězství 97:86. Po výhře v 1. kole v Ostravě a následných třech porážkách pro Královské sokoli bylo v sezoně druhé.

Minulý rok nám vrchol chyběl, o to hezčí to teď je, radoval se z dalšího titulu nymburský Benda

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.05.2021 (21:23)     Sekcia sport

V minulém roce kvůli pandemii covidu-19 nemohli natáhnout svou impozantní sérii, v této sezoně se ale na vítěznou vlnu zase vrátili. Basketbalisté Nymburka vyhráli v Opavě i druhé finálové utkání (108:89) a posedmnácté v řadě zvedli nad hlavu pohár pro českého mistra.

Trpišovský: Takový gól je pro mě zklamání, byli jsme emočně slabší

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.04.2024 (21:33)     Sekcia sport

Všímal si vícero nedostatků, odpovědi ale opakovaně stáčel k jednomu momentu, který byl podle něj zásadní. „Taková utkání se rozhodují v boxech, a tam jsme prostě tentokrát nebyli dostatečně agresivní,“ povzdechl si kouč slávistických fotbalistů Jindřich Trpišovský po porážce 0:1 v Plzni.

Jsme obětí reprezentační pauzy, povzdechl si Koubek po pádu s Libercem

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.03.2024 (18:25)     Sekcia sport

Slovo porážka jeho tým neznal od 12. listopadu. Na jaře prakticky jenom vyhrával. V sobotu ale fotbalová Plzeň tvrdě narazila, v Doosan Aréně padla s Libercem (1:3). Po 16 utkáních bez porážky. „Stali jsme se obětí reprezentační pauzy. Třeba liberijský stoper Dweh se vrátil zdemolovaný po dlouhé cestě, když obletěl půlku zeměkoule. Není to výmluva, z reprezentace jsme ale neprofitovali,“ povzdechl si trenér Miroslav Koubek.

Hloupost, penalta byla stoprocentní, litoval Kulič

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2023 (07:47)     Sekcia sport

Poločas vydržela, nepovedený nástup do druhé půle ji ale zlomil. Mladá Boleslav prohrála ve fotbalové lize na Slavii 0:2. „Avizovali jsme, abychom si dali pozor na vstup do druhé půle, bohužel přišla sedmiminutovka, která nám nevyšla. Slavia je na tu svou tribunu, kde má výborné fanoušky silná. Nezvládli jsme to,“ povzdechl si trenér Středočechů Marek Kulič i s odkazem na to, že po změně stran chytal brankář jeho souboru Matouš Trmal v zádech se severní tribunou.

Jak Jihlava smetla lídra. Dcerka bude muset chodit pořád, culil se kapitán

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.02.2022 (08:03)     Sekcia sport

Hokejisté Dukly Jihlava zvládli souboj s lídrem Chance ligy skvěle. Na domácím ledě ve středu rozstříleli Litoměřice vysoko 7:1. „V momentě, kdy jsme dostali čtvrtý gól, byl na ledě jediný tým. My jsme vůbec neměli šanci,“ povzdechl si po utkání hostující kouč David Bruk.

Sedmičky? Nemáme v nich takové zkušenosti, povzdechl si kouč Brůna

Že nepřišel Stezka? Překvapení, ale rozhodně jsme se z toho nehroutili, tvrdí kouč Komety

Prokletá Liga mistrů. Byli jsme tak blízko, povzdechl si Guardiola

Mazuch nestihl začátek druhé půle! Chyběl nám šest minut a Škoda nedostal ani žlutou, soptil kouč Teplic

Bránu jsme trefili poprvé až ke konci. Tohle na Plzeň nestačí, povzdechl si liberecký kouč Kozel

Klepal se nám zadek, ale zvedli jsme se včas, říká litvínovský kouč Růžička

Vlastně jsme soupeři tři góly darovali, mrzí Kováče. Opava je poslední

Zklamaný Vrba po Partizanu: Dopředu jsme nebyli vůbec nebezpeční! Co řekl kouč Sparty o letenském trávníku?

Peterka nabídku odmítl, basketbalové Olomoucko dál shání pivota

Trenér Rada by byl slyšet i za tribunou, usmíval se Schranz po skolení bývalých parťáků

Fotbal v lednu? Šílenost, fanoušci jsou hrdinové, smekl kouč Bohemians

Úspěšnost jsme zvedli, hodnotí sezonu litvínovský kouč Mlejnek

Měli jsme štěstí, ale splnili jsme cíl, a tak jsme spokojeni, liboval si kouč Slovácka Svědík

POHLED: Proč fotbalisté ztroskotali na slabém Moldavsku? Chyběl plán B

Kouč Sparty: Atmosféra po prohrách nebyla dobrá, výhru v derby jsme potřebovali

Gulaš poprvé chyběl. Bylo to znát, řekl po smolné prohře kouč Plzně

Plzeňský kouč Bílek: Prohra s Hradcem je pro nás rána, musíme se z ní rychle oklepat!

Gól z půlky, penalty a konec. Ideálu jsme se nepřiblížili, zlobil se kouč Arteta

Remíza doma je neúspěch. Moje budoucnost? Zatím bez komentáře, řekl Bílek

Po direktu jsme se zvedli. I remíza má pro nás svoji cenu, tvrdí zlínský kouč Páník

Zlínu stačí k záchraně bod. Jsme jen kousek od udržení, ví kouč Jelínek

TOP GÓLY: Kousalova finta nebo karlovarská souhra. Vyberte nejlepší gól první čtvrtiny extraligy

Přes Jablonec blíže k šampionátu. Se Spartou jsme si zvedli sebevědomí, říká Tupta před derby