Podle ředitele extraligy se může soutěž znovu rozjet 13. listopadu

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.10.2020 (20:03)     Sekcia sport

Až 13. listopadu by se mohla v případě platnosti současných zpřísněných opatření proti šíření nemoci covid-19 znovu rozjet hokejová extraliga podle svého ředitele Josefa Řezníčka. Situací při řadě nejasností pro nebližší budoucnost se bude ve čtvrtek zabývat výkonný výbor Českého hokeje i představenstvo Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Podle Řezníčka se může extraliga znovu rozjet 13. listopadu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.10.2020 (20:12)     Sekcia sport

Praha - Až 13. listopadu by se mohla v případě platnosti současných zpřísněných opatření proti šíření nemoci covid-19 znovu rozjet hokejová extraliga podle svého ředitele Josefa...

 

Podle Řezníčka se může extraliga znovu rozjet v listopadu, Liga mistrů se ruší

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.10.2020 (20:52)     Sekcia sport

Až 13. listopadu by se mohla v případě platnosti současných zpřísněných opatření proti šíření nemoci covid-19 znovu rozjet hokejová extraliga.

 

Výjimka i pro hokej. Ministerstvo zdravotnictví povolilo start extraligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.11.2020 (17:18)     Sekcia sport

Hokejová extraliga obdržela výjimku od ministerstva zdravotnictví, po téměř měsíční koronavirové přestávce se může znovu hrát. Soutěž začne čtyřmi zápasy v sobotu. Všechny týmy se do extraligy zapojí v pondělí, kdy je na programu kompletní 15. kolo.

 

Po fotbalu se dočkal i hokej. Ministerstvo zdravotnictví povolilo start extraligy

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     06.11.2020 (18:53)     Sekcia sport

Hokejová extraliga dnes dostala výjimku od ministerstva zdravotnictví a po téměř měsíční koronavirové přestávce se může znovu hrát. Soutěž opět začne čtyřmi zápasy v sobotu. Všechny týmy se do extraligy zapojí v pondělí, kdy je na programu kompletní 15. kolo.

 

První hokejová liga by měla znovu odstartovat nejdříve 21. listopadu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.11.2020 (17:20)     Sekcia sport

K restartu první hokejové liga by měla dojít nejdříve 21. listopadu. Druhá nejvyšší česká soutěž byla kvůli vládním opatřením proti šíření koronaviru přerušena 10. října a na rozdíl od extraligy vedení Českého hokeje doposud nepožádalo ministerstvo zdravotnictví o udělení výjimky, aby se první liga mohla opět začít hrát.

 

Povolí hokejistům trénovat? Extraliga se asi vrátí nejdříve 13. listopadu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.10.2020 (10:38)     Sekcia sport

Ředitel extraligy Josef Řezníček uvedl, že nejvyšší hokejová soutěž se může vrátit nejdříve 13. listopadu, pokud budou i dál platit pro profesionální sportovce zpřísněná opatření proti šíření koronaviru. Situaci komplikuje zejména zákaz společných tréninků. O nich ve středu ještě jedná ministerstvo zdravotnictví a existuje naděje, že sportovci dostanou výjimku.

 

O hokejové extralize je rozhodnuto

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2020 (16:26)     Sekcia sport

Za týden ve čtvrtek se má rozjet hokejová Tipsport extraliga, na programu jsou dva duely úvodního kola. V pátek dalších pět utkání. V neděli druhé kolo a takto až do března, kdy končí základní část. Takový je plán. Odstartuje nejvyšší hokejová soutěž podle plánu, co se dá očekávat v dalších týdnech a měsících? "Začne se v termínu, jak je naplánováno," potvrdil ve čtvrtek ředitel extraligy Josef Řezníček.

 

Vedení AHL doufá, že soutěž odstartuje začátkem prosince

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.07.2020 (12:00)     Sekcia sport

Vedení AHL odsunulo obvyklý začátek zámořské hokejové ligy o dva měsíce. I přes přetrvávající nejistotu a zdravotní krizi spojenou s pandemií koronaviru ale věří, že soutěž se bude moct naplno rozjet 4. prosince.

