Třinec dál boduje. Prohráli jsme vlastními chybami, želí v Pardubicích

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.12.2020 (12:12)     Sekcia sport

Na sedmnáct zápasů hokejoví Oceláři Třinec protáhli svou sérii utkání, v nichž v řadě bodovali. V úterní dohrávce sedmého kola extraligy porazili Pardubice 4:3. celý článek

Před play off máme nastavené zrcadlo. Pohár? Dílčí úspěch, říká kapitán Dynama

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2023 (21:19)     Sekcia sport

Pardubičtí hokejisté si vysloužili Pohár Jaroslava Pouzara za vítězství v základní části. Jeho předávání po domácím utkání s Kometou však Dynamu zhořklo. V nepovedené poslední třetině přišlo o vedení a nakonec prohrálo 1:3. „Utkání jsme ztratili vlastními chybami, prohráli jsme si ho sami,“ mrzelo kapitána Patrika Poulíčka.

Veselý: Nic nebalíme, do Evropy máme dva mečboly. Na Spartě jsme sahali po třech bodech

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (13:14)     Sekcia sport

Srdnatý a bojovný výkon nakonec na body nestačil, fotbalisté Bohemians prohráli na Spartě 1:2. Podle trenéra Jaroslava Veselého si za to ale klokani mohou sami, protože vedení ztratili vlastními chybami. Boj o účast v evropských pohárech mají však stále ve svých rukou.

Domácí nezdar Třinec nesrazí. Pořád si jdeme pro postup, hlásí Nestrašil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.04.2023 (05:58)     Sekcia sport

Celou třetí třetinu do soupeře bušili. Snížili z 0:4 na 3:4, leč vyrovnat nedokázali. Navíc dostali gól při hře bez brankáře. Hokejoví Oceláři Třinec šesté semifinálové utkání extraligy s Pardubicemi prohráli 3:5 a nedokázali využít první mečbol. O finalistovi rozhodne sedmý duel v pátek v Pardubicích.

Sparťanský kolaps v Pardubicích, Oceláři zůstanou po výhře v prodloužení v čele

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2020 (14:34)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic prohráli ve středečním utkání 31. kola Tipsport extraligy s Brnem 0:1. Vítězný gól vstřelil Zaťovič. Karlovy Vary si sice vynutily v bitvě s Litvínovem prodloužení, tam ale po 25 sekundách inkasovaly a slavit může Verva. České Budějovice slaví výhru 4:3 v prodloužení nad Plzní, dvěma trefami k ní pomohl Forman. Olomouc padla s Hradcem Králové 2:3 po nájezdech. Sparta vedla v Pardubicích rychle 3:0, ale nakonec jede z Pardubic po porážce 4:5 bez bodu. Třinec vyhrál ve Zlíně 3:2 v prodloužení a zůstává první. Liberec podlehl Mladé Boleslavi 0:2.

Liberecký trenér Kozel: Byli jsme rozjetí, ale prohra na závěr dojem kazí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.12.2023 (12:32)     Sekcia sport

Skvělý konec podzimu s hořkou tečkou. Fotbalisté Liberce po šňůře sedmi ligových zápasů bez prohry v posledním utkání před zimní přestávkou prohráli v Pardubicích 0:2 a rozladili trenéra Luboše Kozla. „Kdybychom v Pardubicích uspěli, skoro bych řekl, že je škoda, že už podzim končí, protože jsme byli rozjetí a dařilo se nám. Tahle prohra ale dojem kazí,“ řekl Kozel na prahu zimní ligové přestávky, kterou jeho tým stráví na osmém místě tabulky.

Třinec je znovu stobodový. Urputné utkání, říkal Varaďa po Pardubicích

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.02.2022 (06:49)     Sekcia sport

Potřetí ve své historii hokejoví Oceláři Třinec v základní části extraligy překonali stobodovou hranici. Ve 48 zápasech jich nasbírali 101, když v nedělní dohrávce 44. kola porazili Pardubice 3:2.

