Začátek nic moc. Ale druhou půli už jsem si užil, glosoval Čech svůj návrat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.12.2020 (07:59)     Sekcia sport

Nasadil helmu, rukavice a zase si stoupl do brány. Koho by to před rokem a půl, když se Petr Čech s kariérou loučil, napadlo! Ač šlo jen o utkání rezervních týmů, zkušený fotbalový gólman přiznal nervozitu. „Byla, samozřejmě. Člověk po takové době neví, co od sebe má očekávat,“ líčil. celý článek

Chytil splatil důvěru a prolomil smůlu. Pohárové góly chutnají skvěle, zářil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.10.2023 (00:31)     Sekcia sport

Přál si, aby se konečně chytil. Dostal důvěru od trenéra slávistických fotbalistů Jindřicha Trpišovského, kterou v utkání Evropské ligy proti Šeriffu Tiraspol splatil okamžitě. Už ve čtvrté minutě načal útočník Mojmír Chytil vysoké vítězství 6:0, ve druhé půli pak přidal druhou trefu, navíc další dvě branky zařídil pro spoluhráče. „Zápas jsem si užil strašně moc. Hrál jsem po dlouhé době od začátku a myslím, že se to povedlo,“ pochvaloval si.

Užil jsem si pár dní strachu, líčí Gaviria svůj boj s koronavirem a náročnou cestu domů

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     01.05.2020 (05:00)     Sekcia sport

Během únorového závodu Kolem Emirátů se nakazil koronavirem. Čtyři týdny trvalo, než mohl opustit nemocnici, další měsíc mu pak zabral, než Fernando Gaviria konečně dorazil domů. „Všichni jsme si mysleli, že to je jen taková hra, ale není. Užil jsem si pár dní strachu,“ říká kolumbijský cyklista.

Rychlý debut o úroveň výš. Čech v Anglii chytal třetí hokejovou ligu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.11.2022 (14:00)     Sekcia sport

Jen pár hodin po přestupu naskočil do zápasu. Bývalý fotbalový brankář Petr Čech o víkendu kývl na nabídku smlouvy ve třetí hokejové lize v Anglii, tamní celek Chelmsford Chieftains pak při svém debutu dovedl k výhře 6:4 a stal se hvězdou utkání. „Byl jsem trošku nervózní, ale náramně jsem si to užil,“ vyprávěl.

Francouz si hektický návrat užil. Chytal výborně, chválil i přes prohru kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2021 (11:31)     Sekcia sport

474 dní. Tak dlouho se museli hokejisté Colorada obejít bez Pavla Francouze, který se pral se zraněními všeho druhu. Český brankář znovu okusil atmosféru NHL v nočním utkání na ledě Nashvillu. Předvedl třicet úspěšných zákroků, ale porážce 2:5 nezabránil. „Návrat jsem si opravdu užíval, cítil jsem se dobře. Jen mě mrzí, že se nám nepodařilo vyhrát,“ vyprávěl v rozhovoru se zámořskými novináři.

Spor o fair play, Jablonec dopálilo nevrácení míče. Pánbůh všechno vidí, glosoval Chramosta

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2023 (22:32)     Sekcia sport

Ten moment zápas Jablonce s Teplicemi pořádně vyostřil. Hosté v první půli srovnali na 1:1 poté, kdy domácí čekali, že jim Tepličtí vrátí zakopnutý balon. „Určitě ho nezakopávali, byla tam ztráta,“ bránil se kouč Sklářů Zdenko Frťala. „Pánbůh všechno vidí,“ glosoval jablonecký Jan Chramosta, který pět minut před koncem zařídil výhru 3:2.

Dokonalý návrat pro Duranta. Souboj nejlepších pro Phoenix

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.04.2021 (06:50)     Sekcia sport

Kevin Durant vynechal 23 zápasů basketbalové NBA, ale návrat si užil. Proměnil všech pět střel z pole i pět trestných hodů a 17 body nakopl svůj Brooklyn k jasnému vítězství nad New Orleans 139:111. Soupeření o nejlepší tým ligy je zase zajímavější. Druhý Phoenix vybojoval v prodloužení výhru nad vedoucím Utahem 117:113.

Jemelkova forma roste. Reprezentaci jsem si užil, líčí olomoucký stoper

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.09.2021 (08:58)     Sekcia sport

Po návratu z hostování v belgické Lovani a nepříjemném zranění stehenního svalu stihl v lize odehrát tři zápasy za fotbalovou Olomouc a navrch i jeden za českou reprezentaci v přípravě proti Ukrajině (1:1). „Užil jsem si to hodně, jsem šťastný, že jsem tam mohl znovu být,“ řekl 26letý stoper Václav Jemelka po třetím startu za národní tým.

Lékaři mu doporučovali lavičku, Holeš zariskoval a rozhodl

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.12.2023 (23:26)     Sekcia sport

Návrat kapitána ve velkém stylu. Stoper fotbalové Slavie Tomáš Holeš po svalových potížích a třízápasové absenci naskočil do hry a vítěznou trefou nasměroval sešívané k ligové výhře 2:0 nad Mladou Boleslaví. „Za gól jsem rád. Od doby, co hraju stopera, branek moc nedávám. Nějaké šance jsem sice měl, ale neproměnil je. Teď jsem si to užil, byl jsem v euforii,“ líčil Holeš po stém ligovém startu za červenobílé a druhém gólu v sezoně.

