Nováčka zachránil střídající Huf. Pardubice zůstávají v Ďolíčku neporažené

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2020 (17:45)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic zůstávají ve svém azylu u Botiče dál neporažení. Do 95. minuty sice prohrávali s Olomoucí po penaltě Nešpora, alespoň remízu 1:1 ale nováčkovi trefil v nastavení střídající Huf. Sigma protáhla svoji bodovou šnůru na šest zápasů a dostihla v tabulce druhou Spartu, která má však duel v Teplicích k dobru. celý článek

Pardubice zůstávají v Ďolíčku nadále neporažené, Teplice udolaly Brno

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.12.2020 (16:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic remizovali ve 13. kole první ligy se Zlínem bez branek. Nováček soutěže neprohrál v pražském azylu v Ďolíčku, kde kvůli nevyhovujícímu stadionu hraje domácí ligové zápasy, ani posedmé a získal tam 15 z celkových 19 bodů. "Ševci" nevyhráli a neskórovali ve třetím kole po sobě.

Pikantní bitva v Ďolíčku vítěze nepoznala. Pardubice znovu zachránil mladík Huf

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2020 (15:55)     Sekcia sport

Souboj fotbalistů Bohemians a Pardubic, kteří jsou v této sezoně v Ďolíčku doma, skončilo smírně 1:1. Východočeši, kterým Klokani u Botiče poskytli po postupu do ligy azyl, prohrávali v sobotním duelu desátého kola po trefě Necida. Konečnou podobu výsledku ale stanovil po změně stran střídající Huf, jenž skóroval potřetí v řadě.

Fotbalové Pardubice opět prohrály a zůstávají poslední

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2022 (18:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic prohráli v nedělním utkání 9. kola ve vršovickém Ďolíčku s Bohemians 0:1. Vítězný gól Pražanů vstřelil ve druhé půli Adam Jánoš, Pardubice zůstávají po šesté porážce v řadě se třemi body na poslední příčce tabulky.

Bohemka v Ďolíčku využila přesilovka a Pardubice porazila 2:0

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     09.04.2021 (20:18)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v předehrávce 26. kola první ligy nováčka z Pardubic 2:0.

Východočeská senzace v Ďolíčku! Nováček obral šampiona

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.09.2020 (21:27)     Sekcia sport

Duel Davida s Goliášem měl být jasnou záležitostí. Vždyť přece nováček ve svém vršovickém azylu hostil úřadujícího mistra. Jenže v Ďolíčku vybuchla první výsledková bomba sezony. Fotbalisté Pardubic v utkání 3. kola Fortuna ligy remizovali 1:1 se Slavií, která tak inkasovala první gól v sezoně a ztratila první dva body. Východočeši dokonce po poločase vedli, jasnému favoritovi zachránil střídající Musa jen remízu.

Přišel, pálil a Pardubice zachránil. Asi můj nejdůležitější gól, zářil radostí hrdina Huf

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2020 (22:35)     Sekcia sport

Znovu vyběhl na trávník jako střídající hráč a zase se střeleckými kopačkami. Jeho rána však měla na rozdíl od minulého duelu v Mladé Boleslavi tentokrát pro fotbalisty Pardubic cenu zlata. David Huf zachránil ligovému nováčkovi v páté minutě nastavení proti rozjeté Olomouci bod za remízu 1:1.

Senzace v Ďolíčku. Slavia si neporadila s nováčkem, Pardubice uhrály s mistrem remízu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.09.2020 (21:44)     Sekcia sport

Východočeši v azylu na stadionu Bohemians 1905 vedli po gólu Emila Tischlera, alespoň bod zajistil obhájci titulu po pauze střídající Petar Musa.

Pardubice - Zbrojovka Brno 1:3, nováček venku válí dál, všechny góly dal Řezníček

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.10.2022 (17:54)     Sekcia sport

Brněnští fotbalisté potvrdili, že jsou jedním z nejlepších týmů na hřištích soupeřů. V 13. kole Fortuna ligy zvítězili v pražském Ďolíčku nad domácími Pardubicemi 3:1. Všechny góly vítězů dal Jakub Řezníček, byl to jeho třetí ligový hattrick kariéry. Pardubice zůstávají poslední.

Chelsea si v derby hravě poradila s Tottenhamem, Manchesteru United vystřelil tři body Lingard

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     20.09.2021 (09:41)     Sekcia sport

Po 5. kole Premier League zůstávají tři neporažené celky, Chelsea, Liverpool a Manchester United. The Blues v šlágru kola porazili Tottenham na jeho stadiónu 3:0 hlavně zásluhou skvěle zvládnuté druhé půle. Rudí ďáblové měli velké problémy s kladiváři, vítězství 2:1 vystřelil v 89. minutě střídající Lingard.

Pardubice - Sparta, hrají Wiesner a Plavšič, Krejčího zastupuje Souček

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.04.2021 (16:05)     Sekcia sport

Sparťanští fotbalisté mají před sebou těžkou šichtu: musí porazit nováčka z Pardubic na jeho hřišti v pražském Dolíčku, aby se vrátili před Jablonec na druhou příčku. Utkání můžete od 17.00 sledovat v online reportáži.

Baník natáhl svou neporazitelnost na sedm zápasů a na Slovácko ztrácí jen bod

Pardubice - Sparta 2:4. Hosté přehráli v Ďolíčku Pardubice a vracejí se na druhý post

Žolík zachránil Zbrojovce v derby aspoň bod

Řezníček hattrickem zařídil výhru Brna

Tottenham znovu nezaváhal, zdolal i nováčka a drží stoprocentní bilanci

FOTBAL ONLINE: Plzeň vystřelila tři body v nastavení! Škoda řádil v Ďolíčku, Baník zachránil remízu. Chystá se derby

FOTBAL ONLINE: Olomouc hostí nováčka, na řadu přijdou i Baník či Sparta

Sparta rozdrtila nováčka! Kolaps Klokanů, gólové hody ve Zlíně a tři body pro Boleslav

FOTBAL ONLINE: Kobra vycenila zuby, Plzeň vede v Ďolíčku. Baník přejel nováčka

Nebyl to od nás nejhezčí fotbal, ale kluci bojovali, uznal pardubický trenér

Pardubice pokřtily nový stadion dobrým výkonem proti Slavii. Na body ale nestačil

Sparta nepokořila oslabený Jablonec. Jihočeši obrali Klokany. Pardubice padly i pod novým koučem

V Ďolíčku férová remíza. Ale s hořkým koncem, mračí se kouč Pardubic

Fotbalisté Plzně porazili Pardubice 1:0, Sparta nastoupí ve Zlíně

FOTBAL ONLINE: V Ďolíčku Pardubice vládnou, poradí si i s Mladou Boleslaví?

Pardubice - Jablonec 0:1, nováček končí sedmý, Doležal dal čtrnáctý gól

Pardubický trenér Krejčí: Hrát v Ďolíčku je v naší situaci výhoda

Pět olomouckých tref v Ďolíčku. Snad to takhle bude pokračovat, doufá Růsek

Fotbalisté Slavie porazili Pardubice 3:0, Chytil rozhodl hattrickem za osm minut