Senzace na Letné! Sparta v derby podlehla Klokanům. Pardubicím pomohl vlastenec

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.01.2021 (13:49)     Sekcia sport

Sníh odvál páteční předehrávku, o utkání chudší bude i neděle. Jen sobotní program 17. kola fotbalové Fortuna ligy tak nabízí čtyři zápasy. Teplice v utkání dvou rozdílných poločasů remizovaly s Karvinou 2:2, bezgólovým výsledkem skončil souboj Slovácka s Českými Budějovicemi a Pardubice udolaly Příbram 1:0 po vlastním gólu Kvídy. Od 18:30 Sparta před kamerami O2 TV Sport hostí v derby Bohemians (konec 0:1). Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz. celý článek

FOTBAL ONLINE: Šok na Letné, Sparta v derby prohrává! Pardubicím pomohl vlastenec

Sníh odvál páteční předehrávku, o utkání chudší bude i neděle. Jen sobotní program 17. kola fotbalové Fortuna ligy tak nabízí čtyři zápasy. Teplice v utkání dvou rozdílných poločasů remizovaly s Karvinou 2:2, bezgólovým výsledkem skončil souboj Slovácka s Českými Budějovicemi a Pardubice udolaly Příbram 1:0 po vlastním gólu Kvídy. Od 18:30 Sparta před kamerami O2 TV Sport hostí v derby Bohemians (stav je zatím 0:1). Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Klokani nedali penaltu, gól Sparty neplatí! Pardubicím pomohl vlastenec

Sparta - Slavia, pohárové derby o finále, nastoupí za domácí Plavšič?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.05.2021 (09:26)     Sekcia sport

Podruhé během tří týdnů jdou znovu proti sobě. Sparta a Slavia nastoupí v 299. vzájemném souboji v semifinále domácího poháru na Letné. Sledujte derby od 17.30 v podrobném online přenosu.

Sparta přes prohru s Pardubicemi vede extraligu, na dně je nově Kladno

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.01.2024 (20:37)     Sekcia sport

Praha - Ve šlágru mezi pěti dnešními zápasy dohrávaného 29. kola hokejové extraligy podlehla první Sparta 1:2 v prodloužení Pardubicím, uhájila ale o bod vedení v tabulce. Ke změně došlo naopak na...

Jásot na Letné! Sparta po výhře v derby ovládla základní část ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2023 (16:40)     Sekcia sport

Pražské derby před téměř šest tisícovkami fanoušků patřilo na Letné fotbalistkám Sparty. Domácí hráčky v posledním kole základní části ligy porazily Slavii 1:0 a sesadily ji z prvního místa tabulky. Do nadstavby vstoupí sparťanky s náskokem dvou bodů.

Sparta s výhodami, Slavia musí. Jak derby ovlivní závod o titul?

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.05.2024 (19:15)     Sekcia sport

Velký zápas, který rozdá karty do ligového finiše. Půjde Sparta neohroženě za titulem, nebo se fotbalisté Slavie přiblíží na titěrný rozdíl? Připomeňme si tři scénáře, jakými může sobotní derby na Letné dopadnout, a co každý z nich znamená.

Slávista Jurečka nestihne pohárové derby, za vyloučení nesmí hrát tři utkání

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.02.2024 (16:14)     Sekcia sport

Slávistický útočník Václav Jurečka přijde o první z pražských derby. Za vyloučení minulý týden v ligové dohrávce ve Zlíně dostal trest na tři utkání. První třetinu si odpykal o víkendu v Karviné, nenastoupí ani v neděli proti Pardubicím a ve středečním pohárovém čtvrtfinále proti Spartě. Nedělní ligové derby na Letné už stihne.

Chystá se prvotřídní senzace. Vyfoukne Slavia oporu rivalovi z Letné?

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.05.2021 (11:43)     Sekcia sport

Chystá se prvotřídní senzace. Možná ještě větší, než když po krátkém angažmá v cizině vyměnil rudý dres za ten sešívaný Nicolae Stanciu. Teď se mistr z Edenu chystá vyfouknout jednoho z klíčových hráčů rivalovi z Letné přímo. V hledáčku vedení z vršovického Edenu je podle iSport.cz Srdjan Plavšič. Server tvrdí, že je již se Slavií domluvený na kontraktu, smlouva na Letné mu totiž končí 30. června, tedy hned po sezoně.