Jak přibrzdit Třinec? Narušit taktiku, dostat se jim pod kůži, plánují Budějovice

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.03.2024 (08:09)     Sekcia sport

V prvních dvou zápasech prohráli a nedali jediný gól. Ani oni zatím nenašli způsob, jak překonat obranu mistra z posledních čtyř sezon. Přesto českobudějovičtí hokejisté ve čtvrtfinále play off proti Třinci v žádném případě nerezignují. Naopak věří, že se jim před vlastními fanoušky podaří sérii vyrovnat. Ve čtvrtek se hraje od 17 hodin, v pátek zápas začne o půl hodiny později.

Sparťanský kapitán: Třinec nás extra nepřehrál, výhru jsme mu darovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.04.2022 (11:02)     Sekcia sport

Nadějně rozehrané utkání, vedení po dvou třetinách, jenže pak přišel kolaps. Sparťanští hokejisté prohráli úvodní duel finále extraligy na ledě Třince 1:4, přestože přes čtyřicet minut plnili pokyny podle plánu. „Do té doby jsme domácí skoro k ničemu nepustili. Pak nám ujeli, dali gól a nevím, jestli jsme se pak zalekli, nebo jsme se rozsypali,“ krčil rameny hostující kapitán Michal Řepík.

Plzeňští házenkáři v Evropském poháru končí. O postup se připravili vlastními chybami

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2022 (19:48)     Sekcia sport

Házenkáři Plzně měli solidně nakročeno k velkému úspěchu. Ve čtvrtfinále Evropského poháru v prvním zápase uhráli na palubovce švédského Alingsasu cennou remízu 29:29. Doma však hlavně vinou vlastních chyb padli 25:29.

Basketbalisté Nymburka nestačili na Kolín, doma v lize prohráli po 243 zápasech

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.12.2022 (12:47)     Sekcia sport

Nymburk - Basketbalisté mistrovského Nymburka prohráli v dohrávce 5. ligového kola doma s Kolínem 85:87 a po více než 12 letech vyšli před vlastními fanoušky naprázdno. Osmnáctinásobný...

HOKEJ ONLINE: Kladno snižuje s Libercem, Kometa vede v Pardubicích. Třinec porazil Spartu

Kometa otočila zápas, Sparta vyhrála v Pardubicích a Třinec stále ještě neprohrál

Hradec přišel o body v závěru. Únava po Slavii? Klišé, ale síly docházely, přiznal kapitán

HOKEJ ONLINE: Sparťanský kolaps v Pardubicích, Oceláři zůstanou po výhře v prodloužení v čele

Závěr v Pardubicích: domácí skákali do střel. A pomohli si „dloubáčky“

Snad nám forma vydrží i po nynější pauze, doufá třinecký Hudáček

Kanadské posily zůstaly v hledišti a Třinec nedal gól

Mistr se dál trápí. Třinec popáté nebodoval

Třinec z jasného zápasu udělal drama. Ukázali jsme charakter, řekl Voženílek

Sparta postoupí, Třinec už není, co býval. Pardubice senzaci nedopustí, myslí si experti

Pardubice? Motivací je samotné semifinále, říká třinecký forvard Voženílek

HOKEJ ONLINE: Třinec hraje s Pardubicemi. Kdo ovládne letní pohár?

Dělba bodů je ale asi spravedlivá, řekl karlovarský asistent Mariška

Třinec prohrál v hokejové Lize mistrů i druhý zápas

Barcelona nezvládla dohrávku

Sparta ovládla prodloužení. Třinec otočil zběsilou přestřelku

Hořeli jsme, netají kapitán. V záchranu mezi smetánkou přesto po debaklu věří

Třinec prohrál v Lize mistrů i podruhé, Mnichovu nedal ani gól

HOKEJ ONLINE: Třinec vede ve finále letního poháru nad Pardubicemi, trefil se Zadina

Kaut: Nechali jsme se vyprovokovat, to Třinec asi chtěl. Teď přijde svátek

Nebyli jsme horší, a stejně prohráli, žere reprezentanty. Souček se omlouvá

Měli jsme problém střílet góly, hledal důvody finálové porážky obránce Liberce Knot

ONLINE: Sparta a Třinec bojují o třetí bod, Hradec může postoupit do semifinále

Sparta ovládla prodloužení. Třinec otočil zběsilou přestřelku. Dynamu hvězdy nepomohly

45. kolo ELH: Sparta porazila vedoucí Pardubice, Třinec zdolal Kladno