Wolfsburg kraloval, v tabulce se posunul na třetí místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.02.2021 (22:24)     Sekcia sport

Fotbalisté Wolfsburgu zvítězili ve 22. kole německé ligy na hřišti Bielefeldu 3:0 a posunuli se na třetí místo. Dva góly vstřelil Renato Steffen. celý článek

Wolfsburg už je v bundeslize třetí, zápas s Bielefeldem rozhodl Steffen

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2021 (22:53)     Sekcia sport

Wolfsburg zvítězil ve 22. kole německé fotbalové ligy na hřišti Bielefeldu 3:0 a v neúplné tabulce se posunul na třetí místo. Dva góly vstřelil Renato Steffen. Wolfsburg neinkasoval už v sedmém soutěžním utkání za sebou.

Wolfsburg se výhrou nad Freiburgem posunul na třetí místo ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.01.2021 (20:07)     Sekcia sport

Fotbalisté Wolfsburgu v německé lize zvítězili nad Freiburgem 3:0 a po třetí výhře za sebou se v tabulce posunuli na třetí místo. Wolfsburg vyhrál nad Freiburgem po pěti neúspěšných vzájemných bundesligových utkáních v řadě.

Wolfsburg porazil Bielefeld 3:0 a v bundeslize je třetí

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     19.02.2021 (22:30)     Sekcia sport

Berlín - Fotbalisté Wolfsburgu zvítězili ve 22. kole německé ligy na hřišti Bielefeldu 3:0 a v neúplné tabulce se posunuli na třetí místo. Dva góly vstřelil Renato Steffen. Wolfsburg...

Bilbao se posunulo na třetí místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.09.2023 (23:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Bilbaa v šestém kole španělské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Alavésu. V tabulce se baskický celek posunul na třetí místo.

Wolfsburg znovu skvěle bránil a v bundeslize je třetí

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.02.2021 (22:30)     Sekcia sport

Lazio přišlo o třetí místo v tabulce

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.02.2023 (20:35)     Sekcia sport

Fotbalisté Lazia Řím v dohrávce 21. kola italské ligy pouze remizovali 1:1 na hřišti sestupem ohrožené Verony a přišli o třetí místo v tabulce.

Frýdek-Místek se v extralize házenkářů posunul na třetí místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.01.2021 (20:53)     Sekcia sport

Házenkáři Frýdku-Místku prodloužili vítěznou sérii v extralize na čtyři zápasy a po výhře 39:30 nad Maloměřicemi v dohrávce 8. kola jsou v neúplné tabulce třetí. Před nimi jsou vedoucí Karviná a druhá Plzeň, oba týmy mají navíc odehráno méně zápasů.

Pech ovládl Rallye Český Krumlov a v MČR se posunul na třetí místo

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.11.2021 (15:40)     Sekcia sport

Český Krumlov - Vítězem Rallye Český Krumlov se stal Václav Pech a posunul se na třetí místo v konečném hodnocení mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Druhý...

Liberec se protlačil na třetí místo v tabulce

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2021 (17:14)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce zvítězili v utkání 43. kola Tipsport extraligy nad Hradcem Králové 3:1 a svého soupeře porazili potřetí v sezoně. Bílí Tygři vyhráli sedmý z posledních osmi zápasů a v neúplné tabulce se posunuli na třetí místo o bod před Mladou Boleslav.

Staněk kraloval závodu šampionátu formule 3 v italské Imole

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2022 (13:18)     Sekcia sport

Český pilot Roman Staněk ovládl hlavní závod šampionátu formule 3 v italské Imole a připsal si největší úspěch v dosavadní kariéře. Osmnáctiletý reprezentant se po druhém díle seriálu posunul na třetí místo průběžného pořadí, na vedoucího Victora Martinse z Francie ztrácí jen bod.

Češi slaví! Schickův tým kraloval, tři body bere i Suchý a spol.

Motokrosař Prado kraloval v Lokti i po přestupu do královské třídy

Ovečkin se v sezoně posunul v historické tabulce střelců NHL na druhé místo

Voráček se v sezoně posunul na třetí místo české produktivity v NHL

Prostějov vyhrál v druhé lize v Ústí a posunul se na druhé místo

Michek se na Dakaru posunul na 17. místo. Pořadí motocyklistů vede Sanders

Prokop se po náročné etapě posunul na páté místo Rallye Dakar, Macík klesl

Jablonec proti Slovácku: souboj o třetí místo. Co na to trávník?

Vackové dál pomýšlejí na triumf v Závodě míru, Mathiasovi patří třetí příčka

Prokop se po náročné etapě posunul na páté místo Dakaru, Brabec protrhl nádrž a končí

Inter ztratil body s nováčkem, i tak se přiblížil k zisku titulu

Neapol vyhrála v Turíně a upevnila si třetí místo v Serii A

Budějovický volejbalista Giraudo o obdivu k Messimu i nadšení pro hokej

Cavendish má po devíti letech britský titul a posunul se v historické tabulce

Fotbalisté Lipska díky povedenému závěru porazili Wolfsburg 2:0

Prokop se po náročné etapě posunul na páté místo Rallye Dakar

Real se díky vítězné dohrávce posunul na druhé místo. Getafe zlomil po hodině hry

Chelsea zvítězila na půdě Crystal Palace a v tabulce se posunula na třetí pozici

West Ham se Součkem v sestavě porazil Liverpool a přeskočil jej v tabulce

Birner a Lenc přihrávali, Bulíř pálil a Liberec se protlačil na třetí místo v tabulce