Jeřábek pečetil výhru Podolsku gólem do prázdné branky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.01.2021 (21:15)     Sekcia sport

Jakub Jeřábek pečetil v Kontinentální hokejové lize gólem do prázdné branky vítězství Podolsku 3:0 nad Kunlunem. Devětadvacetiletý český bek skóroval při power play hostů sedm sekund před koncem bekhendovým obloučkem od vlastní modré čáry a připsal si pátou trefu v sezoně. celý článek

Jeřábek v KHL gólem do prázdné branky pečetil výhru Viťazu

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.01.2021 (20:00)     Sekcia sport

Obránce Jakub Jeřábek gólem do prázdné branky pečetil v Kontinentální hokejové lize vítězství Podolsku 3:0 nad Kunlunem. Devětadvacetiletý český reprezentant skóroval při power play hostů sedm sekund před koncem bekhendovým obloučkem od vlastní modré čáry a připsal si pátou trefu v sezoně.

Obránci Jordán a a Jeřábek v KHL přispěli brankami k výhrám

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.01.2021 (17:30)     Sekcia sport

Čeští hokejoví obránci Michal Jordán a Jakub Jeřábek se v Kontinentální hokejové lize zapsali mezi střelce a jejich týmy slavily vítězství. Jordán sedmým gólem v sezoně přispěl k výhře Chabarovsku na ledě Kunlunu 3:2 v prodloužení. Domácí čínský tým v zápase dvakrát vedl po asistencích Vojtěcha Mozíka, ale stačilo to jen k zisku bodu. Jeřábek zpečetil střelou do prázdné branky vítězství Podolsku 3:1 nad Novosibirskem. Ke čtvrtému gólu v sezoně také přidal pátou asistenci a Viťaz se v Západní konferenci přiblížil na jediný bod k play off.

Obránci Jordán a Jeřábek v KHL přispěli brankami k výhrám

Palát gólem pečetil postup Tampy Bay

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.05.2022 (06:07)     Sekcia sport

Ondřej Palát gólem do prázdné branky pečetil postup Tampy Bay do semifinále NHL. Lightning ve čtvrtém zápase série 2. kola porazili Floridu 2:0.

Boleslav doma nedala ani gól a prohrála

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2022 (18:45)     Sekcia sport

Hokejisté BK Mladá Boleslav prohráli v nedělním utkání 11. kola Tipsport extraligy s hradeckým Mountfieldem 0:2. Hradec vedl až do poslední minuty těsně 1:0, pak jeho výhru pečetil gólem do prázdné branky Jakub Lev.

Boleslav doma nedala ani gól a nabídla soupeřům první místo

Na Spartu stačilo jen 12 střel. Podali jsme úžasný výkon, libuje si Daňo, jenž ukončil půst

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2023 (21:05)     Sekcia sport

V základní části mu to pálilo, s 29 trefami kraloval extraligovým střelcům. V play off se ale Marko Daňo zasekl. Třinecký štírek se dočkal až v osmém zápase, když gólem do prázdné branky pečetil v pátém čtvrtfinále na Spartě výhru Ocelářů 3:0.

Zacha se jako jediný z Čechů trefil a pečetil výhru nad nováčkem, další jen asistovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.10.2021 (06:08)     Sekcia sport

Čechům se v nočních zápasech NHL příliš nedařilo. Gólově se prosadil pouze Pavel Zacha z Devils, který do prázdné branky pečetil výhru 4:2 nad nováčkem ze Seattlu. Obránce Tampy Bay Jan Rutta i útočník Columbusu Jakub Voráček si při porážkách připsali shodně asistenci u jediné branky týmu. Obhájce Stanley Cupu podlehl doma Floridě 1:4 a stejným poměrem prohráli Blue Jackets v Detroitu. Radek Faksa přispěl jednou přihrávkou k vítězství Dallasu v Pittsburghu 2:1 po nájezdech a na prahu nové sezony je se čtyřmi body (1+3) nejproduktivnějším českým hráčem v soutěži.

Hronek gólem zpečetil výhru Detroitu, Vrána asistoval

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.03.2021 (06:51)     Sekcia sport

New York - Hokejový obránce Filip Hronek pojistil v předposlední minutě gólem do prázdné branky výhru Detroitu 4:1 nad Columbusem. Český bek, který je nejproduktivnějším hráčem týmu...

Hyka gólem pomohl Čeljabinsku vyrovnat semifinálovou sérii

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.04.2022 (19:24)     Sekcia sport

Hokejisté Čeljabinsku zvítězili v druhém semifinále play off KHL na ledě Magnitogorsku 6:4 a sérii vyrovnali na 1:1. Gólem se na výhře hostů podílel Tomáš Hyka, který necelé dvě minuty před koncem pečetil skóre do prázdné branky. Gólman Čeljabinsku Roman Will zlikvidoval 35 střel.

Kämpf jistil výhru Toronta, Vrána se Zadinou připravili jediný gól Detroitu

Ovečkin pečetil výhru

Rozjeté Dynamo uspělo i na Hané, vítěznou sérii protáhlo na šest zápasů

Zacha přispěl gólem k výhře New Jersey, Faksa už vede českou produktivitu

Kometa vedla o čtyři góly, nakonec výhru jistila až trefou do prázdné branky

Šlechetný počin kladenského Rytíře. Odvolal vyloučení soupeře, na konci gólem jistil výhru

Hertl ukončil po měsíci střelecký půst a pomohl San Jose k výhře

Lingr prvním gólem za Feyenoord pečetil vysokou výhru

Zacha pečetil gólem výhru New Jersey, Vrána se trefil dvakrát, ale Detroit padl v prodloužení

Hokejisté Sparty zdolali Zlín a poprvé v sezoně bodovali. Vítězství dirigoval slovenský obr Jurčina

Hronek zpečetil výhru Detroitu proti Columbusu, Vrána pomohl asistencí k triumfu Washingtonu