Těžká facka pro mistra, Brno si veze ze Slavie bod, Sparta vyhrála v Teplicích

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2020 (15:47)     Sekcia sport

Senzace v Edenu! Fotalisté Slavie v nedělním utkání 9. kola Fortuna ligy doma jen remizovali se Zbrojovkou Brno 1:1. I tak ale vedou tabulku před Spartu. Ta vyhrála díky Julišově brance v Teplicích 1:0 a na rivala z Vršovic ztrácí dva body. Již v příštím kole se na Letné bude hrát velké derby pražských S.

Sparta, moje srdeční záležitost. Fotbalistka Ringelová o derby i vztahu s rozhodčí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.09.2023 (17:56)     Sekcia sport

Do Sparty přišla v šestnácti. A s šestnáctkou na dresu zde hrála šestnáct let. Loni vyrazila na zkušenou do Rakouska, ale teď je zpět. Markéta Ringelová bude táhnout sparťanky v derby proti Slavii. Prvním derby nové sezony. V sobotu od 15:00 na Letné.

ELH: Kladno ukončilo sérii 17 proher, Sparta se přiblížila Pardubicím

Stav před derby: Slavia bude na cestách a je na tom lépe než loni. Co Sparta?

Co řeší remíza v derby? Sparta může slavit titul už ve středu

Fotbalistky Slavie vyhrály derby na Letné

23. kolo ELH: Třinec porazil Kladno v prodloužení, Sparta zdolala Litvínov, Boleslav klesla na dno

Sparta - Slavia, 297. derby, v neděli se v taháku podzimu utká druhý s prvním

Vlastenec, penalta. Sparta veze ze Slovácka jen bod

FOTBAL ONLINE: Slavia rychle reaguje, derby je vyrovnané. Postup do finále MOL Cupu už slaví Sparta

Slavii posily z „áčka" nespasily. Derby ze dna tabulky ovládla Sparta

ONLINE: Derby rezerv na úvod druholigového jara, Sparta hostí Slavii na Letné

Slavia ho dvakrát stála místo. Sparta může vyhrát, ale na titul nemá, říká Ščasný

Sima na Letné: Pískot už při představování. Je to inteligentní hráč, má jasno Kuchta

Derby dvojčat Gabrielových jasně ovládl Šimon s Viktorkou

Selhání favoritů v derby! Záchranářský duel vyzněl pro Zlín

GLOSA: Sparta si svého Vrbu pojistila. Fotbalové Alpy se před ní dál tyčí

FOTBAL ONLINE: V poháru jde o finále. Sparta hostí Budějovice, Slavia se chystá na derby

FOTBAL ONLINE: Bitvy o finále poháru. Sparta zvyšuje vedení! Slavia se chystá na derby

Kuka: Atmosféra derby je elektrizující, fanoušci na Tribuně Sever často předčí i bundesligové zápasy

FOTBAL ONLINE: Bitvy o finále poháru. Sparta i Budějovice měly gólovky! Slavia se chystá na derby

Atmosféra derby je elektrizující, fanoušci na Tribuně Sever často předčí i bundesligové zápasy, říká Kuka

ELH: Sparta se přiblížila Pardubicím, Třinec porazil poslední Kladno

Slavia není neporazitelná, zní z Letné. Sparta touží rivalovi oplatit ligové porážky

Favoritem derby je Slavia. Na Mikuláše podle bookmakerů nadělí Spartě porážku

Derby dvojčat Gabrielových jasně ovládl Šimon s Viktorkou, Vlašim se vytáhla

Na Bořila bučeli. Sparťan pospíchal slavit pod kotel Slavie. Ten ho odměnil

FOTBAL ONLINE: Emoce na Letné, Sparta vyrovnává. Zlín a Teplice selhaly, první derby nemá vítěze

FOTBAL ONLINE: Slavia v prodloužení otáčí dramatickou bitvu! Sparta už je ve finále

Olomouc poprvé v sezoně nebodovala, podlehla Pardubicím

FOTBAL ONLINE: Šok pro Slavii! Je na pokraji vyřazení. Postup do finále MOL Cupu už slaví Sparta

FOTBAL ONLINE: Slavia odvrátila vyřazení poslední akcí, rozhoduje prodloužení! Sparta už je ve finále

Hokejová Sparta se pokusí v Plzni opět přiblížit vedoucím Pardubicím

Naladili jsme se na derby, raduje se Birmančevič. Sparta dobyla i neoblíbené Slovácko

Šmicer před derby: Na Spartu nepůjdu, pro slávisty tam není moc přátelská atmosféra

Musíme posílit, ví po dalším prohraném derby Vrba. Sparta by takhle chybovat neměla