Pardubice - Liberec, překvapí nováček dalšího z favoritů? Hosté překopali sestavu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.09.2020 (14:54)     Sekcia sport

Pardubičtí fotbalisté ve vyhnanství v pražském Ďolíčku hostí pohárového zástupce z Liberce. Utkání 5. kola Fortuna ligy můžete sledovat v online reportáži. celý článek

Pardubice - Slavia, nováček proti mistrovi, v základu hostí i Olayinka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.09.2020 (18:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie hájí dosavadní stoprocentní bilanci v nejvyšší soutěži, v rámci 3. kola hrají ve vršovickém Ďolíčku proti Pardubicím. Potvrdí obhájce titulu roli favorita, nebo nováček v pražském azylu překvapí? Začínáme v 19.30 a zápas můžete sledovat minutu po minutě.

Sparta si zařádila v Brně, nováček jen mírnil debakl. Liberec padl v Olomouci

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.08.2020 (16:32)     Sekcia sport

Pozitivních testů na koronavirus je víc než branek, přesto se soutěž rozbíhá. Sobotní program 1. kola fotbalové Fortuna ligy nabídl čtyři zápasy. Olomouc porazila Liberec 1:0, hosté nedali penaltu. Příbram doma prohrála s Teplicemi 1:3 a Zlín podlehl Slovácku 1:2. Nováček z Brna pak hostil Spartu, dostal čtyři góly již do přestávky a prohrál s ní 1:4.

Pardubice - Olomouc, nováček čelí výzvě, hosté mohou jít na druhé místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2020 (17:19)     Sekcia sport

Pardubičtí fotbalisté čelí další velké výzvě. Nováček, v domácím prostředí pražského Dolíčku neporažený, v předehrávce 9. kola Fortuna ligy hostí třetí Olomouc. Utkání můžete od 18.00 sledovat v online reportáži.

FOTBAL ONLINE: Sparta řádí v Brně, nováček mírní debakl! Liberec padl v Olomouci

Pozitivních testů na koronavirus je víc než branek, přesto se soutěž rozbíhá. Sobotní program 1. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí čtyři zápasy. Olomouc porazila Liberec 1:0, hosté nedali penaltu. Příbram doma prohrála s Teplicemi 1:3 a Zlín podlehl Slovácku 1:2. Nováček z Brna pak od 19:30 před kamerami O2 TV Sport hostí Spartu a prohrává s ní 1:4. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Sparta zdolala v souboji favoritů Pardubice 4:3 po nájezdech

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.09.2023 (21:39)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Sparty zvítězili v předehrávaném utkání 3. kola extraligy nad Pardubicemi 4:3 po samostatných nájezdech a vyhráli i třetí zápas v sezoně. Dynamo poprvé ztratilo. Hosté...

Pardubice - Zlín 0:0, potvrdí nováček domácí neporazitelnost?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.12.2020 (14:02)     Sekcia sport

Bude Zlín prvním týmem, který porazí Pardubice v jejich pražském azylu? Nebo bude nováček pokračovat ve výborných výkonech? Duel 13. kola Fortuna ligy můžete od 14.00 sledovat v online reportáži.

Dvě střely Líšni stačily na bod, s Jihlavou ho vyválčila v nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.06.2020 (07:34)     Sekcia sport

Až tři minuty před koncem zápasu proti Jihlavě vystřelili fotbalisté Líšně poprvé přímo na branku. V nastaveném čase se do šance dostali znovu, stoper Michal Jeřábek dotlačil balon do sítě a domácí nováček druhé ligy obral na jaře dalšího z favoritů: Líšeň - Jihlava 1:1.

HOKEJ ONLINE: Pardubice hrají s Libercem, Tygři vyrovnávají

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.01.2021 (18:01)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga má ve čtvrtek na programu jeden zápas 40. kola. Pardubice přivítají Liberec. Domácí jsou na sedmém místě, hosté o dvě příčky výše. Oba týmy dělí v tabulce sedm bodů. Utkání můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz. Zápas vysílá O2 TV sport.

Jablonec - Pardubice, hosté zažívají premiéru mezi elitou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.08.2020 (15:58)     Sekcia sport

Naposledy v sezoně 1968/69 se v Pardubicích hrála první liga, po dnešku už tato věta platit nebude. Nováček nejvyšší soutěže nastupuje v prvním kole v Jablonci, zápas můžete od 16.30 sledovat minutu po minutě.

HOKEJ ONLINE: Pardubice hrají s Libercem. Prodlouží Tygři vítěznou sérii?

Sparta na úvod čtvrtfinále smetla Liberec, Motor porazil Pardubice

Pardubice jdou do čela. Vzdorující Liberec 11 sekund před koncem dorazil Kousal

Liberec doplnil sestavu semifinalistů, Ostrava ztratila postup i kapitána

Liberec udolal Pardubice 4:3 po nájezdech a doma zůstává neporažený

Hokejisté Pardubic přivítají v souboji favoritů Spartu, mohou jít zpátky do čela

FOTBAL ONLINE: Tři góly za půl hodiny! Sparta řádí v Brně, Liberec padl v Olomouci

ONLINE: Liberec - Pardubice, domácí zkusí nahradit opory, hosté už s Nitou

Pardubice deklasovaly Liberec 7:1 a upevnily si vedení v tabulce

FOTBAL ONLINE: Sparta řádí v Brně, cupuje nováčka čtyřmi góly za poločas! Liberec padl v Olomouci

Nováček se dočkal druhé výhry v sezoně, poradil si s Fiorentinou

Liberec - Sparta, finále poháru, hosté jsou v plné síle, domácí bez Kuchty

Pardubice - Sparta 2:4. Hosté přehráli v Ďolíčku Pardubice a vracejí se na druhý post

FOTBAL ONLINE: Příbram byla doma bita, Liberec nedal v Olomouci penaltu, Brno se chystá na Spartu

ONLINE: Video momenty z utkání Pardubice - Liberec

ONLINE: Pardubice chtějí oplatit porážku Kometě, Liberec nastupuje proti Třinci

Boleslav - Pardubice 1:0, o vítězství rozhodl reprezentační nováček Kušej

Pardubice dvakrát vedly, na výhru však nedosáhly

FOTBAL ONLINE: Pardubice začaly výborně, nad Boleslaví vedou!

Na Liberec jsme dobře připravení, uklidňuje českobudějovický kouč

FOTBAL ONLINE: V Ďolíčku Pardubice vládnou, poradí si i s Mladou Boleslaví?

Brno - Teplice 2:2, přestřelka, hosté ztratili vedení, pak dotahovali

Karviná - Baník Ostrava, slezské derby, potvrdí hosté roli favorita?

ONLINE: Na řadě je manchesterské derby, překvapí United?

Pardubice - Liberec 2:2, hosté vedli o dva góly, pak dvakrát skóroval Matějka

Plzeň selhala v Liberci, nováček z Pardubic slaví první vítězství po návratu do ligy

Ligový nováček má o azylu jasno! Na testy bere čahouna ze Sparty, který prošel Leicesterem

Divoké kolo! Pražská S berou důležité body. První výhru počítají Pardubice

Karviná - Zlín 4:1, nováček vyučoval, výhru přinesly tři góly za úvodní půlhodinu