Krčmářovi ani dvě nuly nestačily na desítku. Norové ostrouhali, zlato bere Švéd

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2021 (13:24)     Sekcia sport

Po středeční smíšené štafetě se v pátek na biatlonovém mistrovství světa jel první individuální závod, sprint mužů. Bez medaile překvapivě skončily norské hvězdy a rybník všem vypálil Švéd Maetin Ponsiluoma. Stříbro bere Francouz Simon Desthieux a bronz jeho krajan Emilien Jacquelin. Nejlepší z českých závodníků byl Michal Krčmář, který obsadil po bezchybné střelbě 11. příčku. celý článek

Krčmářovi ani dvě nuly nestačily na desítku. Norové ostrouhali, kdo bere zlato?

Michal Krčmář odstřílel při pátečním sprintu na biatlonovém mistrovství světa v Pokljuce obě položky čistě a obsadil solidní 11. místo, které mu dává dobrý předpoklad i pro nedělní stíhací závod. Do něj se ze čtyř českých reprezentantů kvalifikoval z 55. pozice ještě Ondřej Moravec. Velkým překvapením je, že se medaile ze závodu na 10 km nedočkali celou zimu suverénní Norové.

Krčmář na MS zazářil, ve sprintu dojel na jedenáctém místě. Zlato bere Švéd Pinsiluoma

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.02.2021 (14:06)     Sekcia sport

Biatlonista Michal Krčmář obsadil na mistrovství světa jako nejlepší z Čechů jedenácté místo ve sprintu na 10 kilometrů. Zlato v Pokljuce nečekaně vybojoval Švéd Martin Ponsiluoma před dvojicí Francouzů Simonem Desthieuxem, Emilienem Jacquelinem.

Česká smíšená štafeta byla od medaile daleko, zlatou berou Norové

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.02.2022 (11:17)     Sekcia sport

Čeští biatlonisté vstoupili do olympijských her 12. místem ve smíšené štafetě. Zlato získali po napínavém finiši Norové před Francouzi a Rusy.

Nejlepší lyžařský tým mají Norové, po MS ovládli i Světový pohár

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.03.2021 (13:44)     Sekcia sport

Závod družstev na finále Světového poháru ve sjezdovém lyžování v Lenzerheide vyhráli Norové. Mistři světa z Cortiny d’Ampezzo porazili v souboji o zlato Německo, třetí skončilo Rakousko. Češi nestartovali.

Skiatlon na MS ovládli Norové. Zlato bere Krüger, stříbro Klaebo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2023 (17:12)     Sekcia sport

Skiatlon na mistrovství světa v Planici ovládli norští běžci na lyžích. Závod na 2x15 kilometrů vyhrál Simen Hegstad Krüger, za ním se seřadili Johannes Hösflot Klaebo, Sjur Röthe a Paal Golberg. Jediný český reprezentant na startu Adam Fellner obsadil 21. místo.

Krčmář: Vím, že na desítku mám, ale zatím jsem neprodal, co ve mně je

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.03.2022 (09:53)     Sekcia sport

Dvakrát se v sezoně vešel do elitní pohárové desítky, vždy ve stíhacích závodech (4. a 7.). Ve sprintech jsou zatím jeho maximem 15. a 16. místo. V tom čtvrtečním v estonském Otepää se Michalu Krčmářovi tuto bilanci nepovedlo vylepšit. Doběhl s jednou chybou na stojce na 22. místě.

Další skvělý úspěch na MS juniorů. Snowboardcrossové zlato bere Strnadová

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.03.2021 (10:08)     Sekcia sport

Sára Strnadová se stala juniorskou mistryní světa ve snowboardcrossu. Česká výprava získala na šampionátu v Krasnojarsku už třetí zlato.

Nejlépe v sezoně. Český biatlonista bere desítku jako dobré znamení

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2022 (10:43)     Sekcia sport

Mezi dospělými se tlačil mezi nejlepší. Tomáš Mikyska dosáhl na nejlepší výsledek v sezóně v IBU Cupu, ve sprintu v Novém Městě na Moravě urval deváté místo. A bere to jako příslib pro blížící se juniorské MS v Soldier Hollow.

Sportovec roku v poločase: Ani olympijské medaile na desítku nestačily

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.12.2021 (12:00)     Sekcia sport

Ani medaile z olympijského Tokia na umístění v desítce nejlepších sportovců České republiky v pomalu končícím roce 2021 nestačily. Hned šest olympioniků, kteří stáli v Japonsku na stupních vítězů, o tom bude určitě vyprávět. A to získali stříbro či bronz. Úspěchů pod pěti kruhy, stejně jako na světových šampionátech či tenisových Grand slamech však bylo příliš, než aby se všichni adepti vešli do první desítky 63. ročníku ankety Sportovec roku, kterou pořádá KSN a agentura BPA.

Norsko na hrách v Pekingu získalo rekordní patnácté zlato

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.02.2022 (12:02)     Sekcia sport

Díky vítězství biatlonisty Johannese Thingnese Böa v závodu s hromadným startem získalo Norsko na olympijských hrách v Pekingu už patnácté zlato, což je historické maximum. O dosavadní rekord se Norové dělili s Kanadou a Německem.

Norové ovládli v Pekingu pořadí zemí, Češi s nejhorší bilanci od roku 1994

Norové a Rusové si zahrají na písku v Tokiu o historické zlato

Vadlejchovi nestačily oštěpařské úspěchy k nominaci na atleta Evropy

Dvě trestná kola připravila českou štafetu o elitní desítku. Vítězství slaví Norové

POHLED: Máme zlato, neskáčeme. O (ne)férovosti dohody atletických šampionů

MS v plážovém volejbalu ovládli Norové Mol, Sörum a Brazilky Duda, Ana Patricia

ONLINE: Duplantis cílí na zlato z halového ME, do akce půjde česká štafeta

Čeští biatlonisté totálně vyhořeli, po trestných kolech je ze závodu stáhli. Vyhráli Norové

České superfinále na tokijské střelnici. Lipták má olympijské zlato, Kostelecký stříbro

BIATLON ONLINE: Krčmář běží masák. Zabojuje o první desítku?