Florbalisté Bohemians obrali vítkovického lídra, vyhráli v prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.01.2021 (19:12)     Sekcia sport

Druhou porážku v sezoně museli spolknout florbalisté Vítkovic. Lídr neúplné superligové tabulky prohrával v 17. kole na hřišti Bohemians, nakonec ještě vydoloval prodloužení, ale po něm se z vítězství 7:6 radovali domácí. celý článek

Boleslavští florbalisté vyhráli v prodloužení na hřišti FBC Ostrava

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.01.2021 (21:30)     Sekcia sport

Florbalisté druhé Mladé Boleslavi vyhráli v 19. kole superligy na hřišti FBC Ostrava 6:5 v prodloužení a vedoucím Vítkovicím se přiblížili na rozdíl devíti bodů. Oproti lídrovi mají ještě tři zápasy k dobru. Dvanácté Pardubice díky šesti bodům za dvě branky a čtyři asistence Adama Šmída dosáhly na zisk v Praze proti čtvrtým Bohemians, s kterými prohrály 10:11 až v prodloužení.

Florbalisté vedoucích Střešovic vyhráli v derby nad Bohemians

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.11.2022 (21:39)     Sekcia sport

Florbalisté Tatranu Střešovice vyhráli v dohrávce 10. kola superligy v pražském derby nad domácími Bohemians 11:5 a zůstali bez ztráty.

Florbalisté Mladé Boleslavi vyhráli v superlize na hřišti Chodova

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2021 (23:05)     Sekcia sport

Florbalisté Mladé Boleslavi ve 2. kole vyhráli v Praze nad Chodovem 5:4 v prodloužení. V čase 61:01 rozhodl svým druhým gólem v utkání Dominik Beneš. Plný počet bodů mají po dvou zápasech Tatran Střešovice, FBC Ostrava, Bohemians a Black Angels.

Florbalisté Bohemians zdolali Chodov v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.01.2023 (22:57)     Sekcia sport

Florbalisté čtvrtých Bohemians zdolali v 21. kole superligy doma Chodov 9:8 v prodloužení a mají už jen jednobodový náskok před pátou Spartou. Ta vyhrála další pražské derby na hřišti Sokola Královské Vinohrady 9:1.

Florbalisté Vítkovic vyhráli na hřišti Bohemians 9:5 a vedou superligu

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2023 (19:41)     Sekcia sport

Florbalisté Vítkovic vyhráli v dohrávce 8. kola superligy v Praze nad Bohemians 9:5 a posunuli se do čela tabulky o skóre před Chodov. Čtyřmi body za hattrick a jednu asistenci zazářil v barvách vítězů Štěpán Kaleta a tři asistence zaznamenal za Ostravany Lukáš Hájek. Bohemians prohráli pátý z posledních šesti zápasů a zůstali desátí.

Florbalisté Vítkovic vyhráli v Praze nad Bohemians a jsou v superlize druzí

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.10.2022 (20:19)     Sekcia sport

Florbalisté Vítkovic vyhráli v dohrávce 6. kola superligy v Praze nad domácími Bohemians 8:5 a vrátili se na druhé místo o skóre před mistrovskou Mladou Boleslav. Na vedoucí Tatran Střešovice ztrácejí tři body.

Florbalisté Vítkovic vyhráli na hřišti Bohemians a jsou v čele superligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.10.2023 (19:37)     Sekcia sport

Florbalisté Sparty vyhráli v superligovém derby na hřišti Bohemians

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.02.2021 (22:17)     Sekcia sport

- Florbalisté Sparty vyhráli v dohrávce 16. kola superligy v pražském derby na hřišti čtvrtých Bohemians 10:5 a posunuli se díky čtvrté výhře za sebou na šesté místo o skóre před FBC Ostrava.

Florbalisté Vítkovic jsou po obratu s Bohemians výhru od superfinále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2023 (16:57)     Sekcia sport

Florbalisté Vítkovic vyhráli čtvrté semifinále superligy v Praze nad Bohemians po velkém obratu 6:5 v prodloužení a dělí je jediné vítězství od postupu do superfinále. Svěřenci trenérů Daniela Folty a Tomáše Martiníka prohrávali po dvou třetinách už 1:5, ale nakonec slavili výhru díky brance Martina Gattnara v čase 63:48. Rozhodnout mohou Vítkovice ve středu doma.

Florbalisté třetích Vítkovic i čtvrtých Bohemians v superlize nezaváhali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.11.2021 (22:08)     Sekcia sport

Florbalisté třetích Vítkovic vyhráli v 16. kole superligy v České Lípě 7:3 a nedopustili další ztrátu po středeční domácí prohře s Bohemians (3:6). Právě čtvrtí Bohemians doma zdolali Hattrick Brno 10:6 a drží se o dva body za úřadujícím vicemistrem, ale mají ještě zápas k dobru.

Florbalisté Střešovic vyhráli nad Black Angels a stále vládnou bez ztráty

Florbalisté Mladé Boleslav vyhráli díky dvěma gólům Sládka na hřišti FBC Ostrava