FCSB - Liberec 0:0. Domácí si duel ještě více komplikují, hrají v deseti

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     24.09.2020 (19:10)     Sekcia sport

Sledujte online přenos z utkání třetího předkola Evropské ligy mezi rumunským FCSB a Slovanem Liberec. celý článek

FCSB - Liberec, hosté nastupují v obvyklé sestavě, domácí s půjčenými hráči

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.09.2020 (18:12)     Sekcia sport

Liberečtí fotbalisté hrají v rumunském Giurgu očekávaný zápas proti FCSB. Domácí tým, který má patnáct hráčů nakažených koronavirem, musel ještě v den utkání shánět nové hráče. Sledujte utkání od 19.30 v podrobném online přenosu.

FCSB angažoval dva nové hráče a na Liberec se naladil výhrou

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.09.2020 (15:50)     Sekcia sport

Fotbalisté FCSB, kteří ve čtvrtek ve 3. předkole Evropské ligy přivítají Liberec, kvůli hromadnému výskytu koronaviru v kádru angažovali dva hráče. Klub známější pod dřívějším názvem Steaua Bukurešť přivedl z týmu městského rivala Dinama brankáře Catalina Stratona a z hostování si stáhl obránce Stefana Canu. FCSB navzdory devíti chybějícím nakaženým hráčům v neděli v generálce vyhrál v rumunské lize nad nováčkem Arges 3:0.

Liberec porazil oslabené Rumuny 2:0. FCSB hrající v deseti srazil Yusuf a Rabušic

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     24.09.2020 (21:24)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce zvítězili ve 3. předkole Evropské ligy 2:0 na půdě oslabeného FCSB, jemuž kvůli koronaviru chybělo hned 15 hráčů. Severočeši na stadionu v Giurgiu hráli od 20. minuty a vyloučení domácího Stefana Cany dlouhou přesilovku, kterou v druhé půli gólově zužitkovali po rohových kopech Júsuf Hilál a střídající Michael Rabušic.

ONLINE: Ligové týmy hrají domácí pohár, hitem je souboj Rokycany - Liberec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.09.2022 (15:59)     Sekcia sport

Šest prvoligových klubů zasáhne dnes do 2. kola českého fotbalového poháru. Šlágrem je souboj v Rokycanech, kde domácí divizní tým hostí Liberec. Duel můžete od 16.30 sledovat v online reportáži. Z ostatních zápasů přineseme online vývoj skóre.

Liberec porazil oslabené Rumuny 2:0. FCSB hrající v deseti sraziili po Mosquerových rozích Hilál a Rabušic

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     24.09.2020 (22:59)     Sekcia sport

SLEDUJEME ŽIVĚ: FCSB - Liberec 0:0. Rumuni v oslabené sestavě hostí Slovan

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     24.09.2020 (19:28)     Sekcia sport

V třetím předkole se dnes představí Slovan Liberec, který nastoupí v Rumunsku proti FCSB, bývalé Steaue Bukurešť. Utkání doprovázely potíže, v kádru domácích totiž řádí koronavirová nákaza, klubu se však na poslední chvíli podařilo sehnat dostatek hráčů.

Liberec zkusí využít problémů FCSB s covidem a postoupit

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     23.09.2020 (16:37)     Sekcia sport

Giurgiu (Rumunsko) - Fotbalisté Liberce by měli ve čtvrtek odehrát utkání 3. předkola Evropské ligy na půdě FCSB. Rumunský klub, známější pod dřívějším názvem Steaua Bukurešť,...

Liberec porazil 2:0 oslabený FCSB a v EL postoupil

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     24.09.2020 (21:27)     Sekcia sport

Giurgiu (Rumunsko) - Fotbalisté Liberce zvítězili ve 3. předkole Evropské ligy 2:0 na půdě oslabeného FCSB, jemuž kvůli koronaviru chybělo hned 15 hráčů. Severočeši na stadionu v Giurgiu...

FOTBAL ONLINE: Plzeň hraje proti deseti! Baník veze bod z Hradce, Liberec rozhodl v závěru

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2021 (14:21)     Sekcia sport

Reprezentační přestávka klepe na dveře, víkend však ještě patří domácí soutěži. Sobotní program 14. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí čtyři zápasy. České Budějovice otočily domácí duel s Mladou Boleslaví a zvítězily 2:1, Ostrava veze bod z Hradce Králové po remíze 1:1. Liberec rozhodl o výhře 2:1 v závěru domácího utkání. Od 18:00 vedoucí Plzeň hostí Olomouc. Přímý přenos vysílá O2 TV Sport, zápas můžete sledovat v online reportáži na Sport.cz.

ONLINE: Slavia - Liberec, vrací se Ševčík, hrají i Jurásek či van Buren

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.03.2024 (14:04)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté se přinejmenším na pár hodin mohou posunout do čela ligové tabulky a vytvořit tlak na Spartu, jež od 18:00 hostí Hradec Králové. Ve vršovickém Edenu hrají od 15:00 se Slovanem Liberec, duel můžete sledovat v podrobné online reportáži minutu po minutě.

Zdecimovaný FCSB angažoval dva nové hráče. Na pohárovou bitvu s Libercem se naladil výhrou

FOTBAL ONLINE: Jihočeši na Letné prohrávají už o dva góly, domácí hrají v deseti!

V FCSB dál přibývají nakažení, klub chce odložit duel s Libercem

Ostrava - Liberec, domácí na jaře ještě nevyhráli, bojují o páté místo

Slovácko - Liberec 0:0, duel o poháry, domácí chtějí zpátky na třetí místo

FOTBAL ONLINE: Liberec už vede! Klokani hrají na Slovácku, Ďolíček dějištěm bitvy o záchranu

FOTBAL ONLINE: Liberec zvýšil! Pardubice nedaly penaltu, Klokani hrají na Slovácku

Kdo může, pomůže. FCSB shání hráče na Liberec, posily dohazuje i známá agentka

Liberec si chce spravit chuť proti Hradci. Bereme jen výhru, říká van Buren

Liberec - Gent 0:0, Evropská liga pod Ještědem, domácí chtějí překvapit

Rumuni pění: I sudí byl proti nám, měli jsme kopat dvě penalty a vyloučení byla chyba

Hradec Kr. - Liberec 1:2, pálili Rondič a Olatunji, domácí snížili pozdě

Nevídaná přestřelka rozhodla o soupeři pro Liberec. Slovan Bratislava padl ve Finsku

ONLINE: Basketbalistky USK hrají o euroligové Final Four se Salamankou