Plzeň - Slavia, chytá Staněk, hosté bez Olayinky, hrají Lingr i Stanciu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.12.2020 (16:07)     Sekcia sport

Hraje se poslední zápas ligového podzimu, v němž může vedoucí Slavia zvýraznit svou dominanci. Mistr ligy nastupuje ve 14. kole na půdě šesté Plzně, která se trápí. Sledujte od 17 hodin podrobný online přenos. celý článek

Slavia dokonala proti Slovácku těžký obrat, dvakrát se trefil Stanciu. Boleslav poprvé pod Jarolímem vyhrála

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     28.02.2021 (17:50)     Sekcia sport

Fotbalová liga: Slovácko - Slavia 2:3 (11. Sadílek, 45.+2 Kadlec - 36. z pen. a 72. Stanciu, 81. Lingr). Slavia neprohrála už 33 kol a vede o 11 bodů.

ONLINE: Slavia - Plzeň, uzdravený Masopust, chytá Mandous. Hosté beze změn

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.10.2021 (17:11)     Sekcia sport

Fotbalový zápas víkendu, mistr a suverén posledních tří ročníku proti aktuálnímu lídrovi tabulky. Slavia versus Viktoria Plzeň, od 18 hodin v podrobném online přenosu.

Ostrava - Slavia, hosté s Holešem na beku, hrají i Lingr či Takács

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2020 (17:15)     Sekcia sport

Po středečním vypadnutí z kvalifikace Ligy mistrů se fotbalisté Slavie v nejvyšší soutěži pokoušejí přiblížit vedoucí Spartě, na níž ztrácejí pět bodů. V rámci 6. kola hrají s Ostravou, utkání můžete od 18 hodin sledovat minutu po minutě.

ONLINE: Slavia - Plzeň, domácí s Bořilem, ale bez Holeše. Za hosty chytá Staněk

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2023 (17:11)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté se opět mohou vrátit do čela tabulky. Ve šlágru 14. kola Fortuna ligy hostí Plzeň, s kterou doma neprohráli už takřka deset let. Utkání můžete od 18:00 sledovat v online reportáži.

ONLINE: Hradec - Plzeň 0:0, za hosty už i Sýkora, hraje Kopic, chytá Staněk

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.08.2021 (16:09)     Sekcia sport

Plzeňští fotbalisté po kolapsu v závěrečném předkole Evropské konferenční ligy v Sofii hrají v šestém dějství domácí nejvyšší soutěže s Hradcem Králové. Utkání můžete od 16 hodin sledovat minutu po minutě.

Teplice - Slavia 0:0, hostům chybí Sima, hrají Lingr, Beran či Traoré

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.02.2021 (16:33)     Sekcia sport

Fotbalisty pražské Slavie čeká po úvodním zápase play off Evropské ligy s Leicesterem ligový duel, ve 20. kole hrají v Teplicích. Utkání sledujeme od 16.30 minutu po minutě.

Slavia už chápe umělce. A Stanciu ji tlačí za obhajobou titulu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.06.2020 (08:59)     Sekcia sport

Jako když Michelangelo tesal do mramoru sochu Davida. S takovou samozřejmostí, přesností, předvídavostí i originalitou se zachoval Nicolae Stanciu. Fotbalový umělec zase předvedl vteřinu, kdy jste mu prostě museli zatleskat. A Slavia má díky němu mečbol. Stačí ve středu porazit Plzeň a obhajoba titulu jest dokonána.

ONLINE: Slavia - Sparta, návrat Hovorky, chytá Kolář. Hosté s Krejčími

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.03.2022 (17:07)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté hrají v domácím derby proti Spartě o návrat na první příčku ligové tabulky. Soupeře zároveň mohou odstřihnout z boje o titul. Sledujte od 18 hodin podrobný online přenos.

Florin Nita v reprezentaci zářil, Nicolae Stanciu byl neviditelný

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     29.03.2021 (14:57)     Sekcia sport

V kvalifikačním zápase o MS 2022 se utkalo Rumunsko - Německo, kdy hosté vyhráli 0:1. Za domácí tým se představili dva hráči, kteří hrají v naší nejvyšší fotbalové soutěži. Byli to brankář Sparty Florin Nita a slavistická hvězda posledních dnů Nicolae Stanciu. Jak si vedli?

