Třinecký Vrána: Měli jsme mít tři body, ale i za ty dva jsme vděční

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.11.2020 (09:17)     Sekcia sport

Kapitán třineckých hokejistů Petr Vrána po výhře nad Kometou Brno 4:3 v prodloužení řekl, že za dva body jsou vděčni. Připustil však, že tříbrankové vedení by ztratit neměli. „Bylo vidět, že oba týmy dlouho nehrály, i když my jsme měli výhodu, že jsme mohli trénovat v polském Cieszyně,“ uvedl Vrána. „V úvodu se ta herní pauza projevila nepřesnostmi.“ celý článek

Vrána první gól, Růžička tři body. Martin si jede svoji ligu, smál se třinecký kapitán

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2021 (07:14)     Sekcia sport

Stým bodem v dresu Třince a prvním gólem v sezoně otevřel kapitán Petr Vrána gólový účet utkání 10. kola proti Karlovým Varům. Třinec v něm Západočechy udolal až v prodloužení 3:2, přestože vedl na začátku druhé třetiny už 2:0. „Je to škoda, že jsme o ten jeden bod přišli. Nic proti Varům, ale ze hry i šancí jsme měli více. Ale neproměnili jsme je a Vary nás po našich chybách potrestaly,“ odůvodňoval třetí domácí ztrátu v sezoně Vrána.

Svačina odstartoval parádní třinecký obrat. Rozhodlo, že jsme nezačali bláznit, říká

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2022 (20:47)     Sekcia sport

Vítězným nájezdem rozhodl druhé utkání semifinále s Mladou Boleslaví, prvního gólu zapsaného do statistik se ale třinecký Vladimír Svačina dočkal až v úvodním finálové bitvě proti Spartě. Ve 45. minutě srovnal na 1:1 a odstartoval velký ocelářský obrat. „Bylo to strašně těžké. Sparťané byli strašně dobří na puku a v začátku utkání bylo trošku vidět, že jsme s tím měli problémy. Naší trpělivou hrou jsme to ale dotáhli do vítězného konce. Nějaké šance jsme si vytvořili i v úvodní třetině, ale góly jsme dali až ve třetí,“ popisoval třinecký útočník.

Neřešili jsme možnost přiblížit se Pardubicím, tvrdí třinecký Voženílek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2023 (10:40)     Sekcia sport

Na začátku sezony 2020-21 hokejoví Oceláři Třinec drželi bodovou sérii v extralize 20 zápasů. Tu nyní nepřekonají. Šňůru šestnácti duelů, v nichž bodovali, jim v neděli ukončily Pardubice (1:5). „Vnímali jsme, že jsme měli nějakou sérii, ale poslední zápasy nebyly z naší strany dobré a v neděli to vyvrcholilo,“ řekl třinecký útočník Daniel Voženílek.

Třinecký úkol pro druholigové jaro: najít střelce. Vrátí se Dedič?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.11.2022 (08:14)     Sekcia sport

Přáli si vyhnout se bojům o záchranu, jenže po podzimní části národní ligy s 18 body čtrnácté fotbalisty Třince dělí jediný bod od sestupových příček. „Jsem zklamaný. Měli jsme na víc bodů. Z podzimu se dalo vytěžit o hodně více,“ uznal třinecký záložník Jakub Habusta.

Bylo tam i to moje vyloučení, kál se třinecký obránce Polášek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.09.2023 (11:38)     Sekcia sport

Jen 36 vteřin pobyl na trestné lavici třinecký obránce Adam Polášek, když hokejisté Vítkovic v čase 59:27 při hře v šesti proti čtyřem snížili na 3:2... „Ztratili jsme zbytečně bod,“ prohlásil po výhře 4:3 v prodloužení Polášek, který, ač vítkovický odchovanec, za ně odehrál jen 15 extraligových zápasů. „Měli jsme si to uhrát úplně jinak. Bylo tam i to moje vyloučení...“

Oceláře probral budíček. Věřím, že nás výhra nakopne, říká kanonýr Daňo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2023 (13:18)     Sekcia sport

Kladenskými obránci nepokrytý Marcinko si po přihrávce Daňa najel před branku a bekhendem poslal puk pod horní tyč. Osm minut před koncem vstřelil vítězný gól. Hokejoví Oceláři Třinec v nedělním 45. kole extraligy porazili Kladno 5:4, byť ztratili vedení 3:1 a museli otáčet stav 3:4. „Velice těžký zápas. Důležité tři body,“ oddechl si třinecký trenér Zdeněk Moták. „V první třetině jsme měli spoustu šancí, i vyložených, které jsme neproměnili, ale do kabin jsme šli za stavu 2:1.“

Stým gólem ke stému bodu! Je to pěkné, pochvaloval si třinecký kapitán Vrána

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.02.2021 (19:48)     Sekcia sport

Dvě stovky oslavil pod Ještědem třinecký kapitán Petr Vrána. Svou jubilejní stou trefou v extralize pomohl Ocelářům po přesvědčivé výhře 4:0 nad Libercem k zisku stého bodu v základní části.