Škodu těší Tykačův vstup do Slavie, s béčkem touží po postupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.01.2024 (06:34)     Sekcia sport

Premiéra v Silvestrovském derby nebyla pro útočníka Slavie Milana Škodu radostná. Gól nedal a kousal porážku od Sparty 2:3 v kategorii nad 35 let. „Derby jsem si užil z pohledu, že jsem potkal bývalé spoluhráče nebo kluky, proti kterým jsem nastupoval. Na druhou stranu jsem si moc extra nezahrál. Padlo málo gólů, prohráli jsme, což mě mrzí,“ hodnotil sedmatřicetiletý Škoda.

Byl jsem nervózní. Zápas mi ale udělal radost, těší vítězný comeback Čecha

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2020 (06:16)     Sekcia sport

Vítězný návrat mezi tyče prožil český brankář Petr Čech, jenž rok a půl po konci kariéry odchytal za rezervu Chelsea zápas Premier League 2 proti záložnímu týmu Tottenhamu. Po nevydařeném poločase nakonec díky obratu slavil výhru 3:2. „Zápas splnil svůj účel. Pro mě je samozřejmě o to příjemnější, že můj návrat do branky skončil vítězně,“ pochvaloval si někdejší kapitán české reprezentace.

Hložek, nejmladší střelec hattricku. Mám radost, užil jsem si to, líčil

Čech na návštěvě v Chicagu. Chytal na tréninku a chválil Toewse: Jako Jorginho!

Trpišovský po derby: Návrat zpátky, co nikdo nechceme. Co jsem slyšel, Řehák chtěl situaci uklidnit

Souček: Neúspěšný rok. V dalším můžeme ukázat, že bychom se v Kataru neztratili

Barák zářil: Reprezentace mi chyběla. Výkon prý ovlivnil terén, výhra se počítá

Debut jsem si užil. Neřeším, jestli budu jednička, zdůrazňuje Vejmelka

Špaček junior už pálí za repre: První gól jsem si moc užil

Během karantény si užil syna. Návrat na hřiště byl pro Daridu těžký

Lídr NBA Milwaukee v Orlandu podruhé prohrál, nestačil na Nets. Hvězda týmu proseděla druhou půli na lavičce

Zápas jsem si užil, hráči podali téměř dokonalý výkon, řekl přes vyřazení Priske

Veselý o vyhazovu z Havířova: Porušil jsem pravidla. Pak přišla zlínská šance

Skotského soupeře klamat nechtěli. Po půli katastrofa, přiznal kouč Slavie po trápení s Baníkem

Klíma splácí trenérovi důvěru. V Teplicích načal kanonádu Baníku

České Budějovice - Jablonec 0:2, oba góly vítězů dal pohotový Doležal v první půli

Zbrojovka Brno po povedené první půli doma nakonec selhala

Postup s pachutí, glosoval prohru v bláznivé odvetě naštvaný Holeš

Nečekal jsem, že mě tady takhle zmlátí, glosoval Vampola návrat do Kladna. Fandům soupeře děkoval

Strašně jsem si to užil, ale je to pořád jen začátek, vzkazuje Hertl po skvělém comebacku do NHL

Souček o Slavii: Návrat v roli soupeře bych si užil, proti Legii klukům věřím

Návrat fotbalové legendy na trávníky. Petr Čech nastoupí v derby za rezervní tým Chelsea

Ležela na mě postel, přiznal Rada. A divil se: Kam se tenhle svět řítí?

Hložkova padesátka. Asi jsem specialista na Baník, culil se mladý střelec

Lampardovi jsem věřil, nevyšlo to. Čech o současné Chelsea i odchodu z vedení

Čekal jsem ten návrat do Třince lehčí, připouští Pánik. Zvykal si na systémy

První gól nás nabudil a hned padl druhý. Asi jsem specialista na Baník, prohlásil Hložek

Asi jsem specialista na Baník. První gól nás nabudil a hned padl druhý, prohlásil Hložek

Možná naposledy s legendou v háku. Chtěl jsem to ještě jednou zažít, líčí Kulhavý

Ráno před zápasem přestala Horejšovi chutnat snídaně. Chramosta ale nastoupil a vstřelil klíčový gól

Skvělý Chytil druhou hvězdou zápasu! Vejmelka prožil třetinu hrůzy

Čech šokoval celý svět. Pořád je mezi nejlepšími na světě, lebedí si manažer Chelsea

Za výhru koláč od maminky. Už v listopadu jsem se díval, kdy v Třinci hrajeme, přiznal Cienciala

Chorý věnoval vítězný gól čerstvě narozené dceři Lindě. Jsem šťastný, odehrávají se ve mně obrovské emoce, přiznal

Plzeň byla silnější, než jsem čekal, řekl kouč Karabachu. I v odvetě chce útočit