Salákova sparťanská premiéra skončila porážkou v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.01.2021 (20:43)     Sekcia sport

Hokejisté Komety Brno vyhráli v úterním šlágru 12. kola extraligy nad pražskou Spartou 4:3 v prodloužení. Vítězný gól vstřelil do sítě extraligového lídra Mueller. V dresu Pražanů debutoval ve 34 letech gólman Salák. celý článek

Salákova premiéra s bodem. Nechtěl jsem vypadat jako největší blbec, smál se

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.01.2021 (21:50)     Sekcia sport

Brankář Alexander Salák má za sebou extraligovou premiéru v dresu Sparty. Pomohl jí k bodu v Brně, kde domácí Kometa svého rivala porazila 4:3 v prodloužení. Dva góly mu dal Jakub Klepiš. Salák kryl 20 střel a po zápase si oddechl, že má debut za sebou.

Třebíč nečekaně podlehla Přerovu, Zlín prohrál na ledě Poruby

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.03.2023 (21:26)     Sekcia sport

Vítězové základní části první hokejové ligy z Třebíče vstoupili do čtvrtfinále play off domácí porážkou s Přerovem 1:2 v prodloužení. Šestý Zlín, který loni po 42 letech sestoupil z extraligy, začal vyřazovací část porážkou na ledě Poruby 0:3. Druhý Vsetín zdolal na vlastním ledě Jihlavu 4:3 v prodloužení a Prostějov zvítězil nad Litoměřicemi 1:0 v prodloužení.

Hokejisté Třebíče podlehli Přerovu, Zlín prohrál na ledě Poruby

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2023 (01:39)     Sekcia sport

Kráska Paige zasypaná pěstmi. VanZantová v premiéře bez rukavic prohrála

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.02.2021 (10:30)     Sekcia sport

Očekávaná premiéra v organizaci Bare Knuckle FC skončila pro Paige VanZantovou porážkou.

Vrbova obnovená premiéra na lavičce Baníku skončila drsnou porážkou

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.07.2022 (17:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava prohráli v sobotním duelu prvního kola nejvyšší soutěže doma se Sigmou Olomouc vysoko 0:3. V bitvě dvou bývalých trenérů Sparty tak měl jasně navrch Václav Jílek nad Pavlem Vrbou.

Probuzení přišlo pozdě. Nový kouč Kořínek zatím plzeňské hokejisty nenastartoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.09.2022 (20:54)     Sekcia sport

Tři zápasy, nula bodů. Hokejistům Plzně nepomohla ani rekordně rychlá výměna trenérů po druhém extraligovém kole. Premiéra Petra Kořínka a Františka Bombice na střídačce Škody skončila porážkou 1:4 s Pardubicemi, které na západě Čech vyhrály za tři body po necelých deseti letech. Příslibem pro modrobílé ale může být povedená třetí třetina. „Na přípravu jsme měli jen čtyři dny, snažíme se zjednodušit systém. Premiéra pro mě byla zvláštní. Ideální start to není,“ připustil Kořínek.

Pro Filipa Salače skončila premiéra ve třídě Moto2 pádem

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2022 (14:49)     Sekcia sport

Pro Filipa Salače skončila premiéra ve třídě Moto2 pádem. Ve Velké ceně Kataru po nečekaném čtvrtém čase v kvalifikaci havaroval ve třetím kole.

Pro hvězdného quarterbacka Bradyho skončila sezona NFL

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.01.2023 (11:41)     Sekcia sport

Pro tým amerického fotbalu Tampa Bay Bucaneers a jeho hvězdu Toma Bradyho skončila sezona NFL porážkou 14:31 s Dallasem v prvním kole play off. Média spekulují, že pondělní utkání mohlo být posledním v Bradyho zářivé kariéře, pětačtyřicetiletý quarterback se zatím k možnému konci nevyjádřil.

Cesta Dánů skončila. Anglie je zlomila po kontroverzní situaci až v prodloužení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.07.2021 (23:36)     Sekcia sport

Angličané se vůbec poprvé v historii evropských šampionátů představí ve finále. České přemožitele Dány porazili na domácí půdě 2:1 v prodloužení.

Premiéra české hvězdičky skončila porážkou. I tak to byly pro mě malé Vánoce, přiznala

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.12.2021 (13:46)     Sekcia sport

Ve velké zkoušce obstála se ctí. Čtrnáctiletá česká squashistka Karolína Šrámková sice prohrála při premiéře na Czech Pro Series VI 2021 s turnajovou šestkou Ellou Galovou z Francie 1:3 na sety, rozhodně však ze svého prvního vystoupení nemusí být zklamaná. „Byly to pro mě takové malé předčasné Vánoce," směje se česká naděje, která letos vyhrála mistrovství republiky hráček do 15 a do 17 let.

Ztraceni v davu. Jak vypadala sparťanská euforie: římská svíce i maják Priske

Třinec vydřel výhru a je první! Boleslav i Hradec soupeře deklasovaly, Holaň začal porážkou

Bez gólů a jen s bodem. Holaňovi premiéra na lavičce Vítkovic nevyšla

Sparťanská deka! Jsme hloupí a nepoučitelní, netají kapitán

"My se hádáme a přitom nevidíme, že nás ponižují." Polákům zase nevyšel "žužel"

FOTBAL ONLINE: Vrbův Baník doma propadl, nováček obral o body favorita, do akce se chystá mistr

Slovenská radost v NHL skončila debaklem. Slibná premiéra se zvrtla

HOKEJ ONLINE: Třinec vydřel výhru a je první! Boleslav smázla Olomouc, Holaň začal porážkou

Rána pro mistry světa! Hokejový šampionát začali porážkou

Krejčíková příliš chybovala, proti Kontaveitové tak začala Turnaj mistryň porážkou