Ostrava využila v Příbrami dlouhou přesilovku a vyhrála jasně 4:0

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.11.2020 (20:39)     Sekcia sport

Příbram - Fotbalisté Ostrava vyhráli v 7. ligovém kole v Příbrami 4:0. Baník hrál od čtvrté minuty bez vyloučeného Oliviera Kingueho a přesilovku využil až po pauze. Dva góly dal střídající... celý článek

Dva výběhy Macíka a za půl hodiny hotovo. Všechno špatně, hlesl kouč Jílek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2023 (07:59)     Sekcia sport

Velká očekávání, deset tisíc diváků, dva špatné výběhy brankáře Matúše Macíka proti sprinterovi Tankovi a po půl hodině bylo vlastně po zápase. Ostrava vyhrála v Olomouci tradiční bitvu rivalů opět jasně 3:0, když od 19. minuty hrála proti oslabenému soupeři po vyloučení smolaře Macíka. Přesilovku využila ještě dvakrát.

Opava proti Pardubicím využila přesilovku a poprvé na jaře doma skórovala i vyhrála

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.03.2021 (16:49)     Sekcia sport

Slezané zdolali nováčka 1:0 a připsali si teprve třetí vítězství v ligové sezoně. Pardubice hrály od konce prvního poločasu bez vyloučeného Cadua.

Real deklasoval Osasunu a upevnil si první místo. Dva góly dal Bellingham

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2023 (18:37)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid doma rozdrtili Osasunu 4:0 a upevnili si první místo ve španělské lize. Záložník Jude Bellingham potvrdil dvěma góly svou střeleckou formu. Celek z hlavního města vede neúplnou tabulku o dva body před Gironou, která v devátém kole v Cádizu využila dlouhou přesilovku a zvítězila 1:0.

Baník využil dlouhou přesilovku a v Liberci po 11 letech zvítězil

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2021 (17:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy využili dlouhou přesilovku a v 10. kole první ligy zvítězili v Liberci 2:0. Baník poslal ve 43. minutě do vedení proti bývalému klubu Jiří Fleišman a výhru potvrdil o 20 minut později Ladislav Almási. Severočeši hráli od 38. minuty bez vyloučeného Christa Tiéhiho, v závěru dostal červenou kartu i hostující Almási. Liberec ve čtvrtém utkání pod trenérem Lubošem Kozlem poprvé prohrál a v tabulce mu patří 13. místo. Ostravští U Nisy naplno bodovali po více než 11 letech a zvítězili počtvrté z posledních pěti kol.

Ostravský Zajíc odstartoval demolici Příbrami: Šel jsem na hřiště, abych dal gól, a byly dva...

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.11.2020 (10:21)     Sekcia sport

Čtyřiadvacetiletý útočník Tomáš Zajíc proseděl první půli duelu Příbrami s Baníkem na lavici náhradníků. Pořádně se ošíval, protože Ostrava, i když hrála od čtvrté minuty po vyloučení domácího Kingueho přesilovku, byla jalová. V poločase nařídil v karanténě trpící kouč Luboš Kozel telefonicky tři změny. Jednou z nich byl i Zajíc, který odstartoval příbramskou demolici a dvěma trefami se podílel na výhře Baníku 4:0. „Na hřiště jsem šel s tím, že mám dát gól, a byly dva,“ usmíval se po utkání...

Plzeň dvakrát využila přesilovku a porazila Olomouc,

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     01.02.2022 (20:05)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili ve 48. kole extraligy 2:1 Olomouc, kterou zdolali potřetí v řadě.

Fotbalisté Girony využili přesilovku a vedou neúplnou tabulku španělské ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.10.2023 (16:21)     Sekcia sport

Fotbalisté Girony využili dlouhou přesilovku a po výhře 1:0 v Cádizu v 9. kole španělské ligy vedou o bod neúplnou tabulku. Do čela se ale dnes může vrátit Real Madrid, který od 16:15 hostí Pamplonu.

Český mistr zachraňoval reputaci! Sparta neměla nárok, Liberec vyfasoval bůra

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.10.2020 (18:00)     Sekcia sport

Český fotbal na domácí scéně nuceně spí, pohároví vyslanci ale mají napilno. Ve čtvrtečních zápasech 2. kola základních skupin Evropské ligy bodovala pouze mistrovská Slavia, která v závěru utkání s Leverkusenem využila dlouhou přesilovku a díky trefě střídajícího Petera Olayinky zvítězila 1:0. Další dva zástupci naservírovali fanouškům debakly. Sparta veze ze hřiště AC Milán výprask 0:3 a minule vítězný Liberec tentokrát vyfasoval příděl 1:5 v Bělehradě od Crvene zvezdy.

Postupuje i Liberec, využil přesilovku

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.09.2020 (17:21)     Sekcia sport

Liberec je druhým českým zástupcem, který postoupil do 4. předkola fotbalové Evropské ligy, v Rumunsku vyhrál 2:0 nad oslabeným týmem FCSB, jemuž kvůli koronaviru chybělo hned 15 hráčů. Severočeši na stadionu v Giurgiu hráli od 20. minuty a vyloučení Stefana Cany dlouhou přesilovku, kterou v druhé půli zužitkovali po rohových kopech Júsuf Hilál a střídající Michael Rabušic. Už o pár hodin dříve si zajistila účast v závěrečném play off Plzeň, když porazila Sönderjyske 3:0.

Brněnské derby skončilo dramatem. Hráč bránil pořadatele před útokem, dostal červenou

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     22.08.2021 (12:14)     Sekcia sport

Od rozhodčího Radka Dubravského uviděl Jan Silný červenou kartu. Zbrojovka pak využila přesilovku a zvítězila 2:1.

Sparta na půdě posledního nezaváhala, Baník doma selhal, Dynamu vyšel senzační obrat

Baník nevyužil přesilovku a venku i potřetí remizoval

Lvi jasně ovládli první volejbalové semifinále proti Příbrami

Dubovská byla ve slalolmu v Jasné čtrnáctá, vyhrála Shiffrinová

Slávisté udolali lídra z Plzně, trefil se i Krmenčík. Viktoria dohrávala s osmi hráči

Karviná přesilovku nevyužila, bere jen bod

Ostrava vyhrála v Liberci

Kometa vyhrála potřetí v řadě

Dubovská byla ve slalomu v Jasné čtrnáctá, vyhrála Shiffrinová

25. kolo: Slavia prohrála a ztrácí tři body na Plzeň, Sparta hraje s Pardubicemi

Poslední přípravy: Bohemians remizovali s Příbramí, Budějovice smetly Táborsko

Karviná využila prohry Příbrami a je v čele druhé ligy. Slavii nepomohly ani posily z áčka

Klokani v generálce remizovali s Příbramí, Budějovice porazily Táborsko

Senegal využil přesilovku a je ve čtvrtfinále

Ostrava podruhé v sezoně deklasovala Příbram, doma vyhrála 5:0

Zápas Příbrami se Slavií B byl po dešti odložen, Líšeň vyhrála v Jihlavě

Baník nevyužil dlouhou přesilovku, v Liberci gól nepadl

Slavia v dlouhé přesilovce prohrála v Liberci a ztrácí tři body na vedoucí Plzeň

Jasná zpráva z Jasné. Slalomářka Dubovská si dojela pro životní maximum

Lídr anglické ligy doma senzačně padl, přestože měl dlouhou přesilovku

Hoftych brání hráče za remízu s Boleslaví: ‚Není jednoduché hrát pod takovým tlakem‘

Sparta ze dvou penalt využila jednu, z nervozního utkání v Ostravě si přivezla bod