Ostrava - Jablonec 2:1, tři penalty, proměňoval však jen domácí Azevedo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.02.2021 (16:07)     Sekcia sport

Dva proměněné pokutové kopy brazilského záložníka Azeveda zajistily Baníku Ostrava cenné vítězství 2:1 nad Jabloncem. I hosté měli k dispozici penaltu, Kratochvíla ale vychytal domácí gólman Laštůvka. celý článek

Jablonec - Ostrava 1:1, domácí šli do vedení z penalty. Bod zajistil Cadu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2023 (16:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava ve druhém kole nadstavbové skupiny o udržení remizovali 1:1 v Jablonci a přiblížili se záchraně v nejvyšší soutěži. Skóre otevřel z penalty domácí Jan Chramosta, zkraje druhé půle srovnával Cadu.

Zlín - Ostrava 2:2, hosté dvakrát vedli, domácí spasil Procházka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2021 (17:31)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína remizovali v 16. kole první ligy s Ostravou 2:2. Na branku hostujícího Ladislava Almásiho z 16. minuty odpověděl za dvě minuty domácí David Tkáč. V 52. minutě poslal Baník z penalty znovu do vedení střídající Dyjan Carlos de Azevedo, ale v 86. minutě vyrovnal Václav Procházka.

Brno - Ostrava 0:1, pošesté bez porážky, z penalty rozhodl Azevedo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.12.2020 (16:50)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava ani v šestém utkání po říjnové koronavirové pauze neprohráli a ligový podzim zakončí v horní polovině tabulky. Z Brna vezou ve 14. kole všechny tři body díky proměněné penaltě Carlose de Azeveda.

Baník spasily penalty. Nejsme spokojeni s tím, kde jsme, říká kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.02.2021 (07:01)     Sekcia sport

Carlos de Azevedo suverénně proměněnými penaltami rozhodl v 19. kole první ligy o výhře fotbalistů Baníku Ostrava nad Jabloncem 2:1.

Doufám, že týmovost udržíme, říká de Azevedo. Udrží Baník jeho?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.09.2020 (09:10)     Sekcia sport

Po svém příchodu z Bardejova je brazilský fotbalista Carlos de Azevedo v Baníku Ostrava bez čtyř měsíců už šest let. V sobotu proti Pardubicím, jimž dal jeden gól a na další nahrál, podal snad nejlepší výkon za celou dobu, co je v ostravském klubu.

Jediný páteční ligový zápas vítěze neměl, Ostrava s Olomoucí remizovala

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     18.12.2020 (20:44)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce remizovali v předehrávce 13. kola první ligy v Ostravě 1:1. Hosté vedli od 64. minuty po brance Jakuba Yunise, o deset minut později zařídil dělbu bodů z penalty Dyjan Carlos de Azevedo. Baník bodoval v pátém kole po sobě, Sigma dokonce v jedenáctém. Popáté za sebou však Hanáci remizovali 1:1, přestože ve všech utkáních vedli.

FOTBAL ONLINE: Ostrava vede, Klokani inkasují z penalty! Teplice rychle udeřily, skóroval i Jablonec

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2022 (08:14)     Sekcia sport

Tabulka je po středečních dohrávkách konečně kompletní, ligový podzim během víkendu končí. Fotbalová Fortuna liga má na programu čtyři sobotní utkání 16. kola. Od 15:00 se hrají zápasy Teplice - Liberec, Ostrava - Bohemians a Jablonec - Mladá Boleslav. Sparta pak od 18:00 hostí České Budějovice. Přímé přenosy vysílá O2 TV Sport, všechna utkání můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Jablonec - Baník Ostrava 1:1, v závěru domácím zkazil radost Klíma

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.08.2022 (18:34)     Sekcia sport

Jablonec je stále bez výhry. Severočeští fotbalisté o ni přišli v závěru utkání, když se v 85. minutě prosadil ostravský Klíma. Proti Baníku remizovali v 5. kole nejvyšší soutěže 1:1, gól domácích vstřelil z penalty v 66. minutě Chramosta.

