Philadelphia zastavila sérii porážek v NBA, porazila Miami až v prodloužení

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     13.01.2021 (10:12)     Sekcia sport

Basketbalisté Philadelphie po sérii tří porážek, která je stála vedení ve Východní konferenci, vydřeli vítězství nad loňskými finalisty NBA z Miami. Osmý úspěch v sezoně si Sixers zajistili až v prodloužení, k hlavním strůjcům domácí výhry 137:134 patřil Joel Embiid, autor 45 bodů a 16 doskoků. celý článek

Philadelphia zastavila sérii porážek v NBA v prodloužení s Miami

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.01.2021 (09:41)     Sekcia sport

Basketbalisté Philadelphie proti Miami zastavili sérii porážek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.01.2021 (09:28)     Sekcia sport

Litvínovskou sérii porážek ukončil Hrabas v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.02.2022 (18:18)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova ukončili sérii pěti porážek v řadě a v nedělní dohrávce 45. kola Tipsport extraligy vyhráli nad Energií Karlovy Vary 4:3 v prodloužení. Zápas v čase 62:04 rozhodl Marek Hrbas.

Totální blamáž. Historický zmar Detroitu dokonán!

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.12.2023 (07:51)     Sekcia sport

Basketbalisté Detroitu vyrovnali 28. prohrou v řadě nejdelší sérii porážek v NBA, kterou drží Philadelphia z přelomu sezon 2014/15 a 2015/16. Ve čtvrtek v Bostonu nestačil hostům ani náskok 21 bodů, podlehli 122:128 po prodloužení. Minnesota využila absence hvězdného Luky Dončiče a porazila Dallas 118:110, na jejím triumfu se 44 body podílel Anthony Edwards.

Kometa zastavila sérii porážek, porazila Budějovice

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.01.2023 (20:38)     Sekcia sport

Hokejová extraliga - 41. kolo: Brno - Č. Budějovice 5:2. Branky: 3. Hrbas, 22., 39. a 60. Flek, 51. Pospíšil - 14. Vondrka, 51. Doležal.

Vysoký náskok proti Bostonu nestačil, Detroit utrpěl v NBA rekordní 28. porážku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.12.2023 (08:29)     Sekcia sport

Basketbalisté Detroitu vyrovnali 28. prohrou v řadě nejdelší sérii porážek v NBA, kterou drží Philadelphia z přelomu sezon 2014/15 a 2015/16. Ve čtvrtek v Bostonu nestačil hostům ani náskok 21 bodů, podlehli 122:128 po prodloužení. Minnesota využila absence hvězdného Luky Dončiče a porazila Dallas 118:110, na jejím triumfu se 44 body podílel Anthony Edwards.

Plzeň po sérii čtyř porážek přehrála Kladno v prodloužení, rozhodl Čerešňák

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.01.2022 (18:39)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně vyhráli v nedělním 42. kole extraligy v Chomutově nad domácím Kladnem 4:3 v prodloužení a zabrali po sérii čtyř porážek. V čase 60:11 rozhodl obránce Peter Čerešňák. Čtrnáctí Rytíři prohráli pátý z posledních šesti duelů, přesto se poslednímu Zlínu vzdálili na rozdíl osmi bodů.

Krejčíková zastavila špatnou sérii. V San Diegu je ve čtvrtfinále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.09.2023 (07:45)     Sekcia sport

Barbora Krejčíková se po sérii čtyř porážek dočkala na turnaji v San Diegu vítězství ve dvouhře. Čtvrtá nasazená tenistka, která měla na úvod volný los, porazila ve druhém kole Anhelinu Kalininovou z Ukrajiny 6:3, 6:2 a postoupila do čtvrtfinále. V Kalifornii poté uspěla i po boku Kateřiny Siniakové a ve čtyřhře si zahrají o účast ve finále.

Budějovice udolaly vedoucí Pardubice a ukončily sérii porážek

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     22.10.2023 (20:28)     Sekcia sport

České Budějovice - Hokejisté Českých Budějovic porazili v 13. kole extraligy vedoucí Pardubice 4:3 v prodloužení a ukončili tak sérii pěti porážek. Utkání rozhodl v čase 62:14 svým...

Liberec ukončil sérii tří porážek v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (19:32)     Sekcia sport

Liberec dokázal uspět v prodloužení a ukončil třízápasovou sérii bez výhry. Prodloužení proti Třinci rozhodl svým gólem na 4:3 obránce Melancon.

Kladno nasázelo Liberci osm branek a ukončilo sérii pěti porážek

Se Satoranským to jde. Vrátil se do sestavy Chicaga a pomohl ukončit sérii porážek

Philadelphia zvládla prodloužení a vyrovnala sérii s Islanders, Voráček měl asistenci