Běžkyně Razýmová byla na desítce v Ruce 27., vyhráli Johaugová a Klaebo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2020 (14:54)     Sekcia sport

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová skončila sedmadvacátá na klasické desítce Světového poháru ve finské Ruce. Michal Novák doběhl v závodu na 15 km jako nejlepší z Čechů těsně za bodovanou třicítkou na 32. místě. Zvítězila favorizovaná Norka Therese Johaugová, mužům kraloval její krajan Johannes Hösflot Klaebo. celý článek

Běžkyně Razýmová byla na desítce v Ruce 27., vyhrála Johaugová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2020 (11:07)     Sekcia sport

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová skončila sedmadvacátá v klasické desítce Světového poháru ve finské Ruce. Další Češky nebodovaly. Zvítězila favorizovaná Norka Therese Johaugová.

Běžkyně Razýmová v první třicítce, vyhrála Johaugová. Novák tentokrát nebodoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2020 (10:50)     Sekcia sport

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová skončila sedmadvacátá v klasické desítce Světového poháru ve finské Ruce. Další Češky nebodovaly. Zvítězila favorizovaná Norka Therese Johaugová. Závod SP na 15 km klasicky ovládl norský běžec na lyžích Johannes Hösflot Klaebo. Český reprezentant Michal Novák skončil těsně za body na 32. místě.

SP běžců v Ruce vyhráli Klaebo a Johaugová, Razýmová dojela dvaadvacátá

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     29.11.2020 (13:51)     Sekcia sport

Třídílné zahájení Světového poháru v běhu na lyžích ve finské Ruce vyhráli norští favorité Therese Johaugová a Johannes Hösflot Klaebo. Nejlepší z českých reprezentantek Kateřina Razýmová se v dnešní závěrečné stíhačce na 10 km volně posunula na celkové 22. místo, Michal Novák v patnáctikilometrovém závodu klesl na 38. pozici.

Běžkyně Razýmová v první třicítce, vyhrála Johaugová

Zahájení SP běžkyň v Ruce vyhrála Johaugová, Razýmová si polepšila, Novák klesl

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2020 (12:29)     Sekcia sport

Zahájení SP běžkyň v Ruce vyhrála Johaugová, Razýmová byla 22.

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.11.2020 (12:44)     Sekcia sport

Ruka (Finsko) - Třídílné zahájení Světového poháru běžkyň na lyžích v Ruce vyhrála norská favoritka Therese Johaugová. Nejlepší z českých reprezentantek Kateřina Razýmová se...

Razýmová byla ve skiatlonu na MS čtrnáctá, suverénně vyhrála Johaugová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.02.2021 (13:04)     Sekcia sport

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová dojela čtrnáctá ve skiatlonu na mistrovství světa v Oberstdorfu a dosáhla na svůj nejlepší výsledek na šampionátu v kariéře. Podle očekávání suverénně triumfovala favorizovaná Norka Therese Johaugová.

Razýmová byla na Tour na klasické desítce 14. Výkonnostně na to mám, hlásí

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.01.2021 (13:19)     Sekcia sport

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová byla čtrnáctá v 2. etapě Tour de Ski, klasické desítce s hromadným startem ve Val Müstair. Opět vyhrála Svahnová.

Zahájení Světového poháru běžkyň v Ruce vyhrála Johaugová, Razýmová byla 22.

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.11.2020 (13:02)     Sekcia sport

Třídílné zahájení Světového poháru běžkyň na lyžích v Ruce vyhrála norská favoritka Therese Johaugová. Nejlepší z českých reprezentantek Kateřina Razýmová se v dnešní závěrečné stíhačce na 10 km volně posunula na 22. místo.

Johaugová vyhrála na MS v Oberstdorfu i třicítku, Razýmová skončila devatenáctá

Norská lyžařka Johaugová suverénně ovládla závod na 30 kilometrů, Razýmová doběhla devatenáctá