Lingr si zase potvrdil, že mu máma radí správně. Trefil se i v derby, přesto ví, že musí střílet zdálky častěji

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.12.2020 (10:01)     Sekcia sport

Teď už ví, že mu máma radila dobře. Přesvědčil se o tom v pohárovém zápase v Nice, v nedělním derby proti Spartě (3:0) zase. Hrál ho poprvé v životě, přesto se Ondřej Lingr přidal k autorovi dvou slávistických gólů Simovi a zapsal se také mezi střelce. Přitom u jedné trefy zůstat nemuselo, protože už v první půli pálil podobně, jako v Nice. „Nevím, jestli by to Nita měl, chyběl snad metr. Je ale vidět, že to jde, takže musím střílet zdálky častěji a mnohem víc,“ byl ale i tak dvaadvacetiletý záložník nadmíru spokojen s tím, jak derby dopadlo. celý článek

Vyprodaný Eden viděl v derby výhru sešívaných. Spartu srazily góly Lingra a Schranze

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.03.2022 (20:06)     Sekcia sport

Slavia doma uspěla v derby se Spartou. V první půli se trefil hlavou Ondřej Lingr, pojistku v závěru přidal Ivan Schranz. Utkání vidělo 19 370 diváků.

Lingr stoupá mezi lídry Slavie. Být králem střelců by bylo fajn, řekl po derby

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.03.2022 (10:55)     Sekcia sport

Jeho důležitost pro Slavii roste. S ní přibývá minut a také branek - vždyť Ondřej Lingr momentálně prožívá nejlepší sezonu kariéry. „Vítězný gól v derby? Chutná výborně!“ radoval se fotbalista po výhře 2:0 nad Spartou.

Poslouchat mámu se vyplácí. Říkala, ať víc střílím, životní gól, jásá Lingr

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2020 (06:50)     Sekcia sport

Před zápasem v Nice telefonoval s maminkou. „A ona mi povídala, že mám víc střílet,“ líčil slávistický fotbalista Ondřej Lingr. Radu si vzal k srdci, poslechl, a byla z toho výstavní branka, která český tým nasměrovala k vítězství 3:1. „Ten gól byl i pro ni.“

Gól Spartě za Karvinou i v derby. Chutná skvěle, řekl Lingr. Když hraje, Stanciu sedí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.12.2020 (14:59)     Sekcia sport

V minulé sezoně v červnu skóroval proti Spartě ještě za Karvinou. Další gól největšímu českému klubu dal fotbalista Ondřej Lingr v derby. „Fantazie,“ říkal slávistický záložník nadšeně po nedělním triumfu na Letné 3:0.

Lingr se Schranzem rozhodli 302. derby a vzali rivalovi reálnou naději na titul

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2022 (20:07)     Sekcia sport

Dvakrát, a dost. Fotbalisté Slavie na třetí pokus v sezoně ovládli pražské derby. V utkání 24. ligového kola porazili Spartu 2:0 a vrátili se o skóre do čela tabulky před Plzeň. Letenští sice mají středeční dohru v Jablonci k dobru, ale také již propastnou desetibodovou ztrátu na vedoucí tandem, což jim bere reálnou naději na titul. Celkově 302. derby rozhodli hlavičkou Ondřej Lingr a pojišťující trefou Ivan Schranz.

Bah nakouřil strašný granát, tak kanonýr Lingr nastavil hlavu. Hovorka vařil, ale slaví

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2022 (21:13)     Sekcia sport

Výsledky, který pro vývoj soutěže hodně znamená. Derby ovládli sešívaní. Fotbalisté Slavie porazili doma ve 24. kole první ligy v pražském derby Spartu 2:0 a vzdálili se jí v tabulce o deset bodů. Letenští mají ještě středeční dohru v Jablonci k dobru. Vítězný gól vstřelil v Edenu v 41. minutě Ondřej Lingr, pojistku v závěrečném nastavení přidal Ivan Schranz.

Supernáhradník Lingr zařídil finále, na gól mu stačí chvilka. Úžasný pocit, zářil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.03.2024 (10:29)     Sekcia sport

Schválně si tipněte, jací tři střídající hráči v probíhající sezoně stříleli za Feyenoord Rotterdam nejrychlejší branky. Na prvním místě je Ondřej Lingr, jenž se v září proti Heerenveenu trefil už po čtyřiceti sekundách na trávníku. Na druhém taky najdete českého fotbalistu. A na třetím?

