Pardubice po přestřelce s Baníkem pokračují na vítězné vlně, Slovácko se posunulo na třetí místo

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.02.2021 (16:21)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic porazili ve 20. ligovém kole Ostravu 3:2. Východočeši zvítězili ve třetím z posledních čtyř zápasů nejvyšší soutěže a vystřídali Baník na šestém místě neúplné tabulky. Slezané mají přesně opačnou bilanci, v posledních čtyřech kolech třikrát prohráli. celý článek

Sparta pokořila Teplice 7:2, Slovácko se po vítězství nad Opavou posunulo na třetí místo v tabulce

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     03.04.2021 (22:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty v 25. kole první ligy i díky hattricku Ladislava Krejčího mladšího deklasovali Teplice 7:2. Slovácko po obratu zvítězilo v Opavě 2:1 a posunulo se na třetí místo neúplné tabulky. Liberec remizoval s Ostravou bez branek a pardubický nováček vyhrál 1:0 v Olomouci.

Pardubice přeskočily Plzeň, Baník i Slovácko končí rok na vítězné vlně

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.12.2020 (16:56)     Sekcia sport

Pardubice vyhrály v posledním letošním kole Fortuna:Ligy na půdě Karviné 2:0. Ze tří bodů se ve středu radovaly také Baník, Slovácko a Teplice.

Házenkářky Slavie pokračují v interlize v novém roce na vítězné vlně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.01.2024 (20:49)     Sekcia sport

Házenkářky Slavie pokračují v interlize i po zimní přestávce na vítězné vlně. Po pauze vyhrazené mistrovství světa a vánočním svátkům porazily Olomouc 34:27 a připsaly si deváté vítězství v soutěži v řadě. V tabulce jsou jako nejlepší z českých týmů třetí o dva body před čtvrtým Mostem, který do nového roku vstoupil výhrou 31:25 nad Porubou.

Sparta hladce přehrála Zlín, trefil se Karabec i Kozák. Pardubice po přestřelce pokračují na vítězné vlně

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.02.2021 (18:23)     Sekcia sport

Fotbalová liga: Zlín - Sparta 0:3 (20. Karabec, 36. Hancko z pen., 50. Kozák). Sparta pod trenérem Vrbou i potřetí zvítězila, Zlín nevyhrál 10 kol.

ONLINE: Ligové kluby začínají přípravu, hrají Pardubice, Olomouc i Slovácko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.07.2020 (16:59)     Sekcia sport

Třetí zápas pro Slovácko, první pro Pardubice i Olomouc. Celky z nejvyšší soutěže pokračují v přípravě na nový ročník, sledujte online vývoj skóre. Zápasy začínají v 17 hodin, resp. 17.30.

Slovácko si doma poradilo s Baníkem a je třetí

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.11.2023 (16:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka v 16. kole Fortuna ligy přehráli Baník 2:0 a poskočili na třetí místo tabulky.

Jablonec je na vítězné vlně, zdolá i trápící se Plzeň?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2020 (10:01)     Sekcia sport

Fotbalisté FK Jablonec vyhráli v první lize tři zápasy v řadě, v tabulce se vyšvihli na dělené 3. místo s Olomoucí a na vítězné vlně se chtějí vézt i dál. Dnes je ale doma čeká silný protivník - pátá Plzeň. Šlágr 11. kola nejvyšší soutěže odstartuje v 18.30.

Dynamo dál řádí, poradilo si i s Baníkem a stoupá tabulkou

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2021 (17:42)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic zvítězili v předehrávce 18. kola Fortuna ligy na svém hřišti nad Baníkem Ostrava 1:0. O jedinou trefu utkání se postaral v 84. minutě Mršič. Dynamo se v tabulce posunulo na páté místo, Baník zůstává osmý.

Sparťanská sedmička před derby, co ukáže Slavia? Slovácko je opět třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.04.2021 (21:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty ve 25. kole první ligy deklasovali Teplice 7:2 a týden před derby vyslali do Edenu jasný vzkaz. Jak na něj v neděli zareaguje Slavia v Brně? Překvapivé vítězství zaznamenaly Pardubice v Olomouci (1:0), Slovácko využilo zaváhání Jablonce a díky obratu v Opavě (2:1) skočilo na třetí místo.