Měli jsme brát tři body, nechápe Chorý, proč Plzeň na Spartě nevyhrála

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2022 (21:18)     Sekcia sport

Prakticky celý zápas vedli, měli otěže ligového šlágru pevně v rukou. Ani dvoubrankový náskok a řada dalších šancí jako tutové pojistky na zisk tří bodů fotbalistům Plzně nestačily. Nakonec vezou ze Sparty pouze bod za remízu 2:2, do čela tabulky jde díky lepšímu skóre Slavia. „Teď jsme dole, měli jsme tady rozhodně brát tři body,“ láteří útočník Tomáš Chorý, který na Letné otevřel skóre a při dalším rohu asistoval u trefy kapitána Hejdy.

Noviny čteme, ale kdo povede Spartu jsme neřešili. Na ledě jsou hráči a ne trenér, řekl třinecký Mazanec

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2022 (21:03)     Sekcia sport

Před reprezentační přestávkou proti Kladnu (8:0) brankář Třince Marek Mazanec vychytal první čisté konto v sezoně, hned po návratu do extraligové zátěže měl blízko k další. V repríze posledního finále proti Spartě odolával až do 54. minuty, kdy jej propálil Miroslav Forman. Štvát ho to ale tolik nemuselo, Třinec vyhrál 2:1 a čtvrtému Brnu se přiblížil na dva body. „Ohromně těžký zápas. Měli jsme horší vstup do utkání, kdy jsme Spartě dovolili nějaké šance. Ale kluci mi hodně pomohli, pak jsme dali rychle dva góly a na tom se už dalo stavět," vykládala třinecká gólmanská jednička.

Po hokeji úkoly se synem. Zvládáme to. Nejsem na to sám, děkuje Vrána blízkým

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.01.2022 (09:59)     Sekcia sport

S dobrým přítelem a třineckým kumpánem Tomášem Kundrátkem skočili do rybaření po hlavě. Pořídili si člun a když hokejovou extraligu přerušila na konci roku reprezentační přestávka, vyrazili do Přerova na Bečvu chytat dravce. „Udělali jsme si menší dovolenou bez dětí, využili jsme hlídání, ale za celý den jsme chytli jednu rybu. Pak jsme zašli do hospody, tam to bylo úspěšnější,“ usměje se kapitán hokejových Ocelářů Petr Vrána v podcastu Z voleje. Celý díl odvysílá iDNES.cz v úterý.

Očekávaný návrat? Vrána nedohrál

Prezidentský pohár nás mrzí, ale to nejdůležitější přichází až nyní, říká třinecký kapitán Vrána

Očekávaný návrat? Vrána po drsném střetu nedohrál

Kam půjde Varaďa? A kdo ho nahradí? I třinecký kapitán Vrána tápe

Když vidíte, jak si kapitán v sedmatřiceti lehá do střely, nakopne to každého, tvrdí brněnský Flek

Vejmelka po postupu Komety: Jsme na koni, proti Třinci chceme uspět

Udělali jsme další krok, ale je potřeba ještě jeden, zdůraznil po třetí výře kapitán Vrána

Útočné situace jsme měli vyřešit lépe, mrzelo Kozla. S obranou byl spokojený

Červenka: Potřebovali jsme nutně gól. Na medaili jsme měli. Nic neuzavírám

NAD(H)LEDEM: Třetí třetinu jsme odfárali, hřeje Bednáře. Vrána? Zatnul zuby, všechna čest!

NAD(H)LEDEM: Třetí třetinu jsme odfárali, hřeje Bednáře. Vrána? Zatnul zuby. Všechna čest!

Kvůli dobrým výsledkům se rozprodali hráči a začínali jsme znovu, říká legenda Sparty o svém konci

Vrána: Proslov jsem v kabině neměl, všichni jsme si k prohrám něco řekli

Znovu jsme outsideři, ale známe recept na titul, říká třinecký Daňo

Třinecký útočník Vrána: Je skvělé hrát finále proti Spartě, i kvůli atmosféře

V první třetině jsme měli nohy ještě v autobuse. Pak jsme se ale zvedli, liboval si plzeňský útočník Suchý

Hanáci už v devět kol neprohráli, trenér Látal po třetí remíze v řadě přesto připomíná: Mohli jsme být jinde