Poprvé v základní sestavě, poprvé mezi střelci. Záložník Hora se trefil v Polsku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.02.2021 (21:10)     Sekcia sport

Záložník Jakub Hora se při svém debutu v základní sestavě Podbeskidzie Bielsko-Biala poprvé trefil v polské fotbalové lize. Jeho tým díky tomu remizoval v zápase 17. kola na hřišti Cracovie Krakov 1:1. celý článek

Satoranský poprvé v základní sestavě pomohl New Orleans k vítězství

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.11.2021 (08:27)     Sekcia sport

New Orleans - Český basketbalista Tomáš Satoranský poprvé v této sezoně nastoupil v základní sestavě New Orleans a pomohl Pelikánům k výhře 94:81 nad Los Angeles Clippers. Pro New Orleans...

Satoranský byl poprvé v základní sestavě a pomohl Chicagu k výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.03.2021 (07:12)     Sekcia sport

Tomáš Satoranský nastoupil poprvé v této sezoně basketbalové NBA v základní sestavě Chicaga a 10 body přispěl k vítězství 118:95 nad Torontem. Bulls vystřídali předloňské šampiony Raptors na desáté příčce zaručující předkolo play off. Domácí měli devět dvouciferných střelců a jedním z nich byl i rozehrávač českého národního týmu.

Krejčí v NBA poprvé nastoupil v základní sestavě a pomohl k výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.03.2022 (07:18)     Sekcia sport

Český basketbalista Vít Krejčí poprvé v kariéře v NBA nastoupil v základní sestavě Oklahoma City a 12 body přispěl k vítězství 134:131 po prodloužení na palubovce Portlandu. V zápase odehrál 32 minut, během nichž proměnil čtyři ze šesti trojek a přidal tři doskoky a po dvou asistencích a ziscích. V bodech i minutách vyrovnal své kariérní maximum.

Češi nastoupí v Polsku v základní sestavě i s Douděrou

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.11.2023 (20:13)     Sekcia sport

Varšava - Čeští fotbalisté nastoupí do večerního předposledního utkání kvalifikace mistrovství Evropy v Polsku v základní sestavě překvapivě i s obráncem Davidem Douděrou. Slávistický zadák navíc bude...

Satoranský, poprvé v základní sestavě, pomohl New Orleans k vítězství

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.11.2021 (08:43)     Sekcia sport

Český basketbalista Tomáš Satoranský poprvé v této sezoně nastoupil v základní sestavě New Orleans a pomohl Pelikánům k výhře 94:81 nad Los Angeles Clippers. Pro New Orleans to byla teprve třetí výhra v sezoně. Satoranský za 25 minut stihl zaznamenat čtyři body, pět doskoků a dvě asistence.

Záložník Hašek přispěl asistencí k vítězství Würzburgu

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2021 (20:59)     Sekcia sport

Záložník Martin Hašek pomohl gólovou asistencí Würzburgu porazit v druhé německé fotbalové lize Düsseldorf 2:1 a poprvé se podílel na výhře svého týmu. Ve svém novém působišti si připsal premiérový start v základní sestavě a odehrál 87 minut.

Branku netrefil, ale mezi střelci nechybí. Takový gól jsem dal poprvé, řekl Daňo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.11.2022 (20:35)     Sekcia sport

Gól nedal, když neproměnil dva úniky. A přesto třinecký útočník Marko Daňo byl v utkání s Hradcem Králové mezi střelci. Sudí mu připsali technický gól, když jel v poslední minutě na prázdnou branku a Filip Pavlík ho fauloval... „Takový gól jsem dal poprvé v životě,“ usmíval se Daňo po výhře 4:1 ve 21. kole extraligy. „Hosté naštěstí brankáře odklidili na střídačku a gól rozhodčí uznali.“

Sedmnáctiletý klenot poprvé v sestavě Olomouce. Zařídil dva góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.06.2020 (14:22)     Sekcia sport

Zatímco téměř 40letý brankář Miloš Buchta zápasem proti Karviné ukončil fotbalovou kariéru, 17letý záložník Kryštof Daněk nastoupil za Olomouc poprvé od začátku.

V Budějovicích nechtěný Hora našel nové angažmá

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2024 (10:35)     Sekcia sport

Pražská Dukla zřejmě získá před jarem významnou posilu. Pokud se nestane nic mimořádného, minimálně do konce sezony se jí upíše zkušený záložník Jakub Hora. Dvaatřicetiletý borec, který ukončil předčasně smlouvu v Budějovicích, by měl s druholigovým týmem poprvé trénovat v úterý.

Karabec dostal šanci a znovu zazářil. Bude z něj velký hráč, věří Kozák

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     10.06.2020 (22:01)     Sekcia sport

Šestnáctiletý záložník Adam Karabec proti Opavě poprvé nastoupil v základní sestavě Sparty a podílel se na obou trefách svého týmu.

Nejmladší Trpišovského kůň. Jurásek po debutu v základní sestavě: Nečekal jsem to

Basketbalista Satoranský si v přípravě poprvé zahrál v základu New Orleans

Máme dobrý útok, což musíme využít, je si jistý karvinský Iván

Svoboda hrál poprvé v základu a proti Hložkovi. Adamův gól byl extratřída, uznal

SESTAVA KOLA: Kat Plzně, opory Baníku i střelci Slavie

Sparta veze z Kodaně remízu 0:0, z duelu s Bröndby ale mohla vytěžit rozhodně víc

Jsi v základu, slyšel ráno poprvé. Teplický záskok se hned trefil

Další milník pro Krejčího, v NBA nastoupil poprvé v základní sestavě. A slavil výhru

Premiéra a hned vítězný gól. Ale měl jsem i další šance, dodává Záviška

Schick už zase střílí góly, Leverkusenu pomohl k výhře nad Beer Ševou

České Budějovice - Ostrava 2:1, smolný debut pro stopera Říhu. Výhru trefil Čermák