ONLINE: Plzeň - Slavia, domácí s několika změnami, hosté v plné sestavě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.04.2024 (17:09)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté hrají ve šlágru 28. kola se třetí Viktorií Plzeň. Na západě Čech musí zvítězit, aby se vrátili do čela ligové tabulky. Utkání můžete od 18 hodin sledovat v podrobné online reportáži.

Gól Spartě za Karvinou i v derby. Chutná skvěle, řekl Lingr. Když hraje, Stanciu sedí

Nice - Slavia, Stanciu na lavičce, hraje Lingr či Sima, vpředu Kuchta

Slavia si v Liberci dala vlastní gól a navzdory přesilovce padla. Plzeň jde do trháku

Slavia - Dukla, v pohárovém derby chytá Stejskal, hrají Beran a Kačaraba

Z Evropy zpátky do ligy. Sparta a Slavia hrají venku, Plzeň doma

Čaroděj Staněk a nejistí slávisté. Rozhodne šlágr v Edenu forma gólmanů?

Čaroděj Staněk vs. nejistí slávisté. Rozhodne šlágr v Edenu odlišná forma gólmanů?

FOTBAL ONLINE: Fantastický Staněk drží Plzeň, budějovický poločas hrůzy. Červená pro Liberec

25. kolo: Slavia prohrála a ztrácí tři body na Plzeň, Sparta hraje s Pardubicemi

Slavia v ligové dohrávce zdolala Olomouc. K výhře stačila brzká trefa Olayinky

ONLINE: Maďarsko - Česko. Chytá Staněk, hraje M. Sadílek, v útoku Jurečka i Chytil

Konec mlčení. Slavia potvrdila, že Stanciu jedná o přestupu do zahraničí

Slavia - Plzeň, hit jara, dokážou ještě hosté zamotat bitvu o titul?

ONLINE: Slavia - Slovácko, chytá Mandous, návrat zraněných i Stanciu na lavici

ONLINE: Slavia hraje první přípravu, v sestavě Plavšič či Stanciu, chytá Kolář

ONLINE: Slavia - Plzeň, lídr může slavit titul, Stanciu či Kuchta na lavici

Stanciu, jakého Slavia potřebuje. Rumunovi chybí čísla, ale stává se z něj lídr

FOTBAL ONLINE: Slavia hájí první místo doma, Plzeň a Sparta hrají na horké půdě

Olomouc - Slavia 2:3, hosté brzy prohrávali o dvě branky, k obratu zavelel Jurečka

ONLINE: Panathinaikos - Slavia, v obraně Kačaraba, vpředu začíná Lingr

Sešívaný koncert odnesl Hradec, po půl hodině bylo jasno

Uzdravený Lingr v Izraeli burcuje: Je to klíčový zápas, který chceme vyhrát

Slavia chce náhradu za Davida Juráska. Lingr a Plavšič mají svolení přestoupit

Cenné body pro Slavii. Perfektní příprava před derby, zářil střelec Lingr

GLOSA: Lingr je jiný než Sor, jednou může být kapitán Slavie

Slavia stáhla před šlágrem Plzeň na bod. Zápas sezony, cítí Lingr. I se Ševčíkem?

FOTBAL ONLINE: Slavia ničí oslabený Baník! Divoká výhra Boleslavi, Brno má bod

ONLINE: Plzeň - Dinamo Záhřeb, opět chytá Staněk, v útoku Chorý a Jirka

FOTBAL ONLINE: Slavia nad oslabeným Baníkem rychle vede! Divoká výhra Boleslavi, Brno má bod

Plzeň dohrávala v Edenu bez tří vyloučených, takže Slavia ji nakonec přece jen udolala

FOTBAL ONLINE: Slavia otáčí šlágr, trefil se Lingr. Sparta si zastřílela proti Baníku