Č. Budějovice - Teplice, napraví hosté debakl proti rozjetému Dynamu?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.01.2021 (13:40)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté by rádi napravili porážku 0:5 z minulého týdne, v rámci 16. kola však hrají v Českých Budějovicích, kterým se poslední dobou daří. Kdo bude úspěšnější? Zápas můžete od 14 hodin sledovat minutu po minutě. celý článek

Budějovice - Teplice 3:1, hosté vedli, v oslabení pak náskok neudrželi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2020 (20:33)     Sekcia sport

Českobudějovičtí fotbalisté ve 29. kole první ligy krátce po půli prohrávali, ale pak duel proti Teplicím otočili na 3:1. Hosté hráli od od 36. minuty bez vyloučeného Matěje Radosty, který dostal během minuty dvě žluté karty.

Teplice - Brno 0:0, domácí napravují debakl, hosté touží potvrdit výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.12.2020 (14:02)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté mají co napravovat, v týdnu utrpěli debakl 0:7 v Plzni. Jejich soupeřem v nedělním utkání 13. kola Fortuna ligy je nováček z Brna. Duelem můžete od 14.00 sledovat v online reportáži.

ONLINE: Teplice - Č. Budějovice 0:0, hosté se touží odlepit z poslední příčky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.04.2024 (17:52)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté hrají v předposledním kole základní části doma proti Českým Budějovicím. Duel sledujeme od 18:00 v podrobném online přenosu.

ONLINE: Slavia - České Budějovice, domácí s Holešem v obraně, v útoku je Tecl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.09.2022 (18:18)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté hrají v závěrečném utkání 8. ligového kola proti Dynamu České Budějovice. Sledujte utkání z pražského Edenu od 19 hodin v podrobném online přenosu.

České Budějovice - Teplice, domácí se čtyřmi posilami, proti nim Ledecký

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.07.2021 (15:27)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic v prvním kole nového ligového ročníku hostí Teplice. Duel můžete od 16.00 sledovat v online reportáži.

Liberec loupil na Dynamu, Opava hrála s Karvinou bez branek. Klokani rozstříleli Teplice 4:0

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     27.05.2020 (20:24)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians porazili doma v prvním utkání po koronavirové pauze Teplice 4:0. Tři body zařídili "Klokanům" v 25. kole Josef Jindřišek z penalty, Petr Hronek, vlastní gól Jevgenije Nazarova a Kamil Vacek. Pražané se díky druhé výhře za sebou přiblížili na rozdíl tří bodů desáté Olomouci, která drží poslední příčku zaručující start ve skupině o pohárovou Evropu. Hosté nenavázali na sobotní výhru 2:0 v dohrávce s Libercem a zůstali dvanáctí.

ONLINE: Liberec proti Boleslavi, Budějovice s Olomoucí. Hrají i Brno a Teplice

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2022 (15:29)     Sekcia sport

Liberečtí fotbalisté hájí třetí příčku v duelu s Mladou Boleslaví, nováček Zbrojovka Brno hostí Teplice a České Budějovice se utkávají s Olomoucí - taková je první část sobotního programu 9. kola Fortuna ligy. Zápasy můžete od 16 hodin sledovat v podrobných online přenosech.

Ostrava - Budějovice 0:0, hosté chtějí napravit debakl se Slavií, domácí remízu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2020 (18:01)     Sekcia sport

Fotbalová liga pokračuje druhým kolem, předehrávkou mezi Baníkem Ostrava a Českými Budějovicemi. Obě mužstva napravují nepovedený vstup do soutěže: domácí chtějí utnout sérii osmi utkání bez vítězství, Dynamo chce zapomenout na debakl 0:6 se Slavií. Duel startuje v 18 hodin a můžete jej sledovat minutu po minutě.

České Budějovice porazily Teplice a drží šanci na elitní skupinu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.06.2020 (20:21)     Sekcia sport

České Budějovice - Fotbalisté Českých Budějovic ve 29. kole první ligy porazili v přesilovce po obratu Teplice 3:1. Hosty, oslabené od 36. minuty o vyloučeného Matěje Radostu, poslal po...

Brno - Budějovice 1:1, domácí už jen o záchranu, hosté mají pořád naději

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2023 (19:51)     Sekcia sport

Fotbalisté Brna v předposledním 29. kole základní části první ligy doma s Českými Budějovicemi ztratili v nastaveném čase výhru a remizovali 1:1. Domácího nováčka poslal do vedení po půlhodině hry Michal Ševčík, Dynamu zajistil bod těsně před koncem Marcel Čermák.

16. kolo: České Budějovice zaskočily Slovácko, debakl Pardubic

Jablonec hraje s Baníkem, Budějovice s Libercem. V akci i Teplice či Příbram

Č. Budějovice - Pardubice 3:1, trápení hostů trvá, Dynamu podlehli i potřetí

Teplice - Liberec 0:0, hosté v omezené sestavě odčiňují debakl z Evropy

Kuchta přišel kvůli ruské invazi o kouče, v Dynamu končí asistent z Ukrajiny

FOTBAL ONLINE: Opava v závěru zmrazila Teplice, chystají se Bohemians i Sparta

FOTBAL ONLINE: Teplice zase vedou a Grigar chytil penaltu, chystají se Bohemians i Sparta

Debakl, za který se stydím. Je to neúnosné, řekl teplický kouč

Tlak na odvolání jsem si nepřipouštěl. Věděl jsem, že debakl z Plzně odčiníme, prohlásil Klusáček

Opava vybojovala v záchranářském duelu remízu v Teplicích, Bohemians přestříleli Budějovice

FOTBAL ONLINE: Klokani potrestali Sivokovo vyloučení, Opava má bod. Chystá se Sparta

Teplice - Slovácko 1:3, hosté zápas kontrolovali. Oslabení domácí jen snížili

FOTBAL ONLINE: Klokani velebí Schumiho a trestají Sivokovo vyloučení. Chystá se Sparta

Boleslav nestačila na Chrudim, tým z druhé ligy neporazily ani Teplice a Zlín

Na United čeká těžký duel s Atalantou. Barcelona už potřebuje proti Dynamu nutně 3 body

ONLINE: Pařížané hostí šesté Lille, napraví bídnou formu?

13. kolo: Zlín ukončil čekání na výhru, Teplice ho prodloužily

Doma liberecké volejbalistky vládnou. Co ukáží v Lize mistryň na Dynamu?

FOTBAL ONLINE: Sparta prohrává i v Karviné! Klokani potrestali Sivokovo vyloučení

ONLINE: Plzeň hraje šlágr v Liberci, Teplice hostí Jablonec, Budějovice s Boleslaví

FOTBAL ONLINE: Bleskový obrat, Sparta už v Karviné vede! Klokani potrestali Sivokovo vyloučení

FOTBAL ONLINE: Švéd zachraňuje Spartu, v Karviné vyrovnal! Klokani potrestali Sivokovo vyloučení

Fotbalové Budějovice hlásí posily. Vrací se Šulc, přichází bek Skovajsa

Pardubický útočník Černý: Tak silný střed pole nepamatuju

ONLINE: Olomouc - Teplice 0:0, hosté jsou týmem jara, přidají čtvrtou výhru?

Teplice otočily doma s Olomoucí

ONLINE: Alkmaar - Jablonec, napraví hosté prohru z ligového derby?

Slovácko - Budějovice 0:0, skončily vítězné série, po třech bodech v závěru sahali hosté