Liberec - Č. Budějovice 0:0, hosté jsou na jaře dál neporažení, domácí stále pátí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.02.2021 (16:17)     Sekcia sport

Souboj Liberce s Českými Budějovicemi o páté místo tabulky zůstal bez vítěze. Slovan udržel svou pozici o skóre, byť v utkání 19. kola nevstřelil gól. Dynamo na severu Čech dohrávalo v deseti. celý článek

ONLINE: Sparta - Č. Budějovice, do domácí sestavy se vrací Karlsson

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2021 (18:04)     Sekcia sport

V šestém kole nejvyšší soutěže hostí dosud neporažení sparťanští fotbalisté České Budějovice. Na Dynamo se jim poslední dobou nedařilo, co tentokrát? Utkání můžete od 19 hodin sledovat minutu po minutě.

Liberec - Sparta, finále poháru, hosté jsou v plné síle, domácí bez Kuchty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.07.2020 (19:36)     Sekcia sport

Liberec, nebo Sparta - kdo vyhraje národní fotbalový pohár? Slovan, který má výhodu domácího prostředí, je ve finále popáté a na úspěch čeká pět let, hosté pojedenácté a naposledy slavili triumf před šesti roky. Zápas začíná ve 20.15 a můžete jej sledovat minutu po minutě.

ONLINE: Plzeň - Slavia, souboj o první místo. Hosté se Ševčíkem či Teclem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.09.2022 (18:11)     Sekcia sport

Už tři roky nezvítězila plzeňská Viktoria nad Slavií. Nyní se oba kluby v rámci devátého kola nejvyšší české fotbalové soutěže utkávají znovu. Domácí jsou neporaženi 29 zápasů v řadě, a sice od souboje s aktuálním soupeřem. Hosté vytvořili nový rekord v počtu vstřelených branek po osmi kolech, mají jich 31. Utkání sledujte od 19 hodin v průběžné online reportáži.

Liberec i Jablonec čekají souboje s týmy z ligového dna, jde o hodně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2021 (09:19)     Sekcia sport

V předehrávce 32. kola první ligy nastoupí fotbalisté Slovanu Liberec proti Brnu (od 20:00) a oběma celkům jde o hodně. Domácí ještě nevzdali boj o postup do pohárové Evropy, hosté zase stále živí určitou naději na záchranu.

Liberec - Zlín 5:3, za domácí skórovalo pět různých střelců, hosté jen snižovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.12.2023 (17:04)     Sekcia sport

Liberečtí fotbalisté potvrdili slušnou formu. V 18. kole Fortuna ligy doma porazili houževnatý Zlín 5:3. Po půlhodině vedli 2:0, do půle však hosté snížili. Po hodině dal domácím klid stoper Pourzitidis, vzápětí domácí utekli na 4:1, v závěru pak na 5:2.

Slovácko - Teplice, potvrdí rozjetí domácí formu v ligové předehrávce?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.02.2021 (17:08)     Sekcia sport

Devatenácté kolo nejvyšší soutěže startuje předehrávkou mezi Slováckem a Teplicemi. Už šest zápasů neporažení domácí fotbalisté versus soupeř, který na jaře získal jediný bod. Komu se vede lépe? Utkání můžete sledovat od 18 hodin minutu po minutě.

Povedené vystoupení. Sparta porazila Plzeň, ve finále poháru vyzve Liberec

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.06.2020 (22:26)     Sekcia sport

Sparťanští fotbalisté jsou ve finále poháru. V pohledné bitvě porazili Plzeň 2:1, o vítězství rozhodli už v prvním poločase. Hosté v závěru snížili a v nastavené mohli vyrovnat, ale Spartu zachránil brankář Heča. V boji o trofej sparťané vyzvou 1. července Liberec na jeho stadionu. Liberec semifinále udolal domácí Olomouc 2:1.

HOKEJ ONLINE: Budějovice usilují o druhou výhru, oklepe se Liberec z debaklu na Spartě?

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.03.2022 (16:09)     Sekcia sport

Druhými zápasy pokračují série čtvrtfinále play off hokejové extraligy České Budějovice - Pardubice a Sparta - Liberec. Lépe do nich vstoupili domácí Motor a Pražané, kteří v pondělí na úvod zapsali první bod. Oba duely můžete sledovat na Sport.cz v podrobných online reportážích.

Liberec - Budějovice, souboj o elitní šestku, hosté čekají na výhru venku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.12.2021 (14:08)     Sekcia sport

Souboj o elitní šestku. Liberečtí fotbalisté v 19. kole Fortuna ligy, závěrečném na podzim, hostí České Budějovice. Utkání můžete od 15.00 sledovat v online reportáži.

HOKEJ ONLINE: Rychlá odpověď, Budějovice zadělaly na drama. Oklepe se Liberec z debaklu na Spartě?

ONLINE: Liberec - České Budějovice, výhra posune domácí do středu tabulky

ONLINE: Na řadě je manchesterské derby, překvapí United?

Č. Budějovice - Liberec 3:2, dva góly v nastavení, šťastnější nakonec domácí

FOTBAL ONLINE: Budějovice otáčí s Boleslaví. Baník srovnal, Liberec vede

Jablonec - Ostrava 2:0, domácí neporaženi, Baník dál čeká na výhru

Ostrava - Liberec, domácí na jaře ještě nevyhráli, bojují o páté místo

Č. Budějovice - Brno 3:2, hosté jednou srovnali, pak už jen snížili

Taschlerovi jsou na ME krasobruslařů pátí po rytmickém tanci

České Budějovice - Mladá Boleslav 0:2, oba góly Ladra, hosté využili hru v přesile

Fotbalisté AS Řím jsou pátí bod za lídrem

Česká párová radost na ME. Taschlerovi pátí, i Mrázkovi jsou zatím v top 10

ONLINE: Č. Budějovice - Liberec, střet týmů, kterým se nedaří, zabrat musí hlavně domácí

Crvena zvezda - Liberec, do poháru jdou domácí bez Kangy, hosté bez Peška

Fotbalisté Bohemians dostali v derby nařezáno, inkasovali šest branek

Příbram - Liberec 2:1, spasitelem obránce Nový, domácí už nejsou poslední

Ve finále curlingu smíšených dvojic se utkají v úterý stále neporažení Italové s Nory

ONLINE: České Budějovice - Olomouc 0:0, vstřelí hosté na jaře konečně gól?