Slávista Kolář: V první půli jsme měli kliku, tady je to vždy válka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.10.2020 (06:59)     Sekcia sport

Při výhře v Ostravě nad Baníkem byl hodně v akci, několika důležitými zákroky fotbalistům Slavie nesmírně pomohl. A připustil, že jeho spoluhráči ještě měli v hlavách středeční vyřazení z Ligy mistrů. „Od toho zápasu v Dánsku uběhla krátká doba,“ kývl brankář Ondřej Kolář. celý článek

Slavii jsme v první půli do ničeho nepustili, škoda gólu ze standardky, litoval Bílek

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2023 (21:05)     Sekcia sport

Jeho tým sice v Edenu po první půli vedl, po přestávce ale drtivému tlaku fotbalistů Slavie nedokázal odolat. Po porážce 1:2 navíc spadla Plzeň na třetí příčku. „Je to škoda, měli jsme zápas dobře rozehraný," smutnil trenér Viktorie Michal Bílek po sobotním šlágru fotbalové ligy.

Nechci dát trenérovi a Jardovi Tvrdíkovi kudlu do zad, prohlásil hrdina Slavie Kolář

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     20.05.2021 (22:58)     Sekcia sport

Brankář Ondřej Kolář podržel fotbalisty Slavie ve finále poháru v Plzni dvěma zákroky v první půli a nasměroval je k výhře 1:0 a zisku trofeje.

To já hodil klukům klacek pod nohy, činil po minele proti Fradi pokání gólman Kolář

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.08.2021 (23:31)     Sekcia sport

Frustrace z nich přímo čišela. Aby ne, když slávističtí fotbalisté nastupovali u Dunaje ke kvalifikační konfrontaci o Ligu mistrů s domácím Ferencvárosem v roli favoritů. Ostatně, i domácí kouč je do ní pasoval. O to větší rozčarování Trpišovského svěřenci v budapešťské Groupama Areně zažili. „A naší vinou. Domácí měli tři šance a všechny jsme jim připravili my. Proto jsme zklamaní, neboť výsledek je pro náš špatný. Zvlášť po výkonu, který jsme předvedli v první půli,“ netajil trenér Pražanů Jindřich Trpišovský, že s prohrou 0:2 v prvním duelu 3. kvalifikačního předkola Ligy mistrů rozhodně nepočítal.

Brankář Kolář smutnil: Doufali jsme v postup, ale po inkasovaném gólu jsme se už báli hrát

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     16.04.2021 (00:43)     Sekcia sport

Skvělým zákrokem zabránil gólu, ale dál už jen brankář slávistických fotbalistů Ondřej Kolář chodil po střelách protivníka pro míče do sítě. Když během šesti minut první půle inkasoval potřetí, balon naštvaně vykopl do vzduchu. "Arsenal nám otevřel oči, v jaké kvalitě hrál," řekl Kolář po debaklu 0:4.

Zůstane Kolář v Edenu? Uvidí se... Další Liga mistrů ho tady láká

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.07.2020 (07:39)     Sekcia sport

Ani v derby neinkasoval, český rekord posunul na třiadvacet zápasů s čistým kontem v sezoně. Ondřej Kolář byl zvolen nejlepším brankářem fotbalové ligy a dost možná bude vyhlášen také jako její vůbec nejlepší hráč. „Letošního titulu si vážím víc než loňského. Změn v kádru bylo opravdu moc, ale ukázali jsme, jak jsme silní,“ pochvaluje si gólman mistrovské Slavie.

Jurásek chtěl penaltu, pak dal gól. Cítím důvěru týmu i trenéra, pochvaluje si mladý slávista

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.09.2023 (23:23)     Sekcia sport

Cvičil se soupeři, byl drzý a dravý. „Jeho výkon v první půli se mi fakt líbil,“ ocenil představení křídelníka Matěje Juráska proti Karviné trenér fotbalové Slavie Jindřich Trpišovský. „Cítím, že mi důvěřují tým i trenéři. Ale bylo důležité, že jsme se všichni, co jsme hráli nahoře, prosadili. To je skvělé,“ liboval si dvacetiletý junák po výhře 5:1 nad ligovým nováčkem.

Pan Nula jedničkou. Kličkující brankář Kolář je evropská extratřída

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.07.2020 (00:00)     Sekcia sport

Góly nestřílí. Ani na ně nepřihrává. Ale říct, že jim „jen“ zabraňuje by bylo dost nefér. Slávista Ondřej Kolář je totiž gólman-novátor. Rekordman fotbalové ligy a od čtvrtka také oficiálně její nejlepší hráč za sezonu 2019/20.

