Neskutečné drama. AC srovnal z penalty v poslední vteřině, pak kopali i brankáři

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.10.2020 (00:14)     Sekcia sport

Rio Ave mělo v rozstřelu tři mečboly, ale dvakrát pokus outsidera zastavily tyče. Nakonec rozhodla až dvanáctá série ve prospěch italského velkoklubu. celý článek

Zlín - Slovácko 1:2, oba rivalové kopali penalty, domácí díky ní vedli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.08.2020 (19:01)     Sekcia sport

Zlínští fotbalisté krátce po poločase šli do vedení z penalty, ale v regionální derby nebodovali. Hostující Slovácku v úvodu nového ročníku skóre otočilo, vítězný gól na 2:1 dal Daníček také z penalty.

Hložek důležitý u gólů, Schick potvrdil roli střelce. Penalty? Pro Alonsa žádné nervy

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.02.2023 (23:49)     Sekcia sport

Deset gólů, drama do poslední chvíle a k tomu nepostradatelná česká stopa. Dvojzápas play off Evropské ligy mezi Leverkusenem a Monakem prostě bavil. Drama za celkového stavu 5:5 rozsekly až penalty, ve kterých prokázal pevné nervy útočník Patrik Schick a i díky němu jde dál německý klub. „Upřímně řečeno, nebyl jsem nijak zvlášť nervózní,“ tvrdí kouč Leverkusenu Xabi Alonso.

Kousal setnul Liberec v poslední vteřině. Zaplať pánbůh má rakety v zadku, smál se Raška

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2021 (20:52)     Sekcia sport

Dvakrát po sobě slavil útočník Mladé Boleslavi Pavel Kousal vítězný gól až v samém závěru. Zatímco v pátek sestřelil Plzeň tři a půl minuty před koncem, v neděli v Liberci se trefil doslova v poslední vteřině prodloužení na 3:2.

Tatum v poslední vteřině vystřelil Bostonu výhru nad Brooklynem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.04.2022 (08:43)     Sekcia sport

New York - Basketbalista Jayson Tatum se postaral o nejvýraznější moment úvodních zápasů play off NBA, když v poslední vteřině střelou z otočky zajistil Bostonu výhru 115:114 nad Brooklynem....

Ligové drama vrcholí. Kovář versus Kolář. Kdo vychytá poslední derby sezony?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.05.2023 (00:00)     Sekcia sport

Že by drama ve fotbalové lize rozsekli brankáři? Proč ne! V sobotním derby pražských „S“ o všechno jdou proti sobě na Letné sparťan Matěj Kovář a slávista Ondřej Kolář. Kdo z nich bude na konci očekávaného duelu spokojenější?

Curry v poslední vteřině zařídil Golden State výhru nad Houstonem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     22.01.2022 (09:09)     Sekcia sport

San Francisco - Basketbalista Stephen Curry zařídil Golden State v NBA vítězství nad Houstonem 105:103, když v poslední vteřině trefil svou první vítěznou střelu s klaksonem v kariéře....

Specialista selhal! Souček a spol. konejší kamaráda, který proti United zahodil v nastavení penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.09.2021 (18:17)     Sekcia sport

Nevídané drama nabídl závěr nedělního duelu fotbalové Premier League mezi West Hamem a Manchesterem United. Ve třetí minutě nastaveného času za stavu 1:2 kopali Souček a spol. pokutový kop. Kouč Moyes kvůli tomu zvedl z lavičky vyhlášeného specialitu na penalty Marka Nobleho. Anglický záložník udělal tři dřepy, vzal si míč...a neproměnil.

Příbram překvapila v Olomouci. Vydřela remízu a v lize už není poslední

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.12.2020 (18:24)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce pouze remizovali doma s Příbramí 1:1. Hanáky poslal do vedení z penalty Houska, ale dvě minuty před koncem srovnal Antwi.

Karviná - Bohemians 1:1, domácí v přesile vedli, Prekop srovnal z penalty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.04.2024 (17:03)     Sekcia sport

Karvinští fotbalisté nad oslabenými Bohemians, kteří v závěru první půle přišli o vyloučeného Petráka, vedli po trefě střídajícího Budínského. Na konečných 1:1 však v zápase 29. ligového kola srovnal z pokutového kopu Prekop.

První semifinálové drama Eura rozhodly penalty. Slavili Italové

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.07.2021 (23:41)     Sekcia sport

Prvními finalisty Eura jsou fotbalisté Itálie, kteří v úterním semifinále ve Wembley porazili Španělsko na penalty.

Úder v nastavení, Karviná přenechala Dynamu poslední místo

Schick selhal proti stejnému brankáři. Odnese další prohru Leverkusenu kouč?

DeRozan trojkou v poslední vteřině dostal Chicago do čela Východní konference

Okoro trojkou v poslední vteřině zařídil Clevelandu výhru nad Brooklynem

DeRozanova trojka v poslední vteřině poslala Chicago do čela Východní konference

Chelsea má trofej, ovládla penaltové drama s Villarrealem

První triple double pro Ingrama. Cleveland vyhrál díky koši v poslední vteřině

Hamilton ovládl zběsilé drama a má stejně bodů jako Verstappen. Rozhodne poslední závod

Stronati v závěru z penalty zachránil Baníku remízu

Čtvrtá penalta po zásahu VAR. Jenže Zlín z nich má jen poloviční úspěšnost

Sigma si nechala ukrást vítězství, Příbram už není poslední

Hubené vítězství české reprezentace. V přátelském utkání s Kyprem se prosadil Darida s Holešem

Hrdina Curry! Americký rozehrávač zařídil v poslední vteřině Golden State výhru nad Houstonem

FOTBAL ONLINE: Drama vrcholí, Italové stále mají navrch. Španělsko už slaví postup

Zlín - Ostrava 1:1, hosté vedli díky vlastní brance, z penalty srovnal Poznar

Východočeské derby vítěze nenašlo

Komplex penalta. Klokani nedali tři v řadě, neúspěšného střelce v Plzni odhalil jejich bývalý spoluhráč

Terč posměchu Lingard zhatil parádní sázku. V poslední vteřině dal první gól sezony

Pep Guardiola po vítězství v FA Cupu: Konečně můžeme mluvit o treblu

M. Boleslav - Zlín 1:1, krásný gól Ladry, za hosty srovnal Simerský

Příbram dostala gól z penalty, prohrála a je opět poslední

FOTBAL ONLINE: EURO zná prvního semifinalistu, rozhodly penalty. Do akce se chystá Itálie