Opava - Ostrava 1:2, dvě penalty, vyloučení i vítězný gól v nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2020 (16:12)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté celý druhý poločas hráli v deseti, přesto ve slezském derby v Opavě i v oslavení dali dva góly a zvítězili 2:1. Rozhodující gól padl v nastavení, první z penalty. Naopak domácí pokutový kop neproměnili.

Laštůvka ukázal, jak skvělý je gólman. Ale porážka jde za mnou, litoval jablonecký Kratochvíl

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2021 (17:59)     Sekcia sport

Tři pokutové kopy nařídil v utkání Baníku s Jabloncem hlavní rozhodčí Ondřej Berka. Domácí de Azevedo obě nabídky využil, jablonecký Miloš Kratochvíl nikoliv. I proto Jablonec odjel z Ostravy poražen 1:2.

Opava nezvládla nervózní závěr derby a prohrála proti oslabenému Baníku, Pardubice remizovaly s Bohemians

Kontroverzní penalty a další gól Juliše. Sparta doma ztratila, s Libercem remizovala 1:1

Jablonec šetřil opory, dramatickou bitvu vyrovnal z penalty

Jablonec těžce nese konec v pohárech. Nejvíc mrzí domácí remíza s Randers

Zlín - Slovácko 1:2, oba rivalové kopali penalty, domácí díky ní vedli

Po reprezentační přestávce se Jablonec utká s Baníkem, Hrubý nastoupit nesmí

Baník Ostrava díky dvěma penaltám doma těsně vyhrál

Zlín dvakrát dotáhl ztrátu a s Ostravou remizoval

Vrbova premiéra na Letné? Přestřelka a drama s vítězným koncem! Plzeň zachránila bod

FOTBAL ONLINE: Vrbova premiéra na Letné? Pořádná přestřelka! Plzeň se dál trápí

FOTBAL ONLINE: Vrbova premiéra na Letné? Pořádná přestřelka! Plzeň zachránila bod

V hlavní roli VAR. Bohemka srovnala náskok Baníku v nastavení

Boleslav - Ostrava 1:3, rozhodla první půle, Baník vyhrál počtvrté v řadě

FOTBAL ONLINE: Vrba poprvé na Letné! Plzeň šťastně vyrovnala, penaltové žně v Ostravě

Severočeši přikovali Ostravu na šesté místo

Jablonec otočil v Hradci, domácí se nechali dvakrát vyloučit

FOTBAL ONLINE: Vrbova premiéra na Letné? Sparta smazala ztrátu. Plzeň šťastně vyrovnala

Brazilec Azevedo po osmi letech opustil Ostravu, přestoupil do Trnavy

Jablonec nedal dvě penalty, přesto Hradec v přesile porazil

Červená karta, pak penalta. Oslabený Zlín prohrál s Jabloncem

Olomouc - Příbram 1:1, domácí vedli z penalty, pak si nechali dát gól v závěru

Pozdní začátek kvůli stejným dresům Boleslavi a rozhodčího, poté domácí přehráli Jablonec

Přípravné fotbalové utkání v Turecku:

Teplice - Jablonec 0:0, kdo napraví nepřesvědčivé výsledky?

Sparta - Jablonec 3:0, výhra za parádní start, po dlouhé době se trefil i Kuchta

Slovan Liberec - Jablonec 2:0, hosté zahazovali šance a domácí je trestali

Brazilec De Azevedo po devíti letech definitivně končí angažmá v Baníku

Jablonec střídá rivala z Liberce na třetím místě

Sparta v derby S nevyhrála a nepokazila mistrovi oslavu. Plzeň měla nabito, čtvrtý končí Jablonec

Ostrava zvítězila v Boleslavi a v lize počtvrté za sebou vyhrála

Slavia - Jablonec, šlágr prvního s druhým, do domácí sestavy se vrací Zima

Baník vyhrál počtvrté za sebou, Jablonec tentokrát o dvougólové vedení přišel

Itálie po 53 letech vyhrála fotbalové mistrovství Evropy. Domácí Anglii zdolala na penalty

FOTBAL ONLINE: Ostrava zvyšuje náskok, trefil se Plavšič! Jablonec udeřil, Teplice přišly o náskok