FOTBAL ONLINE: Plzeň útočí na první místo, dramatickou přestřelku v Boleslavi vyhrál Baník

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.02.2022 (14:13)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi v nedělním duelu 20. kola nejvyšší soutěže prohráli po divoké přestřelce s Baníkem Ostrava 2:3. Vítězství posunulo vítěze na čtvrtou příčku tabulky. V sobotu výsledkově vybouchla pražská S a hodila rukavici Viktorii Plzeň. Ta od 18:00 hostí Hradec Králové. Přímé přenosy vysílá O2 TV Sport, všechny zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Plzeň útočí na první místo, doma vede! Přestřelku v Boleslavi vyhrál Baník

Bilbao se posunulo na třetí místo

20. kolo 1. ligy: Slovácko je třetí, výhry Pardubic a Olomouce

Slovácko v lize vyhrálo podruhé za sebou, Petržela je rekordmanem

Slovácko se vrátilo do elitní šestky, Bohemka opět zvítězila. Dynamo přehrálo Olomouc

Pardubice hrají s Baníkem, Olomouc hostí Brno a Slovácku hraje v Příbrami

FOTBAL ONLINE: Udrží se Slovácko na vítězné vlně? Na Letné slaví, rána pro Teplice!

ONLINE: Pardubice a Budějovice doma prohrávají, Zlín s Baníkem nerozhodně

Minule sto tisíc pokuty, teď řeší prémie za Evropu. Je to překvapení i pro nás, přiznávají hráči Slovácka

FOTBAL ONLINE: Trápení Slovácka pokračuje, Bohemka bojuje s Baníkem. Plzeň může jít opět do čela

Nejen derby. Potvrdí Plzeň formu, udrží Slovácko třetí příčku?

FOTBAL ONLINE: Slovácko vymazalo manko, Jablonec srovnal bitvu o Ještěd, Baník udeřil

Slovácko válí i po karanténě, doma si poradilo s Baníkem

FOTBAL ONLINE: Dramatickou přestřelku vyhrál Baník. Pražáci umetli cestu do čela Plzni

ONLINE: Slovácko - Sparta 0:0, souboj o třetí místo, v sestavě oba Krejčí i Hložek

Kometa je zpátky na vítězné vlně. Chceme začít předkolo play off doma, přeje si Vincour

Baník smetl Pardubice a tlačí se do špičky. Slovácko čelilo dvěma penaltám

FOTBAL ONLINE: Liberec zvýšil! Pardubice nedaly penaltu, Klokani hrají na Slovácku

Pardubice zpět na vítězné vlně. Vyšláply si na Třinec. V čele ho střídá Sparta

Fotbalisté Plzně rozdrtili Pardubice 6:2 a v lize poskočili na třetí místo

Sparta je na vítězné vlně a vyhrála potřetí za sebou, Litvínov zničil Pardubice

FOTBAL ONLINE: Slavia po divoké přestřelce slaví! Slovácko dotáhlo, Pardubice berou první body

Plzeň otočila výroční zápas, Liberec konečně vyhrál, Slovácko si zastřílelo proti Zlínu

Slovácko zdolalo Karvinou a posunulo se na čtvrté místo

Jablonec proti Slovácku: souboj o třetí místo. Co na to trávník?

Slovácko jde před Spartu. Zabral i Liberec, bitva o záchranu skončila bez gólů

Čtvrtfinále Australian Open posunulo Krejčíkovou na třetí místo žebříčku

Pardubice - Slovácko 0:0, hosté v případě vítězství přeskočí druhou Spartu

Slovácko otočilo duel s Baníkem a po hattricku Jurečky si pojistilo čtvrté místo

Slovácko v souboji o třetí místo zdemolovalo Jablonec, Jarolím stále čeká s Boleslaví na výhru

Slovácko se naladilo vítězně na finále MOL Cupu

Dominantní Slovácko. V souboji o třetí místo zdemolovalo Jablonec, prosadil se Kliment i Petržela

26. kolo: Plzeň zaváhala, Slovácko se posunulo na čtvrté místo

FOTBAL ONLINE: Divočina v moravském derby, Slovácko drtí oslabený Zlín. Liberec otáčí, Plzeň chystá výroční zápas