Hokejisté Dynama pod trenérem Králem poprvé prohráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2020 (20:09)     Sekcia sport

Hokejisté pardubického Dynama nenavázali na výhru nad Třincem a v druhém duelu pod trenérem Králem poprvé prohráli. V dohrávce 14. kola Tipsport extraligy podlehli Liberci 1:4. celý článek

Senzační obrat Dynama. Prohrávalo o tři góly, v prodloužení urvalo výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2020 (19:19)     Sekcia sport

Hokejisté Dynama Pardubice pod novým koučem Richardem Králem zabrali. V nedělním duelu 20. kola extraligy vyhráli nad Třincem 7:6 v prodloužení. Ve třetí dvacetiminutovce Východočeši smazali třígólové manko. Třinec poprvé v tomto ročníku extraligy prohrál.

Hokejisté Zlína potřetí v řadě prohráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2021 (19:10)     Sekcia sport

Hokejisté Zlína prohráli ve 43. kole extraligy s Pardubicemi 1:3 a neuspěli tak potřetí za sebou. Na výhře Dynama se prvním gólem po návratu z Ruska podílel reprezentační útočník Tomáš Zohorna, jenž si připsal i asistenci.

Bojovná Verva poprvé pod novým trenérem bez bodu

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.11.2022 (20:58)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova vyšli pod novým hlavním trenérem Karlem Mlejnkem poprvé bodově naprázdno. Po reprezentační přestávce prohráli ve 20. kole extraligy v Hradci Králové 0:3. Rozhodující gól v souboji defenziv a brankářů vstřelil ve 45. minutě slovenský útočník Lukáš Cingeľ. Třetí domácí výhru Mountfieldu za sebou ještě pečetili Oliver Okuliar a Christophe Lalancette. Gólman Henri Kiviaho udržel podruhé v sezoně čisté konto.

Pardubice podlehly Liberci 1:4 a s koučem Králem poprvé neuspěly

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     24.11.2020 (21:22)     Sekcia sport

Pardubice - Hokejisté Pardubic podlehli v dohrávaném duelu 14. kola extraligy v domácím prostředí Liberci 1:4 a ve druhém utkání pod novým koučem Richardem Králem poprvé neuspěli. Dynamo...

Motor doma neuspěl poprvé po čtyřech výhrách

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.01.2021 (19:15)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic prohráli v nedělním utkání 36. kola Tipsport extraligy s Pardubicemi 1:2. Jihočeši sice v polovině duelu vyrovnali Pýchou na 1:1, ale o pár desítek později Camara rozhodl o výhře Dynama.

Hokejisté Dynama zabrali a poprvé bodovali naplno

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.11.2020 (19:21)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic zvítězili v duelu dohrávaného 13. extraligového kola doma nad Brnem 2:1 a v devátém utkání sezony se poprvé radovali z tříbodové výhry. V dresu Dynama, které zabralo po sérii šesti porážek, se během druhé třetiny gólově prosadili Vladimír Svačina s Radoslavem Tyborem, snížení Martina Zaťoviče necelých osm minut před koncem pouze korigovalo výhru domácích. Východočeši se odpoutali z posledního místa, které jim ještě před dnešním programem patřilo.

Třebíčští hokejisté poprvé v sezoně prohráli, první ligu vedou o bod

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.10.2021 (22:42)     Sekcia sport

Třebíčští hokejisté ve 12. kole první ligy přišli jako poslední o neporazitelnost. Ve Vrchlabí prohráli 2:4 a v čele tabulky mají už jen jednobodový náskok před druhými Litoměřicemi, které porazily doma Slavii 4:3. Pražané prohráli pošesté za sebou.

Hokejisté Pardubic zdolali Litvínov 2:1, rozhodl obránce Mikuš

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     27.11.2020 (20:35)     Sekcia sport

Pardubice - Hokejisté Pardubic zdolali ve 21. kole extraligy Litvínov 2:1 a vyhráli druhý ze tří zápasů pod novým trenérem Richardem Králem. V čase 40:58 rozhodl o úspěšném završení...

Hokejové MS hlásí další překvapení! Němci poprvé prohráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2021 (17:30)     Sekcia sport

Hokejisté Kazachstánu vyhráli v úterním utkání skupina B nad Německem 3:2, když o vítězství rozhodli dvěma trefami ve třetí třetině. Němci na šampionátu poprvé prohráli, Kazaši potřetí zvítězili.

Hokejisté Sparty po odvolání kouče Patery prohráli s Pardubicemi

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2022 (19:52)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic vyhráli v zápase 19. kola extraligy na ledě Sparty 3:2, připsali si devátou výhru v řadě a zvýšili svůj náskok v čele soutěže na šest bodů. Pražané, na jejichž střídačce v sobotu skončil hlavní trenér Pavel Patera a tým vedli manažeři Petr Ton a Jaroslav Hlinka, prohráli popáté za sebou. Sparta klesla v tabulce na předposlední místo. Třemi body za gól a dvě asistence se na výhře Dynama podílel obránce Jan Košťálek.

Hokejisté na MS poprvé prohráli s Rakouskem, outsiderovi podlehli po nájezdech

Jaškin králem střelců KHL. Zakončil základní část 38. gólem a je králem střelců KHL

Hokejisté Vítkovic poprvé v Lize mistrů neuspěli, prohráli v Lahti 0:4

Pardubice pod novým trenérem ožívají, slaví druhé vítězství

Union Berlín s Králem v LM podlehl Realu gólem v nastavení

Hokejisté Sparty poprvé v sezoně prohráli, Kladno v prodloužení přetlačilo Plzeň

Nováček z Budějovic doma opět zklamal, nedal ani gól

Eberle po nevyužitém mečbolu: Do poslední chvíle jsme věřili, že opět otočíme

Dynamo po senzačním obratu slaví, Sparta si zastřílela, Plzeň prohrála derby

Hokejisté Pardubic na úvod Ligy mistrů nestačili na Ilves Tampere

Hokejisté Sparty poprvé v sezoně prohráli, Hradec Králové podlehl Karlovým Varům

Jícha zase králem, v německé lize ho vyhlásili nejlepším trenérem

Třinec na startu přípravy prohrál na ledě Vítkovic, Kladno deklasovalo Motor

Lídr poprvé padl, v parádních výkonech pokračují Litoměřice

Hokejisté Slovenska na OH poprvé vyhráli, Finové otočili zápas se Švédy

Lička je novým trenérem Dynama Moskva, v Orenburgu ho nahradí Jarošík

Moutinho setnul Manchester, United pod novým trenérem Rangnickem poprvé prohráli

Derby pro Mountfield! Mizerná sezona Dynama pokračuje

Senzace. Švédi stejně jako Češi prohráli oba úvodní zápasy MS. Prohráli s Běloruskem