 

Profesionální soutěže se mohou v Česku opět rozjet, rozhodla vláda

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.11.2020 (16:51)     Sekcia sport

České profesionální sportovní soutěže se budou moct znovu rozjet, a to za předpokladu splnění přísných hygienických podmínek. Profesionálům bude také umožněno začít trénovat v halách. Restart schvália vláda na svém pondělním zasedání.

 

Rozhodnuto, extraliga za týden odstartuje. Ve hře je více scénářů vývoje

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2020 (16:26)     Sekcia sport

Za týden ve čtvrtek se má rozjet hokejová Tipsport extraliga, na programu jsou dva duely úvodního kola. V pátek dalších pět utkání. V neděli druhé kolo a takto až do března, kdy končí základní část. Takový je plán. Odstartuje nejvyšší hokejová soutěž podle plánu, co se dá očekávat v dalších týdnech a měsících? "Začne se v termínu, jak je naplánováno," potvrdil ve čtvrtek ředitel extraligy Josef Řezníček.

Fotbal se vrací i v Rakousku, liga se může rozběhnout začátkem června

Antidopingový výbor znovu změní šéfa. Úkoly jsem splnil, proto odcházím, tvrdí Janák

Profesionály zrestartoval. Hlavní je rozjet sport dětí, upozorňuje Hnilička

V Antidopingovém výboru ČR se znovu změní vedení, Janák po roce a půl skončí

Povinné testování může být likvidační, ozývají se sportovní kluby

Draft basketbalové NBA se znovu posouvá, tentokrát na 18. listopadu

Kluby z extraligy plus Kladno a Přerov. Domácí pohár se vrací

Ďolíček se mění. Po bourání architektonická soutěž, pak konečně rekonstrukce

To nejlepší z Floridy i pro WNBA. Školu hvězd čekají nezvyklé prázdniny

První hokejová liga by měla začít nejdříve 21. listopadu

I hokej dostal výjimku, v sobotu přijde restart! Jasno je i o způsobu a četnosti testování

Soutěž plaveckých profesionálů si dává pauzu, důvodem je válka na Ukrajině

Slováci mají v nominaci na Německý pohár 11 hokejistů z české extraligy

Nehorázný a nechutný útok, který nemá obdoby. Ředitele extraligy vytočila slova manažera Olomouce

Ředitel extraligy Loukota o nedohraném duelu: Buď najdou společné řešení kluby, nebo rozhodnu já

Fotbalová liga o dva týdny dřív nezačne. Hrát by šly přípravné duely

Lipsko bude mít nového sportovního ředitele. Po 14 letech v Mönchengladbachu přichází Max Eberl

NHL chce dohrát sezonu. Co vše se nyní řeší?

V hokejové extralize se objevil pozitivní dopingový nález a znovu se týká Hradce

Už pátá extraligová prohra. Volejbalisté liberecké Dukly se dál trápí

Britská rallye byla zrušena, MS přišlo už o pátou soutěž

Můžu ukončit spekulace o přesunu do Znojma, řekl šéf Vyškova. Klub přes nejistotu cílí na baráž

Extraligové kluby čekají a bojují s úbytkem diváků. Může se soutěž přerušit?

Saúdská liga může podle Ronalda brzy patřit k nejnáročnějším soutěžím

První liga mění formát a rozpis soutěže!

Kladenský Kubík překonal problémy se srdcem a válí: Ale pořád se učím být na ledě větší svině

Extraligu stíhají špatné zprávy, ale nabízí i dojemné příběhy

Šéf extraligy Řezníček: Už vidíme světýlko na konci tunelu. Tím je promořenost

Padesátníci Tyson a Jones budou boxovat až na konci listopadu

Obhájci Lvi Praha jsou ve finále extraligy volejbalistů, znovu porazili Příbram

Čekání končí. Tak kdo letos? Začíná vyřazovací část Ligy mistrů

Nový šéf extraligy: Baráž zůstává problémem, chceme zvýšit atraktivitu

Extraliga podle Ujčíka dělí hráče na hvězdy a ty ostatní. Ředitel soutěže se ohradil

Fotbalový Liberec už ví, kdo nahradí dlouholetého ředitele

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy