Vaněček po čtyřech trefách musel střídat, Washingtonu k výhře nestačily ani čtyři Ovečkinovy body

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.02.2021 (21:51)     Sekcia sport

Ruský kanonýr Alexandr Ovečkin neodvrátil čtyřmi body za dvě branky a stejný počet asistencí domácí porážku hokejistů Washingtonu v dnešním utkání NHL s Philadelphií 4:7. V brance Capitals nastoupil opět od začátku český nováček Vítek Vaněček, ale v 37. minutě za stavu 3:4 jej vystřídal Craig Anderson. Flyers pomohl k vítězství hattrickem Scott Laughton. celý článek

Ovečkinovy čtyři body Washingtonu nestačily, Vaněček musel střídat

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.02.2021 (21:20)     Sekcia sport

Ruský kanonýr Alexandr Ovečkin neodvrátil čtyřmi body za dvě branky a stejný počet asistencí domácí porážku hokejistů Washingtonu v nedělním utkání NHL s Philadelphií 4:7. V brance Capitals nastoupil opět od začátku český nováček Vítek Vaněček, ale v 37. minutě za stavu 3:4 jej vystřídal Craig Anderson. Flyers pomohl k vítězství hattrickem Scott Laughton. Z českých hráčů bodoval v nedělním programu jen Radek Faksa, který asistoval při prohře Dallasu 1:2 v prodloužení s Chicagem u jediné branky domácích.

Ovečkinovy čtyři body Washingtonu nestačily, Vaněček střídal

Vaněček pomohl Washingtonu k výhře, Ovečkin už je pátý nejlepší střelec historie NHL

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.10.2021 (08:46)     Sekcia sport

Brankář Vítek Vaněček pomohl třiadvaceti zásahy k výhře Washingtonu nad New York Rangers 5:1 a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu.

Vaněček nás zachránil, chválil českého brankáře trenér Washingtonu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.01.2022 (08:51)     Sekcia sport

Hokejový brankář Vítek Vaněček pomohl v NHL třiceti zákroky k výhře Washingtonu 4:3 v prodloužení nad Winnipegem.

Vaněček strůjcem výhry Washingtonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2021 (06:10)     Sekcia sport

Český gólman Vítek Vaněček přispěl k výhře Washingtonu nad New Jersey 22 úspěšnými zákroky. Tomáš Hertl řádí v zápase La Kings se Žraloky ze San Jose. Na kontě už má gól a asistenci.

Vaněček znovu zazářil. Vychytal výhru Washingtonu nad New Jersey

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.04.2021 (07:26)     Sekcia sport

Český brankář Vítek Vaněček pomohl Washingtonu dvaadvaceti zásahy k výhře 2:1 v prodloužení na ledě New Jersey.

Vrána a Vaněček pomohli Washingtonu k výhře. Filip Chytil dal hezký gól proti Pittsburghu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     23.01.2021 (08:29)     Sekcia sport

Hokejový útočník Jakub Vrána přispěl ve čtvrtečním utkání NHL gólem a přihrávkou k výhře Washingtonu 4:3 po nájezdech nad Buffalem a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Jeho spoluhráč Vítek Vaněček podpořil vítězství 24 zákroky a v rozstřelu chytil všechny čtyři nájezdy. Druhý gól Filipa Chytila v sezoně pomohl New Yorku Rangers alespoň k bodu za prohru v Pittsburghu 3:4 po nájezdech.

Vaněček strůjcem výhry Washingtonu. Hertl se postaral o vítězný gól

Český gólman Vítek Vaněček přispěl k výhře Washingtonu nad New Jersey 22 úspěšnými zákroky. Tomáš Hertl řádil za Žraloky ze San Jose v zápase proti La Kings. Připsal si vítěznou trefu a jednu asistenci.

Vaněček vychytal výhru Washingtonu nad New Jersey 2:1 v prodloužení

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     03.04.2021 (07:05)     Sekcia sport

Český brankář Vítek Vaněček pomohl Washingtonu dvaadvaceti zásahy k výhře 2:1 v prodloužení na ledě New Jersey. Capitals se díky vítězství odpoutali na čele Východní divize od Pittsburghu a New York Islanders.

Voráček třemi body zařídil výhru, Vaněček vychytal premiérovou nulu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.03.2021 (06:47)     Sekcia sport

V pondělních zápasech hokejové NHL vynikl výkon Jakuba Voráčka, jenž třemi body (1+2) dotáhl Philadelphii k výhře na ledě Rangers. Svou druhou asistencí v závěru přispěl k vyrovnávací trefě a v prodloužení utkání rozhodl. Své premiérové nuly kariéry v NHL se dočkal brankář Vítek Vaněček, jenž kryl všech 23 střel Buffala u triumfu Washingtonu 6:0.

Hertl řádil proti Coloradu! Vaněček vychytal Washingtonu výhru

Kubalík přispěl gólem k výhře Chicaga, Vaněček držel Washington

Westbrook zapsal mimořádný triple double, Satoranského body Chicagu nestačily

Vaněček zazářil v brance Washingtonu proti Bostonu, dvakrát bodoval Nečas

Vaněček zářil, vychytal Rangers a byl první hvězdou zápasu

Vrána po měsíci skóroval při výhře nad Buffalem. Brankář Vaněček exceluje mezi nováčky

Vaněček 30 zákroky pomohl Washingtonu k výhře nad Bostonem

Vrána rozhodl o výhře nad Bostonem. Pastrňák skóroval, Vaněček hvězdou

Český gólman pomohl Washingtonu k výhře, Kubalík se hned na úvod trefil

Vrána vstřelil gól po měsíci, Vaněček vychytal další výhru

Mrázek patřil v NHL mezi hvězdy zápasu, Vaněček byl střídán

Čtyři z pěti. Při české show zaujal Vaněček: Nebyl jsem si jistý, co mám dělat

Brankář Vaněček debutoval v NHL, k jeho vítězné premiéře ve Washingtonu přispěl i Vrána

Body Pastrňáka a Zachy Bostonu k výhře nestačily, Mrázek vychytal vítězství

Kubalík přispěl gólem a asistencí k výhře Chicaga, Vaněček držel Washington

Vaněček 23 zákroky pomohl New Jersey k vítězství nad Chicagem, Nečas nenastoupil