Brankář Kolář: Smutný konec, všichni jsme doufali, že bychom mohli postoupit

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.04.2021 (23:48)     Sekcia sport

První porážka v sezoně. Všude jsme byli pozdě, mrzí hradeckého Vlkanovu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.08.2021 (10:17)     Sekcia sport

Sám dvakrát nebezpečně vystřelil, ale v první ani ve druhé půli branku soupeře netrefil. I proto musel kapitán hradeckého fotbalového mužstva konstatovat, že první porážka v této prvoligové sezoně byla zasloužená. „Slovácko bylo velmi kvalitní ve hře s míčem, my jsme naopak měli strašně moc ztrát, to takhle nesmí být,“ viděl Adam Vlkanova hlavní příčiny prohry 0:1.

Opavští si zvykali na rychlost, kouče potěšily výkony mladých fotbalistů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.08.2020 (09:40)     Sekcia sport

Soustředění v Rakousku fotbalisté Slezského FC Opava zakončili remízou 1:1 se Štýrským Hradcem. „Vzhledem k naší krátké, specifické přípravě to pro nás byl náročný zápas,“ řekl opavský trenér Radoslav Kováč. „Znát to bylo hlavně v první půli, kdy jsme byli horší. Všude jsme byli o krok později. Navíc jsme měli spoustu ztrát, takže jsme o to více museli běhat bez míče.“

Hrozně nás to mrzí. Závěr jsme měli odehrát lépe, říká slávista Kuchta

Trpišovský chválil semknutí týmu. Hrají mentálně silní hráči, těší ho

Ligové drama vrcholí. Kovář versus Kolář. Kdo vychytá poslední derby sezony?

Hloupý gól, ale jsem rád, že tým má chyba nezlomila, řekl gólman Kolář

Tohle už možná nikdo nezažije, vzpomíná Kolář na pardubické tituly

Baník střílí valnou většinu gólů ve druhé půli. Shoda náhod, soudí Hapal

Krejčího přemohly po derby emoce. Co jsme dokázali, dvakrát dorovnat skóre, to jsem tady dlouho nezažil!

Krejčího přemohly po derby emoce. Co jsme dokázali, dvakrát dorovnat skóre, už jsem tady dlouho necítil!

Asi bylo chybou, že jsme některé hráče hodili do vody, přiznal Šilhavý po prohře s Němci

Nadvláda sešívaných. Nejlepším hráčem sezony byl zvolen Kolář, trenérem Trpišovský

Měli jsme kopat penaltu, štvalo mladoboleslavského trenéra Hoftycha

Měli jsme mnohem víc šancí, mohli jsme být veselejší, hodnotil Rakovan návrat do zlínské branky

Sobotka o prohrané premiéře za Spartu: Jezdili jsme s pukem akorát po rozích

Brněnský talent, kterého obletuje Sparta, naštval kouče. Nezodpovědné chování, zlobí se

Měli jsme brát tři body, nechápe Chorý, proč Plzeň na Spartě nevyhrála

Hra genů v Podještědí. Slávista Kolář se v Jablonci vrátil do branky, jeho bratranec byl v Liberci na lavičce

Rada po vyřazení od Sparty zuřil na kameru: Vy mě tady nebudete trénovat

Čtyři góly, výhra, ofenziva, to bylo v pořádku. Ale mrzí gól z rohu, litoval Vrba

Nechtěl jsem ze Zlína utíkat, říká o čekání na další šanci obránce Kolář

Takhle Sigma nemá vypadat, fanoušci si to nezaslouží, zní z vedení klubu

Dusno mezi Krmenčíkem a Plzeňáky? Mazáci by si je v nároďáku srovnali

České Budějovice - Jablonec 0:2, oba góly vítězů dal pohotový Doležal v první půli

Liberec zahodil v Brně do pauzy dvě tutovky. Pak jsme se rozsypali, mrzí Valentu kolaps ve druhé půli

Nejdřív radost, pak drama. Vyloučení změnilo úplně všechno, krčil rameny Xavi

Udrží si Ondřej Kolář po další hrubé chybě místo jedničky nebo dostane šanci Mandous?

Frťala hráčům vyprávěl o Řepkově blikanci. Tepličtí se triumfu na Spartě lekli

Velké zklamání a komplikace. Válku jsme nezvládli, smutnil po plichtě ve Zlíně slávista Chytil

Změny v sestavě a 115letá budějovická lajna. Zabralo to, těšilo Čachotského

Brutální zklamání, jsme v šoku, smutní Němci. Zápas s vedením o půli prohráli teprve potřetí v historii