Lingr letěl po gólu za fanoušky, oslavu měl připravenou. Moc jsem si to užil, hlásil. Výhra Sivassporu? Komplikace

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.10.2022 (00:56)     Sekcia sport

Nehrál nejlepší zápas. Úplně mu to nešlo. Ale ukázal, v jakého lídra roste a jak je pro zraněními těžce zkoušenou družinu platný a důležitý. Záložník Slavie Ondřej Lingr rozhodl pátou partii základní skupiny fotbalové Konferenční ligy v Kosovu proti místnímu Ballkani jedinou gólovou hlavičkou. „Jsem rád, že jsem pomohl zase gólem a že jsem rozhodl,“ vyprávěl Lingr po výhře 1:0 v útrobách stadionu Fadila Vokrriho v Prištině.

Cenné body pro Slavii. Perfektní příprava před derby, zářil střelec Lingr

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.10.2022 (23:04)     Sekcia sport

Od desáté minuty se jeho role bleskově změnila. Fotbalista Ondřej Lingr musel kromě útočení ve větší míře zvládat i obranné povinnosti. Ani to ho však nezastavilo a svým typickým gólem rozhodl zápas 11. ligového kola proti Mladé Boleslavi. Oslabená Slavia nakonec zvítězila 2:1.

Ukázali jsme pravou tvář Slavie, těšilo Lingra. Při oslavě ho zavalili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.03.2023 (21:48)     Sekcia sport

Zatímco spoluhráči zklamaně mizeli do kabin, on vtrhl na hřiště a začal se okamžitě rozcvičovat. Poločasová pauza začínala a Ondřej Lingr, útočník fotbalové Slavie, věděl, že půjde od začátku druhé půle do hry. Nažhavený, odhodlaný, sebevědomý, připravený rozhodnout. Vše klaplo přesně podle plánu: Slavia šlágr s Plzní otočila a Lingr trefil výhru 2:1 vítězným gólem.

Lingr o bleskovém přestupu: Ještě nemám ani byt, pomáhá mi Hancko

Lingr prvním gólem za Feyenoord pečetil vysokou výhru

Sparta - Slavia 0:3, domácí nedali penaltu, tabulce dál vládnou sešívaní

Rozhodčí v derby nenařídil penaltu správně, Halinského vyloučení bylo v pořádku

Daň za druholigové derby? Dlouhé výjezdy pro Brod, Meziříčí a Žďár

Ať hrají Čvančara, Lingr a čtyři obránci, radí čtenáři. Věří Součkovi i Pavlenkovi

Suverénní první poločas. Slavia si poradila s Duklou a po výhře 4:1 je v osmifinále poháru

Derby Hradec vs. Pardubice na druhé straně. Nebudu v tom sám, ví Škranc

Lingr sledoval vítězství Feyenoordu ve finále Nizozemského poháru z lavičky

Nestůj a vystřel, jak maminka radila. Slávista Lingr díky tomu dal nádherný gól

Plichty už fotbalové Olomouci vadí. A gólman Trefil je pod palbou

Lingr Slavii proti Luhansku nepomůže

Oba postupující jsou dál, uznává Pavelka. Teď rychle do derby setřást zklamání

Doudera zná Třinec jako málokdo a radí: Střílet, střílet a střílet. Špinavé góly jsou naše šance

Sestava? Trenér to měl jednoduché, my jsme mu zbyli, smál se slávista Lingr

První Tyneside derby po 8 letech ovládl Newcastle. Sunderland dvěma góly sestřelil Isak

Lingr: Feyenoord? Neskutečné. Ze Slavie bych zadarmo nikdy neodešel

Áčko podalo fantastický výkon, motivuje nás to, přiznává Lingr

Tahle výhra nám v boji o titul pomůže, řekl slávista Lingr, jenž šlágr rozhodl

Skvělý Pastrňák se v NHL zase trefil, Boston však po kolapsu přišel o výhru

Čtenáři by dali šanci Hložkovi i Lingrovi, na hrotu chtějí vidět Kuchtu

Slavia zvládla i druhé pražské derby

Výhra na Slovácku nám pomůže v boji o titul, vždycky jsem byl dobrý hlavičkář, říká spasitel Slavie Lingr

Chelsea v lize konečně zase vyhrála. Výhru nad Fulhamem trefil Mudryk s Brojou

Úkaz Hovorka: rok bez fotbalu, derby bez chyb. Beru to jako nový začátek, říká

Slavia dokonala proti Slovácku těžký obrat, dvakrát se trefil Stanciu. Boleslav poprvé pod Jarolímem vyhrála

Polský rozhodčí Szymon Marciniak se osvědčil, derby odřídil s absolutním přehledem

Kometa Lingr a trenér smělého nováčka ovládli ligovou anketu za březen

Icardi zase zahodil penaltu, přesto slaví. Střílíme se do vlastní nohy, řekl Ten Hag

Slavia udolala v derby Bohemians 2:1. Znovu se trefil Sima

Švancara: Lingr může nahradit Stancia. A Sparta? Takhle se o titul nehraje